Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tve lode a zbrane vim ale letadla ? tipuju strike witches, nic jinyho me nenapada. *4*
  • XorxoxTalarius
    To bude asi vec pristupu, ja si treba pamatuji ze nahradili muze divkami, to ze meli velka prsa mi pribeh vytesnil.
    Takze pokud sledujes serial ktery vychazi z pocitacove hry kvuli historicke presnosti, a utkvi ti v hlave pouze "malé holčičky s obříma kozama", pak chapu ze ti to moc nedalo ;)
    Nicmene jsi udelal chybu ze jsi ho nedokoukal, pribeh se velmi dobre stupnuje a celkove to divak muze hltat po velkych soustech.
  • Tahovka? *4*

    No uvidíme, dobrých "historických" strategií není nikdy dost. Sengoku jidai je sice trochu ohrané (ohraná? ohraný?), na tu "čínskou" hru se těším víc. (Ale takový dobře napsaný seriál zpracovávající Sengoku jidai by byl jistě o dvě třídy lepší než Píseň ohně a ledu, sem s ním.)

    Nightborne: předpokládám, že výsledek "historie" bude moci být ve hře alternativní *1* a všechno shábne třeba Takeda Shingen.
  • zajimave, ze to "przneni japonske historie" velke casti japoncu vyhovuje :) jinak by nebylo tolik anime toho druhu
  • Právě si popsal většinu žánru seinen, co máš dělat, když si většinu dobrýho seinen od 80tých let do současnosti viděl a shounen tě nebaví? Přestat koukat na anime jako odpověď neberu, to je jako kdybys feťákovi řekl "tak ten heroin prostě přestaň brát, ne?" A jsou horší případy, když udělali v anime holky z letadel, zbraní a naposled podle počítačové hry z letadlových lodí *1* takže Nobunaga jako ženská mě vůbec neuráží a japonce zjevně taky ne
  • nightborne
    Oda Nobunaga, prosimvás, ne "Óda" =).

    Zajímalo by mě, jestli je možné být i ve hře historicky věrný a nechat se zavraždit vlastním vazalem... aneb jakmile se někdo bude jmenovat Akechi Mitsuhide, bacha na něj =))!
  • Hm tos mě utřel vyhráváš internet, řekl bych že otaku v čr co to viděli je míň jak 4% a nevím jestli se homosexuálové dívají na harémové anime, kde se spousta dívek zajímá o jednoho kluka, ale budiž, zřejmě tu informaci máš z důvěrných zdrojů, že by osobní zkušenost?
  • To anime bylo opravdu otřesný...zvládl jsem tak tak 1. díl. Ale každého baví něco jiného a chápu že prznění japonské historie tím že ze všech postav uděláme malé holčičky s obříma kozama může i někoho bavit :)
  • Neboj, nejste jediný, jsou vás 4%
  • Vypadá to slibně. Co takhle recenze na A-Train? Není ani karta hry stejně jako novější verze Hegemony (máte tu jen první kampaň z 1)
  • Musím uznat, že stvárnění měst je naprosto geniální...
  • Lol koukám že nejsem jediný kdo viděl Oda Nobuna no Yabou a vítá premiéru této herní ságy i na západě *4*
  • XorxoxTalarius
    Tak to je super, k tehle hre se vaze i jedno velmi dobre anime, kdy student hrajici tuto hru se teleportoval do onoho obdobi, takze se na to tesim uz dvakrat. Prece jenom zazit vzpouru Nobunaganova bratra (mozna sestry), nasledne ho provdat jako zenu, postavit hrad pres noc, pripadne si naklonit kupce pro ziskani penez na valku, nebo porazit nejvetsiho tehdejsiho stratega ... to bude super :)
    Pro vysvetleni:
    Anime vychazelo ze vsech udalosti ve hre, akorat s tim ze Nobunoga byl zena (spis divka) a vetsina postav byli zensky (spis divky), a jeho znalosti hry mu prave pomohli splnit ukoly ktere se mu postavili do cesty. Tudiz tuhle japonskou herni legendu vitam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit