Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Nejdřív jsem se chtěl zúčastnit, ale otázky byly hned v první části tak tendenční, že jsem to radší hned zavřel.
    • InvisiblE182
      Taky mě to naštvalo, ale řekl jsem si, že tím se nic nevyřeší.
      • Taky sem narazil na otazky ,na, ktere se nedalo rozumne odpovedet, volil jsem tedy nejmensi zlo a zalhal to co bylo nejbliz. Nejhorsi byla, ale zaverecna cast s tou nepohlednou slecnou. Na ulici bych se za ni podruhy neotocil a tady sem ji musel zkouknout 40x. Navic jsem asi nakej narusenej nebot sem v 90% povazoval jeji vyraz za znudenej v 9% jsem nenasel definici vyrazu v nabidce a v 1% jsem si byl skoro jistej, ze je nasrana. Snad nekdo vyda hru zalozenou na poznavani emoci z xichtu a ja budu moci potrenovat.
        • nightborne
          Taktez mi v moznostech u te slecny chybelo "po peti jointech" u asi tak poloviny vyrazu.
          • :D
  • Vitekb
    Vypadá to celkem záslužně a přeju jim ať mají dost účastníků a všem ať z toho udělají nějaký rozumný výstup, ale myslím, že mé hraní Age of Wonders po mailu by je asi moc nezajímalo.
    Mimo to jsem v online hrách strávil tak max 20 hod za posledních... celou minulost.
  • Neposlal by mi pak, prosím vás, někdo správné odpovědi?
  • chápu dotaz kolem hrani ale ty kolem pocitu mne nebyly moc přijemné
    • Tak se potvrdila hypotéza o tom, že existuje spojitost mezi hraním online her a neschopností vyjadřovat své pocity.
      • to je preci blbost taky zalezi na typu osobnosti nekdo je Introvert a nekdo extrovert a potom kazdej clovek je trosku jinej osobne o pocitech taky nerad mluvim za to je ale dokazu dat dostatecne najevo :)
      • řekl bych, že ty máš větší problém
        • Ty toho napovídáš Bernarde Lee.
          • za chvíli dorazí hodnej strejda a trošku ti povolí kazajku, neboj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit