Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta část videa kde lítá v tom éru mi připoměla terminal velocity , to byla ukrutná gamesa tenkrát ... *3*
  • Ja to už parim, a som nadmieru spokojny, pozeram, že večšina komentujucich nemaju šajnu VOCOGO a je mi to srdečne jedno. *2*
    A dufam, že vo svete sa najde dosť platičov, ktory toto študi naležite odmenia...
  • hodne nic moc teda na to jak dlouho se na tom delalo
    • asi tak. Na to, ze tam je par prazdnych ostrovu pouze se zakladnou a jen tri vehikly, tech 5 let je sakra hodne *1*
  • Trochu mi to připomíná ultimátní pařbu Hostile Waters. Pamatujete si na to někdo?
    • inspirovat by se měli spíš battlezone 2
      http://www.youtube.com/watch?v=mAxnOCSKVzY&feature=related
    • exoslav
      Mně to trochu připomíná Return Fire *4* Jestli někdo pamatuje *4*
      • return fire si pamatuju moc dobre :) skvela gamesa pro dva hrace, drtil sem to s brachou celkem casto
    • Pripomina, uz jen proto, ze sami autori se priznali k silne inspiraci CCkem :).
  • exoslav
    Vypadá to pěkně, jen bych přidal např. virtuální cocpit do těch strojů.
    • Ghost47
      Manty a walrusy jsou řízené na dálku, žádnou kabinu nemají *3*
      • exoslav
        jo tak, v tom případě vše v naprostém pořádku *4*
  • Teda, vypadá to jako hodně ultimátní taktická záležitost. Doufám, že to bude aspoň tak dobrý, jak to teď vypadá. (ohledně FPS souhlasím s ostatními - je to trochu divný)
    Vím, že bude beta pro předplatitele, ale nevíte někdo jestli je v plánu nějaký demo? Rád bych si nejdřív zkusil jak mi to poběží. Přeci jen u notebooku to chce mít trochu rezervu oproti doporučeným požadavkům.
  • video nejede
  • lt.Mirek do toho! *1*
    Vypadá to na dobrou zábavu, nastavení obtížnosti mne zaujalo nejvíce.
  • Hmm vypadá to pěkně :) zajímavej nápad :) hlavně aby AI bylo na slušný úrovni
  • cvoci, tohle neni arma ale stara dobra cistokrevna arkada. nechtejte tu simulace, v bete AI zatim blbne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit