Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • redicius

    Omlouvám se, ale asi jsem nepochopil, jak se to hraje. To ovládám jednoho z party a ostatní v tu chvíli tam nejsou? Můžu přepínat během akce? Jsou tam se mnou ovládaní počítačem? Nebo to je onlinovka? (v recenzi je, že to nemá důvod být připojeno)

    Je to teda single, nebo je to online v partě? Přehlídl jsem to v recenzi?

    • Derp_1337

      Ta hra je primárně určena pro online hraní v co-op. Ale můžeš to hrát sám se třemi AI parťáky. Zvolíš si svou postavu a zbylé 3 postavy hrajou boti.

      Akurát ten single není taková zábava, když parťáky ovládají boti. Boti jsou tupí jak tágo. Skuteční hráči dokážou hrát mnohem zajímavěji a lépe. Ale jestli ti stačí sjet příběhová linka a poslechnout si hlášky a vtípky, tak dobrý no.


      A i když hraješ sám, tak hra chce být neustále připojena online. Jestli se ti ztratí spojení, tak tě to vyhodí ze hry.

    • Vždy online služba, to asi vysvětlí vše, coop qle singl jde taky, jen tam jsou všichni naprosto tupý jak nůž moji prababičky z Německa...ale má to historickou cenu

  • RAMIUS89

    Ten obrovský hate na tú hru je tu už od doby čo tú hru oznámili. Kopa hráčov tú hru hejtuje len preto že ju hejtujú ostatný.

    • Kdy to oznámili, já ti to řeknu,  2015 takže si to svoje uplakoanovstvi y nech pro mámu

      • RAMIUS89

        A smiem vedieť prečo na mňa útočíš?

        • medveddd

          Protože hra byla ve vývoji dlouho, takže se musí hejtit. To je přeci jasné :)

        • Protože máš debilní otázky co vyresi google

          • RAMIUS89

            No nebola to otázka a ako som už písal myslel som to obrazne.

            • Dělali to 9let a vzniklo tohle...co chceš víc?

              • RAMIUS89

                Reakce na příspěvek:

                Ja nehvorím že to je naj hra storočia ale ten hate je prehnaný ale uznávam že 70 e je hrozný prestrel.

      • RAMIUS89

        Obrazne povedané.

        • Nic proti tobě 

  • Je to odpad

  • Morraw

    Přátelé, teď jsem dohral Midnight Suns a to je panečku full fan service!!  Naprosto precizní hra a ten příběh a epický konec. Skvělá marvelovka.

    A co to tady máme. Gotham Knights celkem hnůj. Dodnes strašně optimalizace. Dohral jsem jen z povinnosti. Průměrný combat, pribeh, postavy, vedlejší obsah…. A tohle má byt ještě horší Jo :/

    • Gotham Knights se oproti tomuhle odpadu zda jako 10/10 hra

      • Obiwan

        Tak to vůbec.Katastrofální launch.Nefunkční multiplayer v počátcích 

        Crash fix vyřešili snad až za x měsíců a i tak ta hra neustále lidem crashuje.

        Příběhově to určitě není lepší.  Postavy nemastný neslaný. Neříkám že špatný, ale v porovnání se SS kde jsou postavy napsaný výborně a výborně nadabovaný je to nebe a dudy.

        Svět je čistě subjektivní. Protože zrovna v Gotham knights vyjma pár lokalit to nebyl taky žádný zázrak. A to samé je i v SS

        Příběh a projetí Assault režimu který do hry přišel snad měsíc a půl po launchy jsem měl projetý za 21,3h. S jednou na full udělanou postavou. 

        SS určitě není výtvor roku a určitě to není hodno cenovky 70/100 E, ale rozhodně to je lepší jak GK, a rozhodně to není tak katastrofální jak se tu někteří youtubeři, a ostatní oslíci co se vezou na tom trandu hatu dokázat. 

        Ostatně 87% na steamu a nějakých 3000 recenzí dokazuje opak. Celkem divné

        Jo a ještě aby mi tu někdo nepsal že se na netu objevila konspirace ohledně že Rocksteady a steam nechávají mazat negativní hodnocení. To je čistý bullshit. Nikdy tam nebylo 7000-10 000 recenzí jak koluje na netu.

    • Souhlasím. Akorát tomu uškodila nižší kvalita vizuálu a z obchodního hlediska i fakt, že to nešlo snadno zařadit do škatulky. Z toho důvodu se to blbě prodávalo a byly i rozporuplné recenze.

      A z poslední doby byly slušní i Guardian's of the Galaxy. Ne špička, ale fajn hra.

      • Morraw

        Je pravda, že to byl zvláštní mix. Celou dobu jsem si říkal, že souboják mohl byt jako Batman a ability by se daly používat s pauzou nebo něco. Takový beat them up. První jsem se strašně bal těch kartiček, ale bylo to super.

        Guardians pecka ale spíše jednohubka. Lixusni bylo, jak se tsm objevil Adam.

        Suns mají našlápnuto na skvele pokračování, tak snad to ty prodeje nezabily, jak říkáš..

        • Carnage666

          Možnost pokračování je hodně nízká, bohužel. Hlavní scénárista a člověk kterej přišel s celým tim nápadem zasadit tu hru do prostředí v jakym byla a měl i vymyšlený pokračování už u Firaxis ani nepracuje a sám na Twitteru řekl něco ve smyslu "sice s křížkem po funuse ale jsem rád že se o hře teď mluví v pozitivním světle"

          • Bohuzel? Dyt ta hra je Filler nak prase...

            • Carnage666

              Jak jako filler? Je to originální story pro tu danou hru a vykresluje to postavy z komiksu velice věrně.

        • Derp_1337

          To jsem ani nevěděl, že Midnight Suns měli mizerné prodeje. Dal bych si nějaký 2. díl.

    • Carnage666

      Taky jsem se dostal k Midnight Suns hodne pozdě a naprosto souhlasím, jedna z nejlepších Marvelovek vůbec.

      • Tyl to jsem ještě nehrál...všichni chválí...příští víkend kupuju

  • SlavicBes

    Hadam sa cakalo aj nieco ine?

  • Tak jestli někomu to, že když rybí ksicht začne nad mrtvolou Flashe říkat, že se původně snažil zachránit i jejich životy ale byl indoktrinovan a oni mu vzali jeho a že zaslouží úctu a Bumerang vytáhne lofase a začne na tu mrtvolu mocit, přičemž všichni uznale pokyvaji hlavou a Harley dokonce zasalutuje nad velikostí jeho honďoura jako ,,kvalitní humor,, tak jsem přímo v šoku, ta hra je největší cringe fest pro zoomery co jsem za poslední dekádu viděl, tahle hra je na úrovni toho marvelackyho smetí co po roce skončilo  a přesně tak si zaslouží dopadnout

  • B.o.b

    Jak je dlouhá příběhová kampan?

    • Za 60 euro ti to nestojí 

    • Prý snad jen 10h 

  • To zní dost tragicky. Jako že by to mělo dostat nižší hodnocení než Gotham Knights. Ty jsem dohrál (na PC a opatchovaný, takže 60fps stable na max a bez bugů), a byli teda asi tisíckrát lepší než to co je popsáno v recenzi. Příběhová kampaň mi tam zabrala 30 hodin, měla spoustu unikátních misí v unikátních lokacích, za Batgirl se hrálo dost příjemně. Taky tam sice byl nějakej ten loot junk, ale nic hroznýho. Ale hlavně tam ta kampaň měla prostě celkem kvalitní náplň, což se o SS dle recenze říct nedá (kromě cutscén).

    Dle recenze bych SS viděl tak na 4/10 max, Gotham Knights 7/10, Arkham Knight 9/10.

  • Zklamani muze bejt jenom neco od ceho se neco ocekava 😀

  • Carnage666

    Jsem masochista a hru jsem si pořídil, neměl sem co hrát tak proč ne. No příběh zabere asi tak 10h, boss fighty ujdou až na Supermana a final bosse. Příběh není úplně špatný, ale rozumím naštvání lidí z toho jak skončil Batman protože Arkham série je prostě kult. Problém je že všechny mise kromě boss fightů ať už příběhové nebo vedlejší jsou naprosto totožný a kromě honění se za achievementy nějak nevim co tam jako budu dál dělat. Nemam moc motivaci hnát se za lepším equipem protože z gunplaye prostě necítím žádnou znatelnou změnu když si vezmu novou "lepší" zbraň. 

    Battle pass zatím není ani aktivní a nemam absolutně chuť kupovat si nějaký jiný skiny na postavy. Nějaká jejich první sezóna má odstartovat až v březnu i s novou hratelnou postavou. Prorokuju tomu max. rok contentu a pak to umře. Doporučuju ostatním počkat na 5-10 euro cenovku i s tím že všechno dají zadarmo jako to udělali Crystal Dynamics s Avengers...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit