Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kovar.jakub
    Lehké ani krátké to není - i po dohrání hry je hromada věcí, co se v ní dá dělat (jak ostatně píšu v recenzi) a lehčí pasáže střídají těžší. Brutální výzva pro hryzání joyconu to není, zábavná hra ano.
  • píše fanboy Elexu, který má tuny chyb level a game desingu. Kolik tedy hodnotíš Elex? 4/10 5/10? Když jsi tak přísný...
  • Aj ked musim uznat ze endgame obsah zacina byt zaujimavy
  • V com sa akoze zapotis? Vsak to najtazsie v SMO je taky priemer v predchadzajucich Mariovkach
  • spoock
    Odyssey jsem moc při prvních prezentacích nemusel, ale kupodivu jsem to koupil minulý týden a pecka. Líbí se mi, že je to jednoduché, ale zároveň, pokud chcete vyzobat hru na 100%, tak se leckde zapotíte. Naposledy jsem se takhle královsky bavil u 2D Raymanů.
  • To prirovnanie k Dark Souls ale v recenzii fakt nemuselo byt...
  • Neexistuje dovod preco by ta hra mala dostat plny pocet a taky mam pocit ze keby hra nedostavala 10tky inde, nedostala by ani tu..osobitny pripad je bonusweb a jeho absolutne nekriticka recenzia 100%....

    SMO ma chyby z hladiska dizajnu, napriklad je velmi jednoducha a premeny v rozne bytosti hru este ulahcuju, dalej ma na hre mrzi to ze je to viac behacka nez skakacka, a ze to najlepsie sa vam odomkne az po zaverecnych titulkach ..dovtedy je hra sice pekna mila a ale bez nejakej vacsej hlbky...za mna urcit nie 10, a vlastne mozno ani 9
  • Ďalšia recenzia (bonusweb) pôsobiaca ako keď ste na obhliadke bytu s realitným maklérom...
    Hra môže byť pekná, zlatá, remeselne perfektná, ale od hry očakávam výzvu. Podľa videí a recenzií (hlavne neutrálnych na metacritics) je to veľmi ľahké a krátke. Switch som si kúpil kvôli Zelde a Mariovi, ale už na Maria ma nenachytajú. Zelda takisto - ultimátne hodnotenia, ale nič pamätné, kvôli čomu by Switch stál. Marketing, 3 značky a perfektne remeselne urobené hry sa Nintendu vyplácajú.
    Na Super Mario World sa Odyssey nechytá.
  • Jsem schopen přijmout jiný názor a dokonce ho přijímám. Jen se snažím poukázat na to, proč ho má takový, jaký ho má. To je vše.
  • mám to stejně.. momentálně se rozhoduji, zda Switch koupím už na vánoce, nebo vydržím do ledna :D
  • jamar28
    Ty to nechápeš. Všechny Mario hry jsou prostě v podstatě drogový trip. Proto to působí tak divně - Mario je prostě zhoubovanej jako prase.
  • tak 3ds je mj. i skvělý krokoměr, který zaznamenává nejen počet kroků ale promítá je i do časové osy, kvůli sedavému zaměstnání potřebuju co nejvíc chodit a tak ho u sebe mám neustále. Jako vlastník obou oboje doporučuju, s tím, že zatím 3ds má těch "must have" titulů mnohem víc a kdo ví jestli se to switchi vůbec kdy podaří dohnat
  • Tak japonci hlavně všechno kupují když už jsme u toho *3* hlavně handheldy *3* *3* *3* kde jinde na světě jsou specializované MH kavárny kde se scházejí fandové monster hunter se svými 3dsky aby si zahráli coop... docela bych to uvítal i u nás. Taky jsem pc hráč, ale 3ds a switch jsou v současnosti nejlepší konzole co se týče kvality exkluzivit. Maria 64 jsem nehrál, jenom původní super bros a pak až land, na 3ds se chystám na 2d díly co vyšli na virtuální konzoli, ale musí počkat, protože teď mi na všechny 3 zmíněné platformy vychází tolik her že nevím co hrát dřív
  • Infantilní nebo ne, tahle zábava mi chybí a Nintendo je pro mě vývojářským studiem, které nějakým magickým způsobem dokáže zprostředkovat zážitky a radost z hraní v dětství i dospělým, co mají chuť se u hry radovat jako malí. Asi proto byl Satoru Iwatta tak vysmátý človíček *4*
    Popravdě, nevím, jak to Nintendo dělá. Nejsem na tyhle hry vytíženej, jasně, jako dítě jsem Maria apod. miloval... ale teď je to spíš takový guilty pleasure v podobě Mario run na mobilu. Ale tohle... mám takovej pocit, že Switch bude v budoucnu jedna z mých dražších guilty pleasure. 3DSku jsem se vyhýbal jako čert kříži, moc na konzole do kapsy nejsem, cestuju spíš autem. Ale Switch a ty dvě Mario hry (a samozřejmě Zelda), co vyšly, mi způsobují svědění v oblastí dlaní a peněženky... navíc Skyrim na cesty... shut up and... maybe later... definitely later.... definitely.
  • Jako omezené myšlení mi spíš přijde neschopnost přijmout jiný názor. Pomijím skutečnost, že očividně nemáš ponětí o významu slova fakt.
  • To je hroznej song. 10/10
  • Ja naposled takto hral Maria 64 a bavil jsem se opravdu hodne *4*
    Po vzoru slecen daberek bych rekl, ze by meli emulovat vsichni fandove K-ON*1* https://www.youtube.com/watch?v=bxFEXq7mFHs kdyz se clovek zameri, jak hraji, ze hraji na sve nastroje ...
  • Lukyz
    Jasně, celkově zatracovanej film, ale taky moje těžký guilty pleasure *1*

    Důvěřuj houbě! *15*
  • 0011
    Bohužel ano, ale Dennis Hopper byl jako vždy skvělý. Příjde mi že hrál jenom v kultovních peckách nebo propadácích. Jediné co si po těch letech vybavuju je on a ty skákací boty na patrony, ale když už to připomínáš tak tvůrce herního mária uvažuje o novém filmu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit