Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší grafika? To jako vážně? Mě původní Stronghold přijde mnohem líbivější, než tohle 3d blití. Společně třeba s AOE2 patří k těm typům her, kde ta grafika zůstane krásná furt a nikdy nezestárne. Koukat se třeba na to, co se děje uvnitř budov, jak hezky a reálně to je zpracované, se mi doteď neomrzelo. Nebo třeba fakt, že bylo vždycky vidět, kolik toho máte na skladě, ve zbrojnici a v sýpce, a to na jednotky kusů přesně, ať už jich tam je kolik chce, to snad taky v žádný jiný strategii nebylo.
    • bylo, a ne jednou. mapř. settlers měli jednu dobu externí sklady a šlo je umístit kamkoliv a dedikovat jen na určitou věc.

      Jen nechápu proč se sakra nikdo nepoučí z minulosti a konkurence. Tolik zajímavých herních prvků se objevilo, jen je umět dobřě zkombinovat... místo neustáleho zjednodušování a osekávání :(
    • xixixao
      Ja musim souhlasit, prijde vam ta hra hezka? Ted jsem koukal i na ten Blitzkrieg, taky zadna slava, kdyz to porovnam s tim, jak moc dopredu sly za tu dobu strilecky. U crusadera jsem si rikal, dyt to vypada jak AoE3, a taky ze tam beha Havoc, engine asi moc neposunuli. Verim, ze se da hra udelat pekne i ve 3D, ale takhle si az bude cas zase dam radsi jednicku.
      • ano mne prijde hezká, je rok 2014 tak proč bych se mnel koukat na 2d hnusy
  • "Tvůrci ale takřka do puntíku převzali koncept prvního dílu a krom aktualizované grafiky chybí přidaná hodnota, která by dvojku výrazně odlišila od jedničky."

    Zajímavé, že u CoD to při hodnocení nevadí :D
    • Protože tvůrci CoD jsou na rozdíl od tvůrců téhle pofidérní strategie aspoň vychovaní a poslali redakci objemnou obálku. *2*
  • Proč tohle 3d vypadá tak sterilně? První díl ve 2d kostičkovaným designu dodával větší "omšelost" a připadalo mi to víc uvěřitelný. To samý Jagged Aliance 2 vs. novější sterilní pokusy... *6*
  • A recenze na the binding of isaac:rebirth nikde tvl.
  • Já teda za sebe - první crusader sem hrál dost, tohle míň, ale že by to byla špatná hra to ne. jen tam fakt chybí nový věci. já se ale spíš bál, aby to nebylo něco úplně jinýho. takže návrat příjemnej. za mě aspoň 7/10.
  • hra strácí kouzlo od starších strongholdů málo věcí,stavění hradeb je převzato s trojky vypadá to jako stavění hradeb v the settlers 6 a ne jako ve strongholdu třeba stronghold 2 má taky 3d grafiku a je celkem slušný prostě už to neni stronghold
  • Od doby Crusader Extreme je konec s kvalitním Crusaderem.
    Je to sterilní, grafika je HNUS a nedá se na to ani koukat, hratelnost budiž ale na starého dobrého Crusadera nebo i Jedničku a Extreme to mít v životě nebude, měli by se Strongholdem skončit, říct něco ve smyslu sorry ale nic lepšího jak Crusader jedna nikdy už neuděláme, sbohem a šáteček Tvá Máňa


    Proč větišna her, a o pokrocích např. v Assassins Creed atp., má čím dál tím lepší a propracovanější svět a grafiku a vlastně i hratelnost a Stronghold se stále víc a víc propadá? Proč?
    U mě za 1/10
  • Proč vychází recenze tak brzy? Hra vyšla teprve 23. září... Jste opravdu nadčasový server.
  • remaster verzia hociakej hry... 10/10 ,Stronghold c. 2.. 6/10 . GO tiscali go! *16*
    • Remaster a pokračování(další díl hry) je úplně něco jiného opičáku.
      • opiciak je max tvoj predok, ktoreho si prebral recesivne alely primitivneho vyjadrovania a drzosti
      • a kdo rika že tohle je remaster? starcraft 2 je potom taky remaster jedničky akorat v novejší grafice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit