Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pěkný zadek má ta slečna...
  • smejki
    no, dokoukáno... tedy produkce a dá se říci že i choreografie je na výbornou, ale... nemohu se zbavit dojmu, že forma převládá nad obsahem.

    jinými slovy - proč to musí být tak pěkné a dynamické a zároveň v každém druhém záběru tak blbé?
    • Protože si berze za vzor first-person střílečku? *1*
      • smejki
        HL pro mě nikdy nebyl synonymem pro bezpohlavní naraci a sbírku klišé.

        Jinak jsem samozřejmě čekal, že se vyrojí komenty "co bys čekal za páš šupů?". Pánové, nesvětoborný scénář, který má však alespoň hlavu a patu, je na celé věci to nejlevnější. A je to stejně levné, jako říct té holčině, že když mačká to mačkátko na pistoli, tak by měla cuknout ručkama trochu zpět a navrch.
      • Ona neni FPS jako FPS, ze.. Mluvis jak kdybys halflife nehral..
        Smejki to za me vystihl v podstate presne. Kdyz uz si to delaj sami, a jsou takhle sikovny, tak proc tam sakra serou tak stupidni, z kazdyho druhyho bezmozko-akcnaku okoukany prvky?
        Fakt skoda - udelany je to fakt prekvapive pekne (i kdyz k tomuhle tvrzeni vetsine asi staci barevnej filtr na kamere)

        Jinak co ta Black Mesa predelavka jednicky halflife?
        A hlavne..! Co aspon "blba" epizoda 3? Jestli najednou nevydaj neco fakt revolucniho, z ceho vsichni hromadne omdlime, tak by zaslouzili rakoskou pres prsty..
        • A co čekáte za pár babek a na ploše desíti minut? Konverzařní drama nad nesmrtelností Gordona Freemna? Ale no tak - zkrátka vzali z Half-Life to, co je nejlépe vidět: akci... Mě upřímně video nijak neuchvátilo...
          • Ach jo.. Fakt nevis na co narazim(e)?
            Konverzacni drama asi fakt nikdo neceka. Ani "nad", ani pod nesmrtelnosti gordona freemana.
            Prave ze tech par babek na akci dokazali vyuzit skvele - o penezich ja tady vubec nemluvim. To co vytykam s nima naopak nema VUBEC nic spolecnyho.
            Kdyz mam teda k popisu kratasu pouzivat "velky slova", tak mluvim o "scenari".. (!)
            Napr. scena kdy mezi dvema andrenalinem nastartovanejma borcema tryskem proleti buchta, a oni na to tradicne reagujou tupym, (asi) radobykomickym ziranim jeden na druhyho. Samozrejme az do chvile kdy jsou zombici metr od nich - musi se prece zdrhat s hrozbou metr za prdeli, ze..
            Takovejhle klasickejch hovadin je to proste plny a ja chtel rict jen to, ze je to skoda, a hlavne ze to v pripade nezavislyho projektu nechapu.
  • cheesy as michael bay imho :)
    zas ten oranzovo modry kontrast vsade, prehnane lens flares a efekty z video copilotu, ekvilibristicke bitky a kopacky z otocky a la Van Damme... absolutne to netrafilo tu pochmurnu half-life 2 atmosferu.
    ako, je vidno ze s tym mali vela roboty, ale aj tak sa mi to vobec nepaci. strasne z toho krici taky ten afektovany hollywood. menej je niekedy ovela ovela viac.

    cize premna je to po obsahovej stranke dost tuctova nuda, po formalnej preplacany gyc, a tematicky je to nahony daleko od Half-Life 2. pardon ale tot moj nazor. nez konstruktivnu pripomienku ocakavam skor palceky dole
    • Máš pravdu, ten meč namísto obušku to celý zabil.
      • smejki
        jo! ta katana to zabila hrozně moc *1*
  • Technicka stranka skvela ale inak to je absolutne nepochopenie toho co HL predstavuje. ale absolutne..
  • Luxus...a ta kočka je fakt kus :)
  • Parádní práce, nezbývá než autorům popřát, ať dopadnou jak Blomkamp s Alive in Joburg *4*
    • Tak blomkamp toho natocil vic a jeho kratasy meli i nejakou myslenku.Tady slo spis jen o efektivni akci.Ukocirovat celovecerni film je uplne neco jineho.
  • Pekne udelany, ale ty akcni sceny jsou tezce Bckovy. Nemeli by sanci prezit prvni kontakt s kombine, natoz neco trefit :)
  • Pro mě je to jen taková výstavka dost slušných efektů a důkaz, že trpělivost vykompenzuje nedostatek kapitálu. Nicméně mě to nebavilo a ten "děj" je spíše kolekcí separovaných scének pro hudební klip, než filmeček. Je to hodně křečovité. Ale rozhodně poklona autorům, protože tohle muselo zabrat hodně času a hodně úsilí.
  • Jako amaterksý počin velice dobré. Škoda, že chyběl pořádný scénář, takhle to vypadá spíše jako „technologické demo“. Nejspíše to ale takhle i tvůrci mysleli.

    Člověk, který vymyslel běhající zombíky by měl dostat po tlamě, taková blbost :-)
    • Hmm, mám takový pocit, že to byl Danny Boyle se svým filmem 28 dní poté. Když si vzpomenu na nesmrtelnou klasicku Noc oživlých mrtvol, první zombie film, nevím, jestli mám brečet, nebo se smát...
      • Ja sem prvni behaci zombiky videl v nezapomenutelne klasice Vesmirni kanibalove (Bad taste) od P. Jacksona. Proc by zombik nemohl behat?
        • To vychází z podstaty viru Solanum a z úprav které provádí v lidském těle. Je o tom dobrá kniha Zombie - Příručka jak přežít od Max Brookse, v obchodech s knihama hledat v zábavné beletrii :-)
          • U nás ji mají v sekci horrorů naivky *1* "Mám ji zarámovanou na zdi hned vedle požární sekery" *1*
  • tak to je bomba a ta holka je docela kočka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit