Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkné ale doufám že za tu rodinu hrát nebudeme ??
    Chce to nějakého Bruce Willise :-D
    • No spíš by to chtlělo konečně editor vlastní postavy ..
    • sleepless
      Rekl bych, ze manzelka z toho nejak vyvazne a bude se hrat za ni :)
      • To je zajímavá myšlenka :) Dost by to přidalo na atmosféře, hrát za ženskou postavu a snažit se přežít. Jestli ta hra teda bude doopravdy survival.
        • Daniell605
          má vyjít nová Lara Croft, co ji přemístit na Dead Island..
          ženská role by seděla, survival prvky také =) No nebyla by to krása?
      • Já bych uvítal taky jednou hrát za zombíky, chudáky je furt někdo mlátí do hlavy titanovým pajsrem.
        • Náhodou existuje výborná, vtipná hra, kde hraješ za zombíka. Je už staršího data, ale nic jí to neubírá. Je to Stubbs the zombie. Mrkněte na to *3*
        • RakeW
          Jo jo, hraní za "ty zlé" to je věčný sen hráčův. Problém je v tom, že zombie je z principu bytost naprosto dementní, kdežto hráč většinou dementní není.

          Vzpomínám, jak jsem si jako malý říkal, že by asi nebyla moc zábava hrát za základního hnědého nácka ve Wolf3D. Člověk furt čeká na jednom místě až ho, v tom lepším případě, nečekaně bodne Blazkowicz zezadu nožem, anebo si, v tom horším, odjede výtahem (KILL 73%) a čekání se protáhne do nekonečna...
          • V tom případě bych měl návrh na nový datadisk do Sims. Sice hru jsem nikdy nehrál, nebere mě, ale koukal bych na videa *1* ***SPOILER The Sims : Zombie Overrun ***SPOILER

            Nicméně s tím vojákem máš pravdu, kdyby jsi odešel z pozice, tak to bude považováno za vzpouru a budou tě všichni chtít zabít, tedy by jsi akorát nahradil původního wolf hera.

            Ještě jinak, pomiňme akční FPS hry protože zombíci jsou na to moc hloupí.. Ale něco ve smyslu Black@White a pomocí svých zombiů mít za úkol zamořit/obsadit nějaká města. No a představ si, že by to byla MP hra, kdy by proti tobě stála partička lidi, kteří by ovládali takové malé commandos. *1* Ty hry míchám záměrně, abyste si udělali představu. *2*
            • kdysi se dělalo na hře Obssesion nebo jak se to menovalo, tam se mělo hrát za nadzombíka kterej komandoval ostatní ... kdoví jak hra skončila ...
            • Ano a proto hrajeme Left4Dead 2. Versus mod..
    • RakeW
      Naopak! Konečně hra za obyčejné lidi! Jirka by měl radost.
  • Paul_cz
    Krásný trailer, skoro se mi chce říct short film.
    Snad se hra podaří podobně.
  • Nádhera
    Už jen kůli tomu že Zombie Hry MILUJU :-)
    Nejraději mam když se mohu pěkně zabarikádovat a pak se ke mě žádnej zombie nedostane XD.
  • Tak to je opravdu nádhernej trailer i s příběhem a skvělym střihem. Fakt bomba.
  • Tak ze by to nakonec preci jen nekdy vyslo? Osobne jsem tuhle hru uz docela davno odpiskal, tak super, at uz je to tu :)
  • No, opravdu pěkné, ale nebylo těch zombie už dost? Ten pytel, co se roztrhl s tím to "trendem", mě už vážně přestává bavit. To máte seiály, spousty her... co příjde příště? To budou "IN" třeba nekrofilní králičci. Je pravda, že zombie smršť, dala mocnou vzpruhu, avšak člověk se jím začíná přejídat... *3*
    • Radsej dalsia zombie hra, ako dalsia vojnovka v Iraku a na Sibiri....
    • RakeW
      Faktem je, že to Techland trochu prošvihl, od prvního ohlášení Dead Islandu vyšly dva díly L4D, dva díly Dead Rising (a Plants vs. Zombies :))... Ve své době by měl pozici asi o něco jednodušší.
    • No osobne se zajimam hodne o zanr horroru a zombie tu byly tak nejak porad zvlas po tom co je Romero v sedesatych (i dal) vic proslavil jen se o ne zajimaji jine skupiny lidi. Ted je to jen vic popularni masove...myslim ze nikdo nikoho nenuti aby to hral pokud ho tenhle zanr nebavi.
    • Zombii neni nikdy dost.
  • KIMCID
    noo tak to video je pecka
  • Nevim no mě to přišlo trapny :D
    • blbec... *6*
      • Je to muj nazor. Nevim hudba jak k představeni nove funkce na twitteru se snaženim udělat něco dojemnyho...nevim ale zombie mě prostě nebere a přijde mi to až směšny...ale tak vidim že většině se to libi no...
  • Na tuhle hru už čekáme nekonečně dlouho.
    Trailer je fakt peckový. Úplně mě to pohltilo. Dokázal bych si představit seriál nebo film. Být takový, tak ho chci rozhodně vidět.
  • RakeW
    Neschytá to ten poslíček náhodou do krku sekerou dvakrát? Jednou v pokoji (rew) a jednou před pokojem, když ho chlápek sundává z holčičky (fwd). Chybička se vloudila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit