Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto hru by som velmi nenazyval simulatorom, je to viac arkada. Prvy dojem za robota bolo WTF, ale casom som tomu prisiel na chut a u hry som sa bavil asi podobne, ako kedysi u Freespace 1/2. Isiel som si zahrat 1-2 misie na pol hodiny a koncil som o 4 rano :) Su tam nieco ako 4 konce (dva konce v dvoch verziach, ale nic extra), tak som si presiel vsetkymi, u vsetkych misii platinum hodnotenie, hladal som weakpointy u capital ships a az potom mi to konecne dalo pokoj. Nic viac tam totiz uz nie je. Ale to je na druhu stranu aj dobre, inak by som u toho sedel asi viac, nez "len" 30 hodin. Za to kilo pade ci kolko hra stala (steam zlava) to bola velmi dobra odreagovacka. Z hladiska zabavy by som hodnotil 9/10, ine body su samozrejme nizsie. Kto ma rad vesmirne bitvy a nebaziruje na detailoch, velmi doporucujem za tie peniaze.
  • smejki
    Trolíku, zasviň to tu ještě dalšími pěti (nebo kolika) svými zbývajícími účty, ať je to dokonalý. Vzbuď ten křečovitý dojem, že se jednoho tvého zabanovaného účtu zastává osm dalších lidí. Prosím, prosím, vpusť sem tu svou armádu.
    • Taky mě to zaujalo, obzvláště +/- fantomové :D
  • http://www.myfacewhen.net/uploads/92-what-the-fuck-is-this-shit.jpg
    • Trisska
      No jo, zase WTF... Náš jazyk asi není na vyjádření názoru dostatečně bohatej?! Už mě vy takzvaní Češi, kteří ste udivení / nadšení / vysmátí zásadně jen *po americku*, začínáte poněkud iritovat... *7*
      • TheGGG
        No nevím, čeština je sice jazyk pěkný, ale podobné vtípky se v češtině obvykle nedělají.
        http://www.twilightguy.com/wp-content/uploads/2009/05/do-you-understand.jpg
      • Máš tohle meme česky?
        • Trisska
          Ano, mám! http://i.img-share.net/N0OHJfR3BQ.jpg
          • Dobře ty!
      • Inquisitor
        Ale česky to není dostatečně cool.
  • ten trailer si pamatuju z fight clubu hlavne kvuli hudbe a tak to asi i zustane :)
  • TheGGG
    A teď se chytáte za hlavu že jste do toho ty prachy dávali co
    • Mahcake
      Sorry, ale myslím, že jsi jediný. Holt tu není každý dětinský jak ty. A pardón ó velký hráči. *5* *5*
      • TheGGG
        Tak to pak jo, a dík vím že jsem velký hráč. Říkají to o mě často
        • Jen jestli neslyšíš omylem místo "s" písmeno "h".
  • Veskoslav
    Jo hraji již nějaký ten čtvrtek:) Peněz rozhodně nelituji s hodnocením bych se odvážil posunout na 7/10, nicméně s recenzí souhlasím. Největší zklamání je pro mě "pohled" z kokpitu, který je vyřešen zcela hloupě. Většinou člověk stejně používá ten, kdy vidí svůj stroj. Hru ale nedoporučuji lidem, kteří počítají s tím, že přiletí, nepřátelé bude sestřelovat jak na běžícím pásu. I na normal úroveň Vám dají protivníci co proto a mnohdy restart checkpoint bude to nejčastější, co budete muset mačkat. Obzvlášť u misí, kde chráníte své lodě. Je to taková krásná vzpomínka na doby a na nejlepší sci-fi "simulátor" Wing Commander Prophecy:)
    • I když je to pořád lehčí než Starlancer... (Nebo I-War 2 :D )
      • Veskoslav
        To mi ani nepřipomínej:D Něco sestřelit a nebýt sestřelen, to je něco nadlidského ba přímo božského:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit