Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to za zombíky? Na hlavě jim chybí "čepičky" !!
    • Jo, někdo si spletl Walking Dead a Half Life...
  • Pekne udelany ale tenhle filmek http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/utek-ze-city-17 se mi libi vic ;)
    • jj escape from city 17 se mi taky libi vic,nicmene i tento je povedeny
  • Kloubok dolů. *8* Half life a left4dead v jednom. *4*
  • Kvalitka, skvěle udělany záběry a triky, jen ke HL mi tam nějaky věci neseděli, ale i tak kvalita. Klobou dolů až k nohám.
  • Amylee.Anderson
    Rychlé zombie, nesmysl dnešní doby.(Kdy nepočítám fast zombie :P) Ten boj s combine jeden na jednoho byl jak z nějakého kung-fu filmu. Víc věcí mi tam nesedí. Nicméně na amatérský projekt je to pěkně vizuálně zpracované a jistě jim to dalo spoustu práce. Jako video hezké, jako něco, co má mít něco společného s Halfem e-e :)
  • Krudanze
    trochu picovinka. escape from city 17 je o dost lepsi.
    • sam nic neumis a budes kritizovat :) takovi jsou nejlepsi
  • Kamera super, efekty super, herci horsi a jak je to s half life podobnosti nedokazu posoudit. Pro me hodne dobrej amaterskej filmek.
  • Koukám, že i CoD se dostalo do podvědomí amatérskejch filmařů, nicméně to taky nevypadá zle a jsou toho dva díly. Modern Warfare: Frozen Crossing: http://www.youtube.com/watch?v=a08ViuvORRM
    • Mají to pěkný, ale nelíbí se mi, že islámskej terorista mluví na svý kamarády rusky
      • Není to spíše nějaký "kavkazec"?
        • Nechcu teď kecat, ale ty šatky co používají s tím červeným vzorem nejsou kavkazký. Vím že modrý maji v palestině nebo israeli a ten červenej taky někde. Našel bych to na netu, ale nevím jak se těm šátkům přesně říká
          • Babicka mela satek jak modrej, tak cervenej, a v palestine nebo israeli nikdy nebyla : D
    • Tvůrci onoho COD + jejich dalších projektů (viz jejich youtube channel) jsou na úplně jiné úrovni. Mají akční scény a choreografii zmáknuté na jedničku a taky se u toho člověk dost zasměje. Hodně talentovaná parta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit