Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těm co komentují autora recenzí a obecně diskují off-topic doporučuju nejen smazat příspěvky, ale ještě jim zabanovat IP adresu. Jsem tu celkem nový, asi pár týdnů co tu občas nahlédnu do diskuzí, ale musím říct, že tolik delibity mezi diskutéry co se vyskytuje tady, je nadstandard dokonce i na poměry jiných žumpoidních internetových diskuzí. Pár uhrovatých pubertáků a paniců co nedělají nic jiného než hrají hry tu neustále rozdává své pluska a mínuska u příspěvků, trolluje u her, které ani nehráli, teď tu mají sexistické kecy, provozují internetový stalking a kyberšikanu. Možná to bude tím, že věkový průměr tu bude pod dvacet a navíc u her se koncentrují asociálové ve zvýšené míře. Proboha děti, běžte raději na facebook. *16*
    • Nesmysly. Nejspíše neznáš jiné internetové diskuze, jinak by si nepsal takové žvásty.

      Internet je pořád ještě dostatečně anonymní místo, aby tam každý plácnul bez rozmyslu cokoli ho zrovna napadne. Proto ve velkých internetových komunitách je spousta žumpy, tedy nadávek, offtopiců, rasismu a všech těhle věcech. Rozdílné je to u menších spíše odborných komunitách, kde jsou diskuze často k věci, ale kde taky občas nechybí nějaké to drama.

      Bojovat proti tomu je blbost. Lidi by se prostě měli naučit filtrovat informace a rychle si najít ty příspěvky, které mají smysl a ostatní buď ignorovat, nebo se jim pousmát a jít dále. Mazat má pak smysl jen tehdy, když už to jde opravdu hodně přes čáru a totéž o banování.

      Snažit se řídit a svým způsobem ovládat internetovou komunitu je ztráta času a vlastně i zlo, protože to nakonec ničemu neprospěje.

      PS Vlastníci webu si jinak samozřejmě mohou dělat cokoli. Mohou mazat, mohou banovat. To je na nich. Pokud se vám přihodí nějaký ban, je to jen vaše smůla. Chodit zpětně plakat na fora je ztrátou času.
    • JustinBieber
      áá pán chytrej .. Zalez zpátky do nory ty moralisto
  • Přidávám se k názoru, že cenzura mi na games.cz začíná hodně vadit. Vyloženě provokace často necháváte, ale jak se Vás něco dotýká.....

    Větev jste tu smazali po tom, co jsem nakousl kvalitu recenzí, jež tu vypouští i mužská populace. A já se přiznám, chodím se sem jen do diskuzí bavit. I když si článek přečtu, konkurenci beru vážněji než vás. Je smutné, kam to tento web dotáhl, protože u mně byl vždy na prvním místě.
    • Hlavně když se začne psát o takových těch obecných pravdách, to lítají bany všemi směry. Doufám že nedostanu za tenhle příspěvek další Banán. Jen informuji jinak - samozřejmně už nebudu nic ted choulostivého psát. :-D

      Připomíná mi to trochu ale to už působí přehnaně americkou vládu, nasa kdy nepohodlní lidé postě mizí tady nemůžou tak... mají na pár dní klid pomocí Banu.

      Párkrát to ovšem byla má chyba (i když jak se to vezme že) že jsem ze sebe udělal trotla a zas se hádal... myslím že už nic takového psát nebudu nebo aspon zkusím. Se víc držet.
    • Chodit se vyplakat na forum, že mi smazali příspěvek, to mi příjde fakt ubohé. Uvědom si, že si může redakce s celým forem dělat naprosto, co chce. Naopak by sis měl říct, že je fajn, že ti tu vůbec nějaký příspěvek nechají.

      Tady není demokracie. Nejsme s redakcí rovnoprávní partneři diskutující o hodnotnosti našich příspěvků. Oni mohou dělat cokoli, my nemůžeme dělat nic, leda tak se vyplakat na forum, což mi ale příjde hloupé.

      Taky mi občas něco smažou. A víš proč? Protože jsem napsal zbytečnou kravinu a dobře mi tak. Je mi to fuk. Dokonce se občas divím, že mi něco nesmazali. *3*
      • Na druhou stranu, když zpřístupníš diskuzi resp. komentáře tak není dobré mazat cokoliv se ti zamane. Teď píši objektivně, nechci tím tvrdit, že nějaké smazání bylo oprávněné nebo ne. Pokud chceš udržet určitou kvalitu stránek a komentářů, tak musíš mazat pouze ty "správné" komentáře, jinak ohrozíš svobodu slova a stane se to opravdu cenzurovanou stránkou, kam přestanou lidi chodit.

        Jiná možnost je, že můžeš přispívat pouze za předpokladu, že jsi zaregistrovaný a jako osoba ověřen přes nějakou službu např. mojeID. Pak když provedeš nějaký přestupek, že snadno mohou zabanovat.

        Takže by si lidi měli vážit možnosti "anonymity" na těchto stránkách, což často u konkurence nenajdete.
      • To by tu nějaký to forum ještě muselo být aby se šlo vyplakat.
    • jakou stranku doporučuješ?
      • jedině maxim
    • blixa
      Reagoval jsi na prispevek, ktery jsme smazali, protoze urazel autorku a o kterem jsi ty sam napsal, ze je hloupy.. Jakmile se smaze prvni prispevek ve vlaknu, vsechny reakce na nej se skryji automaticky take, protoze proste ztraceji kontext.
      • Když čtu zdejší diskusi, je mi líto, že vlastně namísto toho, aby si tu lidé radili a diskutovali o hře, tak podnikají osobní útoky a flame. Ještě horší je to, že konstruktivních příspěvků aby člověk pohledal. Opravdu nechcete zkusit diskuse natvrdo vypnout? Na zkoušku? Nemuseli byste řešit mazání diskusí a lidé si zvyknou, podobně jako na super.cz.
        • Oni diskuzi nevypnou, přišli by o návštěvnost. To tu raději nechají nablito, hlavně aby měli kliky a příjmy z reklam.
        • ucho
          není třeba diskuze vypínat. ono by úplně krásně pomáhalo mít ověřené identity lidí (to zajistí třeba již zde uvedené mojeid). když lidé budou psát pod svým skutečným jménem a ne anonymním nickem, tak si řada z nich určitě takové osobní výpady nedovolí. takoví "hrdinové" jsou to pouze jako anonymové...
          • To má Idnes, to chceš sem zatahovat to samé co u konkurence? Ty si vážně zkryplil a v tom negativním slovasmyslu.
            • ucho
              Ray Stevenson: každý, kdo umí trochu s googlem, si může moje jméno včetně adresy najít ;)
              a ne, strach nemám a pokud by se tady ta jména zavedla, nevadilo by mi to...
            • ucho
              copak, máš strach, že bys přišel o anonymitu? :D
              na troly a sprosté jedince je to solidní lék. ono je něco jiného, když ze sebe dělá někdo blbce anonymně a nebo pod svým skutečným jménem... a pro spoustu trolů je to dělání blbců zábava...
              • Reakce na příspěvek:

                Nejlépe i s kýženou adresou a místem pobytu diskutjícího, protože pak bych tomu trotlovy jel rozbít ciferník a už by se tak moc nesmál.

                Ty bys necpal lidem ty svá moudra co tady denodenně píšeš. Tak co ucho nebál by ses? že byses zviditelnil. Byla by to taková očista, diskutujíci by si vylil srdéčko zatrolil a pak by ho požkozená osoba navštívila a napravila mu fasádu. Rázem by hrdina internetu zplakal nad svou blbostí a nevěř tomu že se to nestane. I když by to bylo asi oničem a unavilo by mlátitr tyhle zdechlé jedince je jich strašná spousta ale brát to tak že by každá urážka znamenala reálný výprask nezní zle. Opravdu ne
              • Reakce na příspěvek:

                Jo o tom mluví zrovna ten pravej no. :-D ani ne ale víme že by to nefungovalo taky viz novinky/Idnes tolik kriplů se hned tak nevidí.

                Kultura kriplů, proč by se proboha ověřovalo vlastním jménem to by jako byl sken i občanky? Xd

                Né každý si zvolí zase jméno dle svých představ, né fakt proč by měl někdo znát frantu vomáčku tady to je dobré jen by byla potřeba zredukovat některé anonymní prudanty. Jinak to je super. Ty si hodně vtipný. Nebo vlastně ani ne. :-)
        • Zajímavý nápad, ale dat za příklad bulvární plátek není zrovna pěkný příklad. Podle super.cz bych se rozhodně neřídil.
          • Je to jeden z mála velkých projektů, který se to odvážil vyzkoušet. A podle informací, které kolovaly internetem, to nemělo ani negativní vliv na návštěvnost webu. Tehdy to bylo spojeno s grafickým redesignem a ve výsledku se jim tato změna osvědčila. Samozřejmě games.cz a super.cz jsou tematicky jinde, ale v obou případech plní (plnila) diskuse stejnou funkci - návštěvníci si, když to řeknu zjednodušeně, vylévali svá srdíčka bez jakéhokoliv reálného přínosu. Stejně tak tady. Buď je tu u článku pár komentářů, které kdyby tu nebyly, tak nikomu nechybí a nebo naopak 100 příspěvků vlivem rozjetého flamu. Tak či tak nevidím přínos ve vynakládání energie na udržování a filtrování zdejší diskuse. Rozdíl bych viděl pokud by se tu zajímavě diskutovalo, radilo s herními modifikacemi, sw, hw, hrami či odkazovalo na zajímavé články a zdroje. Samo to nepřijde a je otázkou, zda má smysl usměrňovat a tím si vychovávat vlastní komunitu. Myslím si, že je to slepá ulička - nikdy nekončící boj - toť jen můj pohled na věc.
        • Jsme lidi a lidi jsou šmejdi když můžou, dokážou všechno možné hlavní je taková ta anonymita. Což je naivní představa ale zatím to těm dotyčným vychází a ti co jsou takový tady, v reálu se neštítí snad ničeho a nemají zábrany.

          Morální ani etické, jo a lidem se nejde zavděčit nikdy snad. Hrůza no. Tady jest jasným důkazem. Proč vypnout diskuze? kvůli pár hovadkům a v minulosti tu snad diskuze a blbeččci nebyli? co se tomu postavit čelem a odrazit odpor. Než zbaběle prchat. Takhle jak to je to vyhovuje a né jinak.
  • Tady koukám se to pacientama jen hemží, jedni by rádi zakazovali, druzí by rádi dělali psychologické análízi. Levičácká komoušská oduševnělá mládež líbající řiť černoknížeti, to jsou posluhovači games a modloslužebníci denně se ukájející nad fotkami feministky Grygara a pacienta Poláčka. Upřímně jediný kdo mi z této levicové bandy přijde normální je mistr Dobrovský. Čest práci soudruzi.
    • a tenhle newspeak, to se dneska děti učí kde? *7*
  • BoB.2
    Mrazík pracuje na češtině bude každým dnem.
  • Recenzi jsem nečetl, ale jelikož jsem fanoušek tichého plížení, tak jdu do toho.

    Nejlepší stealth hry? Dishonored a první Splinter Cell. *5*
    • maros.goc
      Prvy splinter cell je uplne naj!
      • KIMCID
        http://www.csfd.cz/film/227760-splinter-cell/zajimavosti/?type=film
      • KIMCID
        mám ten srial rád celej i když s každým dílem je to slabší.ale příběh je vždy v poho
        • KIMCID
          jinak příští rok bude film
    • KIMCID
      *3*
  • Abych jen nebrečel nad rozlitým mlékem,tak u recenze je mi fakt jedno kdo jí napíše když se dá snadno pochopit a i číst. Což tahle recenze splňuje na výbornou.

    Obecně tolik na webu recenze nečtu, ale někdy udělám vyjímku no.
    • Pak samozřejmě záleží, zda jsou zachovány základní copyright práva :). Samozřejmě nemohu sloužit, ale podle některých reakcí se jedná téměř o copy&paste, zajímalo by mě kde je pravda.
      • MickeyMutant
        Ty "některé reakce" pozapomněly uvést, odkud autorka kopírovala. Kromě diskutujícího "Species" (uvedl PCgamer), který trolil z nudy na noční směně, a nakonec se i přiznal, to jsou naprosto nepodložené výkřiky.
        • Tak ja se na to prave dival a nevsim jsem si kopirovani, tak jsem chtel vedet,co je to za kecy. Nejaky dukaz, priznani.
        • species
          A pak ze sem to delal zbytecne ;)

          edit - a vubec, vyfic, jaky "nakonec se priznal" ja napsal "Na me se nedivej, ja zadny dukazy nemam, ja tu jen farmim plusy za popular opinion." hned na zacatku, to ze to tu nikdo nepochopil neni muj problem.
  • flash789
    Sakra dejte ty Lucii, uz nejakou ,,velkou,, hru na recenzi. vzdyt ma chudinka vždycky jen par prispevku pac ji davate samy okrajovky. Co takhle třeba Dragon Age 3, nebo Zaklinace 3..Dejte ji sanci, testosteroni.:)
    • To snad nemyslíš vážně považuju tvůj příspěvek za trolling....
    • species
      proboha jen to ne, ne ze by na games byly nejaky kvalitni recenzenti ale tohle je fact sila. Ta zenska umi prekladat zahranicni recenze, to ji jde skvele.
      • vy ste ale gejmrsgejti
        • species
          neasi! 9/11 was inside job!
      • flash789
        Jo jste testosteroni :) A zajímalo by me jak můžete vedet ze něco nekde opisuje, to ji znate a rikala vam to nebo co, nebo ji stojite za zadama když pise? nebo to je jen další internetova spekulace, která je tak nad slunce jasna, az z toho nikdo nic nevi?
        ja bych ji prave dal něco poradnyho, aby mela pocit ze skutecne jde o hodne..a ukazala co v ni je, u tehle okrajovek s 20ti prispevkama je stejne trochu jedno jestli to opise nebo ne.
        • Dogkiller
          Co ty estrogene... *1*
        • species
          Ono kdyz ctes recenze i na ostatnich webech a nektere vety a odstavce jsou na chlup stejne tak to uz nebude nahoda.
          • flash789
            jen aby..:)
    • to je relativní pro mne je okrajovka treba ten zaklínač nebo DA
    • Dogkiller
      To je spíš její problém, že si vybírá samé cypoviny. Zaklínače 3? Jenom to ne...
  • Johnny
    Přítelkyně je taky vášnívá hráčka, ale radit bych si od ní nenechal. Pro ni je hra zajímavá pouze tehdy, má-li silnej a poutavej příběh, a na hratelnosti, grafice, a kvalitě ovládání ji vubec nesejde... Já to mam naopak, hra se mi musí vizualně líbit, musí se dobře hrát, to znamená dobře spracovaný ovládání, herní mechanismy musí fungovat a hezky to do sebe zapadat. Pokud tohle vše splňuje, tak je pro mě příběh docela nepodstatnej. Osobně je pro mě nejlepší hrou posledních let Skyrim... Ať si každý říká co chce, ale u žádný jiný hry jsem neztravil cca 200 hodin....
    • Zrovna predevcirem jsem preinstaloval Skyrim se spoustou modu *14* http://imgur.com/a/Kom22
      • a udělal jsi z toho totální humpl *4*

        (sorry, OT plodí OT)
    • maros.goc
      Ja som pri dark souls 2 tiez strávil 200 hodin a za naj hru ju nepovažujem
    • Nezaměnil jsi ve slově "neztravil" písmeno V s T? *5*
  • species
    Ta recenze obsahuje az podezrele moc, podezrele podobnych vet a odstavcu z mnohem lepsi a obsahlejsi recenze na pcgameru.

    Nekdo jiny by treba mohl rict ze jsou ty recenze kopirovany.

    Nevidim to na games poprve.... wtf? *16*
    • Mnohem lepsi a obsahlejsi recenze na pcgameru ? To se zase prober z ty diskoteky. Ty dve recenze jsou naprosto srovnatelny a jista podobnost tam je, ale co se da jako o tehle hre napsat jinak ?
    • tomocz
      Myslíš tu 4 hodiny starou recenzi na PCgameru, která má sotva 6 odstavců. Projel jsem jí a nemohu tedy říct, že by se odstavce shodovaly... pokud tedy není ještě jiná recenze, kterou jsem neviděl. Prosím tedy důkazy, protože jinak mi to přijde jako pálení čarodějnic za to, že se ženská sere do něčeho, do čeho se podle ostatních s*át nemá.
      • species
        Na me se nedivej, ja zadny dukazy nemam, ja tu jen farmim plusy za popular opinion.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit