Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    mario je pre vsetkych ty hlupak
  • Inquisitor
    Hry přicházejí a odcházejí, ale Mario je tady pořád :)
  • mám rád maria a rád si ho kdykoliv zahraju stejne jako lego hry(ktere jsou 3+). nijak mi to nevadi a ani se za to nestydím. pokud si chci připadat staře tak se kouknu na občanku.
  • Tak za prvé je to blábol a zadruhé i blbého Knacka se prodalo víc.
  • Plati jednoduche pravidlo, ktere chapu jen ti kterych se to tyka: Cim dyl budete hrat hry, tim bliz budete mit k Mariovi. A az potom pochopite co presne znamena hra. Jeste si dovolim citovat aktualni cislo EDGE, ktery dal 9/10, If the true measure of new hardware’s worth is how stark the difference is between it and what came before, then this is the most next-gen game that 2013 has yet produced.
  • smejki
    čteš to blbě. tématicky vhodná (i) pro děti
  • BookerDeWitt
    Ale já přece nikomu nic nevnucji, jen jsem si pochvaloval Nintendo, že nevybočuje ze starých kolejí, i když konkurence se mění neustále. Asi jsem byl špatně pochopen, protože já se pozastavoval nad tou ironií, jak většina odsuzuje Nintendo kvůli infantilnímu vzhledu, přitom infantilní hratelnost s dospělácky působícím konceptem se vyskytuje většinou u "komerčnějších" titulů, pozastovaval jsem se nad tím, jak spousta lidí přijímá názor jiných za vlastní a pak to tak dopadá, že hry jako Mario 3D World s 9-10/10 hodnocením prodá sotva půl mega a hry typu CoD s 6-7/10 prodaj několik milionů a věř mi, názor se dá opravdu vnutit lidem, hlavně masám, a ovlivnit je tak.
  • BookerDeWitt
    Corec: Ano, napsal jsem my, protože se cítím být součástí téhle společnosti, i když nedělám totéž jako oni. Buď mě schválně chytáš za slovíčko nebo mi nerozumíš.
  • ako proti Mariovi nič nemám, mal som 3DS a extrémne ma sklamalo, či už technicky i ako natom vyzerajú hry a ovláda sa to bez druhého analógu....

    Akurát mi je na smiech tá glorifikácia hry, ktorá sa od doby Gameboya vôbec nezmenila a toho, že fanboyovia Nintenda nepochopia, že niekoho už nebaví len čisto skákať a snažiť sa prejsť úroveň ako kedysi. Tak ako chápem, že človeka čo neznáša zombíkov, tak je pre neho Last of Us o ničom hra, tak môže byť pre niekoho o ničom hra i Mario....
  • Robotron3
    Takže GTA nemá být pro děti, ale Mário má být i pro děti. Když se tam napíše to "i", tak je to hned jiná ;)
  • ideš nato logicky zle. Ja som napísal, že Mario je pre deti a Last of Us i GTA je od 18+ čiže nie je vôbec pre deti ale už pre dospelých, čiže logicky je Mario pre deti....nepísal som iba pre deti...
  • Robotron3
    To ale stavíš špatně. GTA neni doporučený dětem, ale od 18 vejš. Mario je doporučený od dětí 5 let až třeba do sta let. Takže to neni o tom co je pro děti, ale která hra dokáže zabavit víc věkových skupin a to je teda Mario :)
  • nie nie je o čom...načo? už i priamo od vydavateľa je určené komu v prvom rade je hra určená a komu Last of Us...načo chceš debatovať o objektívnej pravde?? To že sa to tebe nepáči, ma nezaujíma....
  • Jack1947
    Ty vazne... chces veest tuhle debatu To je nejhorsi Nnitendo se nema totiz jak branit. Myslel jsem ze ac mas obcas ponekud zcestne nazory , tohle uz je moc. *7*
  • Čo je napísané na krabičke Maria?? Od 5+ rokov? Čo je napísané na krabičke Last of Us a GTA 5? Od 18+.....Tak ktorá hra je pre deti?? :-D
  • kickasl
    Zatimco Ty nam tu ted vubec nevnucujes svuj nazor. :)
    Bavi te mario? Vubec nic proti tomu nemam, ale znamena to, ze kdyz me bavi neco jineho neumim ocenit kvalitni zabavu? Neexistuje moznost, ze mam proste jiny vkus?
    Ja treba dneska zacal asi miliontou hru victorie a stejne jsem se od toho jenom tezko odtrhaval. Pro me jedna z nejlepsich her, ale moc dobre chapu, ze ne kazdeho tento typ her bavi. Lepe receno, bavi pomerne malou skupinu lidi a mainstream z ni nebude. A nejspis je to tak lepsi, jeste by se zkazila. :)
    (Nemyslim to zase tak vazne, ci zle. Snad to tak nepusobi.)
  • Jack1947
    Hlavne te ceske s Troskou a Babovreskama na par let do budoucna. (smutna to spolecnost nesmyslejicich lidi vzlyk *13* ).
  • No napsal si my. Takze pises i o sobe. Ja jen, ze vybirat si hry podle ostatnich je dost velka blbost.
  • Robotron3
    No dyť to by bylo super. Aspoň bych si to moch pak zahrát :)
  • Jen aby ti ten supr napad ted nekdo neukradnul... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit