Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    To chci. Moje peníze mají zřejmě jistý. Snad AI bude stát za to, protože se bojím, že v multiplayeru každej bude řádit a ne hrát týmově. To když se sejdou cizí lidi.
  • Milda8
    FPS část vypadá divně, pohyb zbraně je moc "naspeedovanej", zklidněto ho:). Popřípadě by chtělo by tu zbraň při běhu sklonit, jako v každý jiný střílečce. Jinak hra vypadá parádně.
  • Docela me zklamalo ze se vzdali fyziky kulky ktera se mi na arme vzdycky tak libila.
    • Je to jiný engine, než ten na kterém je dělaná ArmA.
      • Pokud se nepletu, tak to není jiný engine, ale stávající modifikovaný (RV) pro potřeby hry.
        • pletes je, je to uplne jiny engine
      • Aha... no i tak jsem docela zvedav. Nekousels nahodou betu? Da se to hrat?

        btw. BALISTIKA! To bylo to slovo na ktery jsem si nemohl vzpomenout :D
      • smejki
        a to má vliv na balistiku? O_o
  • FPS za vojaka me taky trochu zarazila je to trochu jak prumerná arkadová strilečka(cekal jsem ze to udelaji spiš jak arme 2..když je to BIS) ale zbytek dobrý
    • Ta FPS část mi dost připomíná Alpha prime.
      • To bude tím, že za touhle hrou stojí hlavně bývalí Black Element Software, tedy tvůrci Alpha Prime ;). Navíc hra poběží na nejnovější verzi enginu z Alpha Prime *3*
        • no dnes uz jsou FPS nekde jinde trochu usnuli na vavřínech.. škoda(pohyb zbraně ,balistika,systém krytí,AI atd.. v tom si meli nechat poradit od BIS ...tak to opravdu vypadá jak FPS z roku 2007
  • Tohle vypadá hodně slušně. Sice mě trochu zarazila ta FPS část za vojáka, asi bych raději zůstal u pevní části videa, ale vypadá to moc pěkně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit