Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovych her rozhodne neni tolik, vyjmenuj 5 stealth fantasy her za posledni dobu. Mordor je normalni rubacka.
  • KIMCID
    *3*
  • tj ale kdyz vysel ted ten mordor , recyklat vseho tak div nedostane 11/10 :)
  • "Koukám, že tady na Games.cz jste pořádná banda pitomců nebo pubertálních dětí."

    Ty jsi tu dnes poprvé, že tě to překvapuje? *7*
  • Recenzi jsem nečetl, ale jelikož jsem fanoušek tichého plížení, tak jdu do toho.

    Nejlepší stealth hry? Dishonored a první Splinter Cell. *5*
  • Dogkiller
    species, opravdu jsi obvinil člověka z plagiátorství pouze za účelem získání pár blbých plusů? Ty jsi teda charakter. Co na to mamka, už ví jakého má doma parchanta nebo ještě ne? Toto je hnus nejvyššího kalibru, horšího diskuzního zmetka jsem nezažil.
  • Vegen
    Pokud je to pravda, tak sem hoďte nějaký důkaz. Stačí nakopírovat totožné odstavce, děkuji :)
  • KIMCID
    Myslím že duvodem je jedna horší a opsaná recenze za druhou....ale je to jen můj pohled na tohle vlákno.Já na recenze nedám tak že mě je to fuk.Já se jen ptám zda je to žena a ne jen jméno a za ním muž.
  • Pozor, pozor! Máme zde udatného bojovníka za práva žen!
  • Koukám, že tady na Games.cz jste pořádná banda pitomců nebo pubertálních dětí. PROČ by proboha nemohla holka napsat herní recenzi? To, jak se vám ta recenze (ne)líbí, je věc druhá, ale důvodem ke kritice určitě není to, co má mezi nohama. Ubožáci. O další důvod méně se chodit.
  • prijde mi ze checkpointy jsou az prilis daleko od sebe..az moc casto loaduju a prochazim furt ty stejne pasaze *7*
  • species
    No vidis, kdyz o tom premyslim ani nevim proc sem to bral jako urazku, opet to o me asi neco vypovida.

    Sakra ja tady na games jeste udelam referat z psychologie.
  • take pridavam hlas pro vice reklam
  • games.cz je nejlepší reklamní stránka jakou znam, prosim nemohli by jste davat ješte vic reklam miluju reklamy
  • Já na Jiříkovou přestal klikat na PCT (neznám nikoho kdo by o její články stál) a tady už jsem přestal taky, jen se občas pobavím v diskuzi, to je vše.
  • MickeyMutant
    Blbě jsi to pochopil, o žádné urážky už po tom prvním postu nešlo. Aspoň vidíš, jak je někdy problém pochopit úmysl. Za přání dík.

    P.S. - A o ten styk mi jde především. Je to tak vzrušující, když ani nevíš, jak tvoje partnerka vypadá!
  • KIMCID
    Jsem starej chalp, co si hry dost za ta odehraná léta vybírá.A to znamená že nejsem konkrétně zaměřenej.Hra mne baví prostředím a tím jak se přijemně hraje.Na víc si rád od Alien Isloation odskočím(když už mne po sté zabijou *1* )....jo a jsem rozdhodně Pcčkář *3*
  • species
    V pohode, otazky neboli.

    Me proste bavi flamovat, zabijim tim cas. Nejvic me asi bavi kolik lidi se chytne. O nejaky plusy nebo minusy tu fact nejde :)

    Treba ten manas nahore, ten tu kolem sebe kope a hazi urazky jako bych se mu navazel do manzelky.

    No a ja sem rad v opozici, tak proto.
  • species
    Me je uplne jedno jakyho pohlavi je recenzent, proste sem videl moznost flamu a vyuzil ji.

    Ale pekne nam tu whiteknightujes, jeste chvili a treba se s tebou vyspi.

    Jo a urazku tohohle charakteru muze splodit tak mozna clovek co to "pichani"(to je ti 14?) videl tak maximalne na internetu.

    Preju pekny den a nejakou terminal chorobu treba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit