Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MeliUSA
    tak ta grafika je trochu zastaralá né ? :_)  ten vesmírný souboj vypadal spíš legračně , mám rád strategie,ale nevím zda bych do tohoto materialu investoval víc jak 9 eur ne.
  • drasta

    Wow to vypada fakt dobre!

  • Blue.Shark

    Zatím je o teda pochopitelně poměrně ošklivé, ale zaujal mě zoom a stavba základen.

    • Spades

      Stavby základen se bojím, vypadá to dost advanced a nevím, jestli tak malé a nové studio tohle dá.

      • Vzhledem k tomu, že udělali Long War aniž by hra byla otevřená modifikacím, tak je to hodně schopný tým.

        • Nechci se mýlit. Ale Xcom byl naopak modifikacím otevřený už od počátku. Fireaxis deklarovali, že budou podporovat mody.

          • možná 2, ale jednička rozhodně ne.

            • Aha, tak to asi jo.  Každopádně pokud to bude alespoň tak dobré jako staré UFO, rád si to zahraju.

        • Blue.Shark

          Osobně nemám pochyby o tom že to zvládnou. Otazník visí nad tím, jak přehledně to zvládnou zpracovat. Z toho, co jsem viděl, mi to přijde extra zajímavé, ale na první pohled chaotické. Ale vzhledem k současné fázi vývoje můžeme předpokládat, že se spousta těchhle věcí upraví nebo úplně změní.

  • Spades

    Pokud to chápu správně, tak se nebude jednat o taktick´ý pozemní combat jako v případě XCOM, ale pouze "defcon" like boje na planetách a realtime space combat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit