Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ten poslicek to schyta dvakrat a krev na sekere se obevi az sunda toho tloustika mala chybicka
  • Jeto pekne a hudba mi prijde a hlavne ten ostrov jako ze serialu LOST a na ofi starnkach techlandu je video kde rikaji ze hra tutove vyjde letos tak snad nelzou.
  • vanous99
    Nevím, z čeho jste tady všichni na měkko. Trailer mě za 2 minuty nemůže dostat do depky a ani nemůžu říct, že je to dojemný. Použitá technologie je užasná, ale na příběhu teda nevidim nic extra. Je to pěknej trailer to né že né, ale je to nuda. Poslední trailer na Crysis 2 mně teda přišel o poznání lepší.
  • Na tuhle hru už čekáme nekonečně dlouho.
    Trailer je fakt peckový. Úplně mě to pohltilo. Dokázal bych si představit seriál nebo film. Být takový, tak ho chci rozhodně vidět.
  • kdysi se dělalo na hře Obssesion nebo jak se to menovalo, tam se mělo hrát za nadzombíka kterej komandoval ostatní ... kdoví jak hra skončila ...
  • Dokonalost traileru bych přirovnal k uměleckému dílu té nejvyšší kvality. Víc není třeba dodávat.
  • Ted uz jen KDY to po vsech tech letech opravdu vyjde...
  • úžasné....
    V takýchto prípadoch si vždy potvrdím, prečo FPS od Techlandu sú iné ako od konkurencie. Len keby som ne tie hry nemusel čakať 5-7 rokov.
  • Je to muj nazor. Nevim hudba jak k představeni nove funkce na twitteru se snaženim udělat něco dojemnyho...nevim ale zombie mě prostě nebere a přijde mi to až směšny...ale tak vidim že většině se to libi no...
  • keby si rozmyslal a naklepal do youtubu dead island trailer ? co ty na to
  • Tohle není help desk, jestli čekáš radu ihned, tak jsi na špatném webu. Zkus se příště více obrnit trpělivostí a možná ti i někdo poradí.
  • VY MAGORI,tak ja vas zadam o radu a vy mi date -.Tak diky za nic,tupe hlavy *12*
  • bomba, po dlhom case mozno zombi hra, ktora sa my bude aj pacit
  • Sakra,nejde mi to prehrat.Zadam vek,ale nechce se to odeslat.Zkousel jsem i jiny prohlizec a nic.Nevite kde je problem??Dik
  • blbec... *6*
  • Ohledne toho vydani jen nech bejt, vypusteny trailer jeste nemusi znamenatze se hry brzo dockame.
  • VÝBORNĚ ! Už se myslel, že to nikdy nevýjde. Trailer nádhernej.
  • Neví snekdo o vydání hry něco blizsího treab z FB nebo tak? Ja jen aby to timto peknym trailerem hezky nepovzbudilo a pak nebylo zase rok dva ticho po pesine, jako tomu bylo s touto hrou dosud uz od dob jejiho oznameni tusim v r. 2005..Trailer pekny, ale dokud nebude venku oficialni datum kdy hra vyjde, tak jsem uz radeji zdrzenlivej..
  • Dead Rising je vcelku slušná hra.
  • L4d byla všechno jen né kravina nevím jak singleplayer ten já ani nehrál ale v coop se třema dalšíma kámošama=nejlepší zážitek poslední doby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit