Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra je prostě hravá a má fantazii. V uchýlnou si ji překlápíš ty ve svém omezeném myšlení. To není výtka proti tobě, to je prostě holý fakt.
  • 0011
    Já sice mám dohráno, ale kvůli mariovi jsem switch fakt neplánoval, protože to není úplně žánr který vyhledávám, ale příjemně mě překvapil 10/10 souhlas, takhle dobrá 3d plošinovka roky nevyšla ale protože jsem nehrál galaxy tak můžu srovnávat jen s 3d land a tam je porovnání směšné, oproti odyssey to vypadá že základ je stejný ale land v porovnání vychází jako minihra. Vzhledem k tomu, že pohybové ovládání není nutnost, ale bez něj je zážitek o mnoho horší, a některé pohyby nemůžeš dělat, nehledě na naprosto nepopsatelné hd rumble tak k emulaci stejně budeš muset koupit joycony, to už bych radši koupil v bazaru switch rovnou a hrál teď. Mario i Zelda jsou naprosto zaslouženě jedny z nejlépe hodnocených her všech dob (mario na GR první místo). Počkej až výjde Xenoblade a bude sbírat všude taky samé desítky. Navíc praví fanoušci K-ON neemulují *3*
  • Nejde o to, ze by hra byla infantilni, problem je, ze je skutecne uchylna. V hlavni roli obtloustly muz(?) s knirkem juchajici zenskou fistuli, ktery se obcas prevleka za zeny ci vcelky a boda male nevinne houbicky svym zihadelkem. Ja osobne mam proste problem za tak nechutnou postavu hrat... ale jak rikam, je to skoda, nebot hratelnost a napady ve hre jsou fantasticke
  • TheRKD
    Viděli jste ten celovečerní film s Máriem?
  • ja to klidne reknu za ostatni.
    tenhle styl her detskych skakacek me nebere a rad se tyhle 10/10 vyhnu obloukem.
  • cumpi3
    pocitas ještě? Už jsi na více než -3600, -3601,... *2*
  • Neni nahoda, ze v podstate kazda "Mario" hra na novou krabicku je perfektni. Jinak to same co plati o nove Zelde. Jen misto jedne skvele hre diky, ktere si switch nekoupim budou dve *1* a snad se za par let dockame nejakeho poradneho emulatoru. *14*
  • Hral jsem spoustu Mario her a skutecne maji vynikajici hratelnost, ale velmi mi vadi ta ultra gay stylizace, je opravdu strasne neprijemne hrat za tak uchylnou postavu, jako je Mario... a s rostouci kvalitou grafiky je to cim dal horsi.
  • zaty
    Kecy o tom jak jsou hráči dospělí a nebudou hrát infantilní skákačky za 3, 2, 1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit