Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tenhle trailer strčil všechny zombíkovské filmy těžce do kapsy, úplně cítím tu beznaděj otce chránícího život své rodiny. a ten pohled matky s nožem v ruce na svou dceru... už sem to viděl 5x po sobě a sebralo mě to teda fest
    • jak říkáš fakt nádhernej trailer... občas jsou některé trailery tak dobré, že bych viděl rád celej film...
      btw. nemáte někdo ten song nebo aspoň název?
  • CRYPT
    Hm, jeden z nejhezcich traileru co jsem kdy videl. Ta hudba tomu dodala skvely nadech.
  • bmarg
    Trailer ke Crysis 2 - BOMBA! Řikám si chci film! Před tím DEUS EX - ještě větší bomba, rovnou ATOMOVKA! Ale tohle... panečku, vývojáři kašlete na hry, dělejte filmy s takovouhle animací. Chodil bych kvůli tomu i do kina!
  • vypadá to slibně, hlavně aby z toho nakonec nevylezla přiblblá rubačka jako Dead rising
    • Dead Rising je vcelku slušná hra.
    • a už mám pochyby, info z FB
      - first-person melee combat
      - 4-player coop
      - weapon customization
      - set on an open world tropical island
      - RPG elements for character development
      - hordes of gruesome zombies

      ....takže další kravina ve stylu LfD nebo KF na cestě?
      • L4d byla všechno jen né kravina nevím jak singleplayer ten já ani nehrál ale v coop se třema dalšíma kámošama=nejlepší zážitek poslední doby
      • nebo taky neco uplne noveho co tu jeste neni
      • Pokud to bude mit i normalni SP kampan a pribeh (coz by mit hra pokud vim primarne mela) tak jsem spokojenej. LfD ci KF jsou pokud vim v podstate ciste MP v kterych se singl ani neda nazvat kampan..
  • Za sebe - deset bodů za nápad, zpracování i podmanivou hudbu!! Krásný trailer od začátku do konce i v porovnání s filmovou konkurencí. Málokdy si pustím jen ukázku vícekrát za sebou. Mimochodem o hru už jsem se bál - hrozně dlouho (přes rok?) o ni nebylo slyšet. Doufám, že se hře zadaří a bude to skutečný survival horror.
  • Místy tak dokonalé , že člověk zapomene že je to "jen" výtečná CGI animace .
    Hned bych věděl koho navrhnout na výstavu elektronického umění ...
  • Daniell605
    krásnej trailer =)
  • úžasné....
    V takýchto prípadoch si vždy potvrdím, prečo FPS od Techlandu sú iné ako od konkurencie. Len keby som ne tie hry nemusel čakať 5-7 rokov.
  • Krásné,dojemné, originální ! Jsem zvědavý jak to bude vypadat na PC :)
  • A ten poslicek to schyta dvakrat a krev na sekere se obevi az sunda toho tloustika mala chybicka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit