Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krudanze
    trochu picovinka. escape from city 17 je o dost lepsi.
    • sam nic neumis a budes kritizovat :) takovi jsou nejlepsi
  • Amylee.Anderson
    Rychlé zombie, nesmysl dnešní doby.(Kdy nepočítám fast zombie :P) Ten boj s combine jeden na jednoho byl jak z nějakého kung-fu filmu. Víc věcí mi tam nesedí. Nicméně na amatérský projekt je to pěkně vizuálně zpracované a jistě jim to dalo spoustu práce. Jako video hezké, jako něco, co má mít něco společného s Halfem e-e :)
  • Kvalitka, skvěle udělany záběry a triky, jen ke HL mi tam nějaky věci neseděli, ale i tak kvalita. Klobou dolů až k nohám.
  • Kloubok dolů. *8* Half life a left4dead v jednom. *4*
  • Skvěle natočeno.
  • Pekne udelany ale tenhle filmek http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/utek-ze-city-17 se mi libi vic ;)
    • jj escape from city 17 se mi taky libi vic,nicmene i tento je povedeny
  • smejki
    no, dokoukáno... tedy produkce a dá se říci že i choreografie je na výbornou, ale... nemohu se zbavit dojmu, že forma převládá nad obsahem.

    jinými slovy - proč to musí být tak pěkné a dynamické a zároveň v každém druhém záběru tak blbé?
    • Protože si berze za vzor first-person střílečku? *1*
      • smejki
        HL pro mě nikdy nebyl synonymem pro bezpohlavní naraci a sbírku klišé.

        Jinak jsem samozřejmě čekal, že se vyrojí komenty "co bys čekal za páš šupů?". Pánové, nesvětoborný scénář, který má však alespoň hlavu a patu, je na celé věci to nejlevnější. A je to stejně levné, jako říct té holčině, že když mačká to mačkátko na pistoli, tak by měla cuknout ručkama trochu zpět a navrch.
      • Ona neni FPS jako FPS, ze.. Mluvis jak kdybys halflife nehral..
        Smejki to za me vystihl v podstate presne. Kdyz uz si to delaj sami, a jsou takhle sikovny, tak proc tam sakra serou tak stupidni, z kazdyho druhyho bezmozko-akcnaku okoukany prvky?
        Fakt skoda - udelany je to fakt prekvapive pekne (i kdyz k tomuhle tvrzeni vetsine asi staci barevnej filtr na kamere)

        Jinak co ta Black Mesa predelavka jednicky halflife?
        A hlavne..! Co aspon "blba" epizoda 3? Jestli najednou nevydaj neco fakt revolucniho, z ceho vsichni hromadne omdlime, tak by zaslouzili rakoskou pres prsty..
        • A co čekáte za pár babek a na ploše desíti minut? Konverzařní drama nad nesmrtelností Gordona Freemna? Ale no tak - zkrátka vzali z Half-Life to, co je nejlépe vidět: akci... Mě upřímně video nijak neuchvátilo...
          • Ach jo.. Fakt nevis na co narazim(e)?
            Konverzacni drama asi fakt nikdo neceka. Ani "nad", ani pod nesmrtelnosti gordona freemana.
            Prave ze tech par babek na akci dokazali vyuzit skvele - o penezich ja tady vubec nemluvim. To co vytykam s nima naopak nema VUBEC nic spolecnyho.
            Kdyz mam teda k popisu kratasu pouzivat "velky slova", tak mluvim o "scenari".. (!)
            Napr. scena kdy mezi dvema andrenalinem nastartovanejma borcema tryskem proleti buchta, a oni na to tradicne reagujou tupym, (asi) radobykomickym ziranim jeden na druhyho. Samozrejme az do chvile kdy jsou zombici metr od nich - musi se prece zdrhat s hrozbou metr za prdeli, ze..
            Takovejhle klasickejch hovadin je to proste plny a ja chtel rict jen to, ze je to skoda, a hlavne ze to v pripade nezavislyho projektu nechapu.
  • Co je to za zombíky? Na hlavě jim chybí "čepičky" !!
    • Jo, někdo si spletl Walking Dead a Half Life...
  • Parádní práce, nezbývá než autorům popřát, ať dopadnou jak Blomkamp s Alive in Joburg *4*
    • Tak blomkamp toho natocil vic a jeho kratasy meli i nejakou myslenku.Tady slo spis jen o efektivni akci.Ukocirovat celovecerni film je uplne neco jineho.
  • paradne udelany,maji opravdu telent.Akorat mi tam par veci moc nesedelo,napriklad to holograficke udelatko co mel ten manik na ruce,ti zombici mi prisli spis jak z left4dead a combine misto tech jejich busku secne zbrane?Ale jinak paradni
    • neber všechno doslova, nemusí to být přece 100% dle předlohy, ne? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit