Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ten ubikrach je fakt mínus no... nevědet od koho to je by na to člověk se snad i těšil no. *7*
  • Ubisoftu neverím už dlho
  • TheGGG
    Ten soubojový systém je fakt luxusní, ale jinak mám své pochyby. Rytíři, samurajové a vikingové? Tady někdo moc koukal na Deadliest warrior. Každopádně pokud vydají DLC ze sparťany a shaolinskými mnichy, tak si to jen pro tu srandu koupím.
    • Jack1947
      Deadliest warrior mělo taky svou hru, nutno dodat že asi za moc nestála. .
  • Může to bejt opravdu zábavná hra, jenže automatická skepse, že to Ubishit zase pojebe mě neminula ani u For Honor...
  • Kdyz jsem to videl poprve tak me to tak neprislo, ale kdyz to vidim ted ten boj je otresny.
    Zajimalo by me kde cerpaji informace. Urcite ne od nekoho kdo tomu rozumi.
  • Víte co nejvíce nepřekousnu a to od dob toho hezkého(opravdu) traileru ? ŽE JAPONEC MLUVÍ ANGLICKY, jděte do p*dele. Opravdu nechápu vývojáře, opravdu ne, když někdo chce sledovat mangu tak jsou většinou v japonštině, tak i amíci snad jsou už zvyklí... Toto je fakt demence cpát do "historické" hry. (Možná se rozčiluji kvůli zbytečnosti ale s*re mě to i ve filmech... Prostě slyšet samurajského bojovníka zařvat "archers" by mě vzal čert.)
    • V reálu souhlas, jen malá připomínka mangu nesleduješ, mangu čteš... *3* sleduješ anime nebo doramu...
    • Jack1947
      Child44 a jiné amerikánské cypoviny si neviděl tam je to normální amíci rádi vlastní dabing rusáci taky a ostatní. )škoda mluvit).
      • TheGGG
        každý rád vlastní dabing. To je snad jasný.
    • TheGGG
      jací amíci, ubisoft jsou francouzi a kdyby chtěli, tak tam japonštinu daj, protože v assasinech taky sem tam někdo žbleptl v jiným jazyce. Jenže u online rubačky je to jedno a navíc by museli vymýšlet něco i pro vikingi
    • Firingo
      Hele vidím to uplně stejně *1* Trailer se mi líbil ale když samuraj zařval bezchybnou angličtinou "Archers!"musel jsem se chytat za hlavu *1*
    • MickeyMutant
      Ještě o level výš je, když někdo v historickém filmu zařve "Fire!" na lučištníky, kteří se s palnými zbraněmi minuli třeba o několik staletí nebo tisíciletí. Chtěl bych vidět jejich autentickou reakci na podobný povel.
      • Lukostrelci se s palnymi zbranemi neminuli, palne zbrane luky postupne nahradily.
      • Chim
        Začali by rozdělávat oheň?
  • MickeyMutant
    To slyším poprvé, že by samuraj běhal v dřevěné zbroji*4*Jinak motion capture fajn, vypadá to efektně.
    • jeanczarny
      Tak ony se ty zbroje dělaly ze všeho možnýho. Kůže, kovu, hedvábí, kašírovanýho papíru..třeba tim dřevem myslej bambus, i ten se používal.
      • elwiscomeback
        Ashigaru možná, ale samurai by něco takového na sebe nevzal :)
      • MickeyMutant
        Ne, nepoužíval. Samurajská dřevěná zbroj je prostě nesmysl. Vzhledem k tomu, že tvůrci vytváří fiktivní svět, ve kterém si ohýbají realitu, by mi to v podstatě nevadilo. Kdyby to ovšem dávalo nějaký smysl. Tohle ale vypadá, že se někdo po letmém pohledu na obrázky samurajské zbroje domníval, že je z lakovaného dřeva, tak to do traileru prostě prdnul a hotovo.
    • No, ale tady tenhle ne.. drátěná košile.. *2*
      • MickeyMutant
        Kroužková zbroj, pokud by vypadala trochu (hodně) jinak než ve videu, je u samuraje ještě víceméně v pořádku, ale že přímo do titulků v traileru napíšou "wood and leather armor" (00:33), tak to je už hodně mimo realitu.
  • Jack1947
    Podle mně je to náhrada pc hráčům za tu hru Nii-OH(článek na hoře) aby se neřeklo tak tam bude taky samuraj. Zabití historického řezbění se nekoná. *3*
  • Tohle bude poradny narez, jako u reznika!!! uz se tesim na poctivy nasup!!
  • Morraw
    Jednou snad padlo s prvky realismu, ale jinak se tu o For Honor píše jako o rubačce. Na blogu to snad i Vanderberghe přirovnával k akčním FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit