Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra strácí kouzlo od starších strongholdů málo věcí,stavění hradeb je převzato s trojky vypadá to jako stavění hradeb v the settlers 6 a ne jako ve strongholdu třeba stronghold 2 má taky 3d grafiku a je celkem slušný prostě už to neni stronghold
  • Jack1947
    Hrál jsem nějaký Stronghold... a ten mne myslím docela bavil. Prostě dobrá budovatelsko-bojová strategie... když koukám na tohle to asi nebude uplně tak to co před lety. Tenhle typ strategii holt už dneska upadl a taky zájem o něj škoda.
  • Ale jedno se musí klukům z FireFly studios nechat. Dokáží úspěšně každou další verzi Strongholda prasit víc a víc. Já jsem nikdy na grafiku moc nedal, jsem starej pařan, co kdysi hrál Civku a Wolfa, takže grafické zpracování nikdy až tak moc neřeším, hlavně když je hra zábavná, ale tohle je fakt hnus. Hru jsem na svém ucházejícím počítači zapnul na max detaily a hra se mi trhala a grafika vypadá o moc hůř, než téměř 10 let stará AoE III, tak jsem to zapl na minimum a seká se to stejně, akorát grafika je ještě otřesnější. Přesně jak psal jeden uživatel pode mnou, klidně to udělejte ve 2D, je to 100x lepší než tahle nechutnost. Lepší než grafická stránka hry už je snad jen dabing jednotek alá křeslo u doktora (a teď mi pane vyplázněte jazyk a řekněte áááá) *7* No nic, raději se nebudu moc rozepisovat a jdu zapařit Golden Axe *1*
  • Od doby Crusader Extreme je konec s kvalitním Crusaderem.
    Je to sterilní, grafika je HNUS a nedá se na to ani koukat, hratelnost budiž ale na starého dobrého Crusadera nebo i Jedničku a Extreme to mít v životě nebude, měli by se Strongholdem skončit, říct něco ve smyslu sorry ale nic lepšího jak Crusader jedna nikdy už neuděláme, sbohem a šáteček Tvá Máňa


    Proč větišna her, a o pokrocích např. v Assassins Creed atp., má čím dál tím lepší a propracovanější svět a grafiku a vlastně i hratelnost a Stronghold se stále víc a víc propadá? Proč?
    U mě za 1/10
  • Johnny
    Za mě dobrá hra, sice spracováním pěkných pár let pozadu, ale i tak mě to bavilo, a bylo to chytlavý. vylepšit vzhled, doladit detaily a bylo by to perfektní
  • Mato1987
    Kam sa vytratilo to kúzlo a pôžitok z prvého crusadera? Táto hra vyzerá ako keby bola vytvorená z nutnosti a len za jedným účelom...
    • a kde je můj medvěd tancující u tyče a rybníček na topení čarodějnic *7*
      • Mato1987
        iste sú to detaily, miestami aj zbytočné detaily, ale detaily robia z hier tie pravé hry...keď si k tomu pripočítam ten parádny dabing z prvého dielu a tú hudbu...tak jednoducho som zo stronghold crusader 2 skôr sklamaný...
  • Proč tohle 3d vypadá tak sterilně? První díl ve 2d kostičkovaným designu dodával větší "omšelost" a připadalo mi to víc uvěřitelný. To samý Jagged Aliance 2 vs. novější sterilní pokusy... *6*
  • A recenze na the binding of isaac:rebirth nikde tvl.
  • "Tvůrci ale takřka do puntíku převzali koncept prvního dílu a krom aktualizované grafiky chybí přidaná hodnota, která by dvojku výrazně odlišila od jedničky."

    Zajímavé, že u CoD to při hodnocení nevadí :D
    • Protože tvůrci CoD jsou na rozdíl od tvůrců téhle pofidérní strategie aspoň vychovaní a poslali redakci objemnou obálku. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit