Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A neví se něco už o GTA 5 ? *3*
  • A zase otázky typu proč to není na pc? a blablabla.... Proberte se proč by vyvojáři vydávali áčkovi hry na pc když tam je pirátu jak sraček. Na konzole si to aspon každej na originále kupí. A kdyby každej stahoval hry zadarmo tak bysme hrali jen posrany warcraft a podobný hovena *10*
  • tady je to uplně jasný Rockstar se jen směje.. A určitě to bude nářez. Mafia 2 je ještě horší než stary gta2..
  • R* opět dokazuje, co se dá pod jeho taktovkou dokázat. Neskutečné.
  • Pete.palis
    No tak jsem na Gametrailers napsal ze srandy clone Mafia a oni mě ukamenovali cca 70 mínusovýma bodama...nemaj smysl pro humor :D
    • a taky proto ze mafia je dobrá parodie
    • To bude možná tím, že na západě je Rockstar mnohem obdivovanější než 2k Czech a obě studia dělají dost odlišné hry, co se kvality týče. Rockstar je prostě král, který založil žánr městských akce a který udává jeho směr. Tahle odbočka k adventuře dokazuje, že mají prostě styl, ať udělají cokoli. Vynikající dabing, kamera, střih, zvuk, hudba, prostě téměř filmový zážitek. A humor. Kolikrát jste se zasmáli u GTA IV a kolikrát u Mafie II? U té já spíš brečel, jak byla mizerná;o)
      • No já se teda víc nasmál u Mafie II álá Joey (někdy mě ty jeho furt opakující se hlášky jakože jedu na červenou atd. dost sraly) ale jinak u GTA jsem se zasmál asi jenom když jsme přijeli do té jeho ''vily'' a on zašlápl švába (to asi vše - jo málem bych zapoměl ještě jsem se smál nad tou ubohou stupiditou vývojářu že několik let čekání a pak taková patlanina).
  • Sympatické, že postavy až tak evypadaj jako řadová hollywoodští manekýni, to je u her větší zázrak než... u hollywoodských filmů .)
    • Ale hrajou je známí herci. Třeba hlavní hrdina vypadá a má hlas jedné z hlavních postav ze seriálu Mad men a podle hlasu je tam i "Walter" ze seriálu Fringe.
  • Co se vám na té mimice tak líbí? Ano je dobrá, ale dle mého názoru jsem viděl lepší.
    • A ve které hře že jsi viděl tu lepší mimiku??? V L.A. Noire je mimika úžasná, protože se neomezuje jen na tváře a artikulaci, ale na postavách jsou vidět i měnící se vrásky, přimhouřené oči atd. Do takových detailů nešel ani Heavy Rain.
      • "V L.A. Noire je mimika úžasná, protože se neomezuje jen na tváře a artikulaci, ale na postavách jsou vidět i měnící se vrásky, přimhouřené oči atd." Soudíš dle jednoho traileru?

        Např. v Enslaved je jedna z nej mimik jakou jsem kdy viděl.
        • Tak sem koukl na videa te Enslaved a co se mimiky tyce tak do L.A. Noire ma teda hodne daleko.
      • A hlavně to vypadá velice přirozeně. Nejpřirozeněji, co jsem zatím mohl vidět.
    • Tady se bavíme o mimice ve hrách, ne ve filmech.
      Podle mě je tahle mimika někdy i lepší než v nějakých Pixarovských animačkách. Jen aby mimika nebyla všechno a na ostatní se nevyprdli.
      • Neboj. Vím o čem se tady baví *4* A stále si stojím za svým. Můžu se zeptat jak jsi se dopracovak filmům?
  • Bez debat nejlepší mimika v hostorii her. Opravdu marně hledám místa, která by mi řkela, že toto není realita. Samotná grafika (modely, textury) má do Mafie sice daleko, stejně jako stylizace a nasvícení, ale ta mimika... na to jak se heavy rain chlubilo s mimikou to jsou proti tomuto nebe a dudy. První mimika, která razantně překonala tu 5 let starou z Half Life 2
    • Naprosty souhlas, poprve me uchvatila mimika v HL2 a pak tohle.
  • *3* OK. Já se těším - RDR super na GTA4 se chystám není na co čekat :D
  • Nauč se anglicky. Bude se ti to hodit do života a nebudeš závislý na mnohdy ne-přílíš-schopných (tedy levných, velmi levných...) překladatelích pro titulky, nebo ještě hůř, na znuděných mizerných dabérech za pár šlupek.
    • Sorry, měla bejt reakce na Boba "A na konzole zase anglicky", nevím proč to nešlo.

      Mimochodem, mimika se mi taky líbí, ale ta grafika by mohla mít hodně lepší textury a vyhlazování....
      • Na doladění mají ještě hodně času takže bych to moc nehrotil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit