Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir

    Jako ono tam je více nesmyslů. Třeba takové raketomety, kulomety, samopaly, útočné pušky atd. Střílel jsem s brokovnici, puškou, utocnyma puskama. A s tou útočnou puškou jsem měl problém trefit terč tři metry vzdálený. 

    Asi přehráním ale chápete mě určitě. Neexistuje snad zcela reálná hra kde by i držení zbraně při střelbě bylo reálné 

  • Maxianimal

    Autenticita se nerovná realismus. Pořád si to lidi pletou...

  • Nedávno jsem na VR hrál nějakou střílečku, kde to bylo úplně super. Zbraňe musíte správně složit, nabít a natáhnout. Vše pomocí pohybu simulujicich skutečnou akci. Každá zbran má samozrejme ovládací prvky jinak, odpovidajici realne predloze. Docela reálné... ale už nevím jak se to jmenuje. 

  • já snad neznám jedinou hru, kde by to bylo správně ...

  • "Zahazovat zásobníky se totiž při jejich ceně celkem prodraží. Reálně se
    zásobníky zahazují pouze v momentech, kdy není jiného zbytí, a potom se
    sbírají, pokud to jen trochu jde." - záleží na armádě, AČR sbírá vždy navíc máte vzadu odhazovák kam to sypete jedna radost, pokud to teda není úplně v hajzlu to se nechává a pak se vám to naúčuje, v USA - tam se snad sbírá jen za trest...

    "páskovat náboje do zásobníku" - za slovo páskovat někteří trhají hlavy :D :D

    Celkově "reálnost přebíjení zbraně" ve hrách je mizerná, ale zkrátka to prostě není reality. Máte např. bojové či taktické přebití. Navíc hrozně zaleží na bojové situaci a okolnostech a na střelci kam si jaký zásobník dá atd. O zásobnících, ale máte většinou perfektní přehled, protože pokaždé "akci" děláte ACE.


  • Ono i zobrazení pozice zbraně je u většiny stiříleček hodně mimo.

  • Dost v tomhle ohledu nelogicky vycniva Hell let Loose, kde kdyz do hry vstoupite, tak nejak intuitivne ocekavate, ze pri prebiti o zbyle naboje prijdete, protoze hra cili na autentickou atmosferu. Spousta hracu je pak prekvapena, ze tohle hra vubec neresi a je tam proste jen to jednoduche dopocitavani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit