Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    To, ze je to nuda, este nie je taky pruser ako to, ze Arkham Knight z roku  2015 vyzera graficky o dve triedy lepsie. 

  • cumpi33

    Už od oznámení to vypadalo strašně a s každou další zveřejněnou informací mě to zajímalo čím dál méně. Absolutně nechápu, jak mohlo studio, které se proslavilo naprosto skvělou Arkham trilogií založenou na skvělém singlu, příběhu, atmosféře, hratelnosti, vydat takovým až dětinsky deme ntním směrem. Po devíti letech čekání dost smutný 

    • LiarForHire

      Pohlaváři zatlačí, aby to byl coop a už se to celé veze. Udělat kooperaci tak, aby tě ti ostatni lidi nevytrhávali z toho zážitku je zcela nemožné.

  • romankubanektisc

    Tak trochu jsem podobný verdikt čekal, po té co jsem viděl gameplay záběry. Ale na druhou stranu je to vizuálně docela slušné. A je možné, že v coop režimu to bude celkem zábava. Na Kinguinu je už vcelku citelná sleva, tak proč hru nezkusit?

    • Derp_1337

      Jestli je něco ve slevě hned tak brzo po vydání, tak je to velmi špatné znamení.

      • romankubanektisc

        Souhlasím, nemyslím ale, že by šlo o úplný propadák. Marvel's Avengers byl také typu "dead on arrival", a přesto hra měla skvělý soubojový systém a docela mne bavila. Ano, ten úvod byl úděsný, a trest byl na místě. Ale nebyl až příliš krutý?

        • Derp_1337

          To komentuješ spíš ten Marvel's Avengers a nebo Suicide Squad?

          M.A. bych označil za velké promarnění příležitosti. Té hře ublížilo to, že z toho udělali "hru jako službu". Souboják byl fajn, ale po 10 hodinách hraní, kdy člověk už schromáždil všechny hrdiny, pak nějak už nebylo moc co dělat. Hraní se pak změnilo na nekonečný grind, kdy člověk pořád dokola opakoval podobné úkoly (např. braň tohle) proti pořád stejným nepřátelům. A to ani nemluvím o zbytečném RPG systémů a lootu vybavení. Člověk grinduje, jenom aby odemknul nějaký nevýrazný +4% do nějaké statistiky.

          No a u S.C. je asi největší zklamání to, že to vypadá hůř než několik let staré hry ze série o Gothamu, které jsou od stejného studia. Lidi dnes hodně koukají na vizuál. A pak spousta dalších drobných problémů.

  • Corvus

    ...vedle tohoto jsou Gotham Knights minimálně o dva body lepší hra. Suicide Squad: Kill the Justice League je absolutní propadák, který vyniká pouze dabingem a velmi solidním grafickým zpracováním charakterů. Odmítám věřit tomu, že tohle vytvořili tvůrci kultovní arkhamské série. Jinak pro Kevina Conroye to nebyla poslední účast co by hlas Batmana... Ale chápu, že text recenze (asi) vznikal dříve než se tato informace dostala do éteru.

    • Carnage666

      Co jsem četl tak scénárista který dělal např. na animovaném Batmanovi, byl co-creator Harley v tom stejném seriálu kde se poprvé objevila a pracoval i na předchozích Arkham hrách právě nědělal na téhle hře. Na místo toho na ní dělali scénáristi z nějaký firmy co se pyšní prací na sequelech a v drtivý většině špatných... takže máš pravdu  a je to citelně znát.

  • Obiwan

    Takže z recenze podle mého bylo cítit že se nejedná zas tak o nějaký propadák, klasický průměr ani špatný ani dobrý. Vlastně relativně fajn hru s dobře napsanými postavami relativně "okey" příběhem, kde vyčnívá fajn combat a movement. Nudný grind typický pro všechny LOOTER hry(kdo by to čekal, že se lidi budou v pár aktivitách honit za lepším lootem a za lepšími %) s pár aktivitami(Podle všeho to má víc aktivit jak MA a dostane to 5. Ale ta konina od Square kde byl "dobrý" dá se říct jen příběh a ostatní bylo trash + katastrofální launch hry dostala 7? :D  

    Nesvezlo se to hodnocení spíš s tou pachutí že lidi od toho čekali spíš něco jako arkham serie akorát v jinem kabátě + nemůžou kousnout live service s shopem? Protože jinak si nedovedu představit to hodnocení. 

    Ale určitě souhlasím, že se nejedná o nic převratného. Očividně sází na klasickou šablonu Looter her. Je to takový no kdo má rád looter shoter hry a barvičky typu borderlands, tak ho to asi neurazí a zabaví se. Kdo chtěl spíš něco na styl arkham serie, tak to fakt ne. A určitě ne za tu cenu. 

    Je to lepší jak Gotham Knights? Určitě. Za mně je to srovnatelné s MA. 

    Někde mezi 6 a 7/10 

    Technický stav vyjma toho prvního dne bez problému. 

    Co jsem slyšel budou lidem dávat kredity v hodnotě 20 Euro do shopu za ten první den vypnutých serverů. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit