Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší plošinovka všech dob.
  • GSPD
    Malý bratranec má už doma , až k němu na vánoce přijedu asi vím co budeme celý den dělat... *4*
  • BookerDeWitt
    Nintendo si prostě jede to svoje a kašle na trendy. Jaká ironie, když většina mainstreamem ovlivněná mago*ů říká, že hry od Nintenda jsou pro malé děti, přitom nabízí tu pravou hardcore hratelnost, desítky hodin zábavy a inovace. A potom si jdete zahrát nějakou přehypovanou hova*inu, která má obrovský rozpočty, rádoby epickou filmovou atmosféru a supr-čupr grafiku pro dospělý, ale hratelnost je repetitivní, výzva nulová a herní doba, stejně jako znovuhratelnost bývá nedostačující. Tak schválně, jaký z těch dvou typů her je pro děti...
    • No co se tyce hrdinu, tak tam ta inovace dost pokulhava *1*
      • BookerDeWitt
        A komu to vadí, když hra i tak baví? Herní prvky jsou ta inovace, ta omáčka okolo není podstatná.
    • Veskoslav
      No sice máš v mnohém pravdu. Ale když jsem hrál Maria z roku 2010 a pak z roku 2012, tak mi to přišlo prakticky stejné. Navíc kupovat si kvůli jedné sérii docela drahou WiiU, která je ještě horší než stará generace konzolí, to mi přijde jako mrhání penězmi. Nintendo si sice jede svoje a je to i obdivuhodné, ale propad do rudých čísel je důkazem spíše o tom, že Nintendo ztrácí i ty věrné, co s nima X desítek let hráli či hrají.
      • BookerDeWitt
        Svět degeneruje a stávají se z nás čím dál větší tupci, co si nechávají vnutit názor ostatních, protože lidi kolem nám říkají: " Tohle a tohle je super, tohle musíš mít" a přitom si neuvědomujeme, že ten názor může pramenit od někoho, kdo se taky nechal ovlivnit tím stejným názorem od jiných lidí, kteří taky k němu přišli od jiných "mánii" ovlivněných jedinců. Zkrátka, dneska si vybíráme věci, podle toho jestli je vlastní i ostatní a ne protože by dosahovaly vysokých kvalit. PS4 a Xbox One jsou toho důkazem. Vždyť i Knack dosáhl vyšších prodejů než nový Mario. Je to prostě smutné...
        • kickasl
          Zatimco Ty nam tu ted vubec nevnucujes svuj nazor. :)
          Bavi te mario? Vubec nic proti tomu nemam, ale znamena to, ze kdyz me bavi neco jineho neumim ocenit kvalitni zabavu? Neexistuje moznost, ze mam proste jiny vkus?
          Ja treba dneska zacal asi miliontou hru victorie a stejne jsem se od toho jenom tezko odtrhaval. Pro me jedna z nejlepsich her, ale moc dobre chapu, ze ne kazdeho tento typ her bavi. Lepe receno, bavi pomerne malou skupinu lidi a mainstream z ni nebude. A nejspis je to tak lepsi, jeste by se zkazila. :)
          (Nemyslim to zase tak vazne, ci zle. Snad to tak nepusobi.)
          • BookerDeWitt
            Ale já přece nikomu nic nevnucji, jen jsem si pochvaloval Nintendo, že nevybočuje ze starých kolejí, i když konkurence se mění neustále. Asi jsem byl špatně pochopen, protože já se pozastavoval nad tou ironií, jak většina odsuzuje Nintendo kvůli infantilnímu vzhledu, přitom infantilní hratelnost s dospělácky působícím konceptem se vyskytuje většinou u "komerčnějších" titulů, pozastovaval jsem se nad tím, jak spousta lidí přijímá názor jiných za vlastní a pak to tak dopadá, že hry jako Mario 3D World s 9-10/10 hodnocením prodá sotva půl mega a hry typu CoD s 6-7/10 prodaj několik milionů a věř mi, názor se dá opravdu vnutit lidem, hlavně masám, a ovlivnit je tak.
            • kickasl
              Rozhodne netvrdim, ze nazor se lidem (zvlaste nekterym) vnutit neda.
              Zkusim to podat trochu jinak: Porad se nadava na CoD, ja netvrdim, ze jde o kvalitni hru(s vyjimkou prvnich dilu) a souhlasim, ze kritiku si zaslouzi. Pointa je, ze CoD je hra delana pro casual hrace(predevsim). Takovy casual hrac nechce od hry vyzvu, chce jednoduchou, primocarou zabavnou hru(o zabavnosti CoD by se dalo diskutovat, ale to neni to hlavni, co chci rict, a navic bych se musel rozepsat jeste mnohem vic).
              Navic dosti podstatna je, jak uz tu bylo nekde zmineno otazka propagace. A samozrejme toho, ze kvuli mario si malokdo koupi novou konzoli.
              Proste mi prijde naprosto pochopitelne, ze ma mario relativne "male" prodeje.
        • Ty si vybiras hry podle ostatnich lidi a ne podle svyho vkusu? A proc to tak delas?
          • BookerDeWitt
            Já mluvil o většině jako populaci, ne o sobě, prostě jsem jen napsal jak to vidím. Týká se to nejen herního průmyslu, ale celkově konzumní společnosti.
            • BookerDeWitt
              Corec: Ano, napsal jsem my, protože se cítím být součástí téhle společnosti, i když nedělám totéž jako oni. Buď mě schválně chytáš za slovíčko nebo mi nerozumíš.
            • Jack1947
              Hlavne te ceske s Troskou a Babovreskama na par let do budoucna. (smutna to spolecnost nesmyslejicich lidi vzlyk *13* ).
            • No napsal si my. Takze pises i o sobe. Ja jen, ze vybirat si hry podle ostatnich je dost velka blbost.
        • Veskoslav
          Ono je to taky dáno tím, že Nintendo má naprosto katastrofální podporu a marketing. Sebelepší věc je zabitá, pakliže ji neumí člověk prodat a prezentovat. Navíc místo vymýšlení hovadin jako 2DS se měli více zaměřit na launch tituly na WiiU, které dopadlo naprosto katastrofálně a je to jedna z nejhůře prodávaných konzolí s nejmenším počtem her. A přitom univerzum a kapacity Nintenda jsou zcela někde jinde. Ta firma je jako Apple, s tím rozdílem, že ona spadla na dno a z něj ji nedostane nikdo, pokud sama nebude chtít. Neumí prodat, neumí se prezentovat. Vždyť i v Japonsku je tak málo reklamy na Nintendo a jeho hry, že častěji tam vidíš "humorné" reklamy na levné zapalovače. A to je problém Nintenda, zaspalo a spoléhalo na to, že jeho fandové budou stále fandové i přes mizerný počet titulů a tragické konzole.
          • Velmi trefně napsané.
          • BookerDeWitt
            V tomhle máš naprostou pravdu. Prostě Nintendo...
  • jo, vsechny Mario hry 8-10/10 bezpodminecne. kdo hral ten chape.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit