Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted uz jen KDY to po vsech tech letech opravdu vyjde...
  • 3mekrovní srajler!!! to by mohlo bejt GOOD!
  • Pete.palis
    Tak pěkný a emotivní trailer se zombie tématikou jsem dlouho neviděl...klobouk dolů!!;)
  • misho8723
    Proste skvelý trailer
    • Takový skvělý trailer tu už hodně dlouho nebyl. Otázka je, jak se poperou se hrou samotnou. *4*
  • Az mrazi...
    • zajímavý je, že když se dá třeba jemná pomalá hudba k velmi násilně scéně, tak pak výsledek dokáže budit opravdu skvělý mrazivý dojem. Docela mi to připomíná jak zpívá dítě ukolebavku v traileru k dead space.
      • Mno z traileru k dead space me moc nemrazilo :o)
  • RakeW
    No, Techland to opět roztáčí. Bomba. Jen s tím mám jeden problém. Podobně silně na mě působil (také CGI) Revolution trailer k Fable III, nicméně se stylem samotné hry moc společného neměl... S takovýma ukázkama člověk nikdy moc neví, na čem je :).
    • RakeW
      A chápu to správně, že jim ten trailer utekl o den dřív? Nebo zejtra bude ještě nějaký video?
    • Právě, teď bychom se asi měli bát, aby tenhle dobrý trailer jen nepřekrýval starý Dead island, byla by to škoda.
  • Tak trailer nema chybu, klobouk dolu...tkliva hudba na pozadi ala Silent Hill...tesim se....
  • No vida, docela pěkný; braková poezie míchaná s trochou kýče a experimentálním střihem, to by mohlo vyhodit docela zajímavej jakože meta-zombie-brak... viděl někdo Rubber... přijde mi, že ten trailer "pracuje" na mnohem vyšší rovině než prvoplánový šokantnosti a mrazivosti alá maličká Alma ve Fear nebo dětský pokojíček v Dead Space. Na videoherní průmysl docela odvážný kousek.

    /konec intelektuálního žvástu/
    • RakeW
      Si tolik nefandi. Zase tak intelektuální to nebylo. Pochopil jsem to i já :).
  • Tak ten trailer je luxusní! :) ...uvidíme jaká bude hra samotná, což je pro nás to nejdůležitější :)
  • Dokonalost traileru bych přirovnal k uměleckému dílu té nejvyšší kvality. Víc není třeba dodávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit