Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ako sa to vezme. banished je aj v základe dobrá hra. mód pridáva more obsahu, ktorý ti môže/nemusí chýbať. po 2 hodinách v ňom ale vrelo odporúčam. znalosť vanilla verzie je len a len plus. aspoň sa rýchlejšie zorientuješ v nových možnostiach.
  • zkus tohle http://www.silisoftware.com/tools/banished-colonial-charter/
  • Pro mě je největší zklamání vybalancování obtížnosti. Principielně je ta hra totiž strašně jednoduchá. Pár zdrojů, které se těží téměř automaticky. Nic těžkého. Ale velice náročná na vybalancování (na maintenance nesmíte používat víc než těžíte, jinak dřív nebo později těžce totálně krachnete.). A na to aby si člověk snad vedl nějaké excelové tabulky, aby náhodou neměl víc solar panelů, než opravdu potřebuje apod.
  • Už jsem to taky honem běžel nainstalovat spolu s Mega modem. Samotná hra má 250MB a mod něco přes 3GB... akorát by k tomu mohl být nějaký přehledný návod, takhle budu muset zkoušet vše nové stylem pokus omyl.
  • mikromanažment? - jako že mrknu na dóm - jaké má ukazatele šílenosti kolonistů atd ? . no můžu se podívat na jména atd. kolonistů, ale krom specializace mě to při 1000 lidech nezajímá že ..
  • rekneme ze CC pridava to na co jsem u Banished cekal a nedockal se - obsah. + je tam komplexnejsi system surovin, logictejsi zelezo a kovarny, uplne novy produkty a materialy apod. Uz bych to bez toho nehral..
  • Andreji!
  • Coffin.Corner
    A víš jak dopadl poslední chlápek co to zkusil? *1*

    https://goo.gl/images/Ghx1jV
  • Takže pokud jsem zatím hrál jen Banished vanillu a na ještě CC nešáhl, tak přicházím o hodně?
  • Tak ono zase pokud by bylo mozne uspokojit vsechny v ramci maleho domu, tak to bude brutalne snadne a nuda.
  • Asi ano... tohle není Anno, kde spokojenost = produktivita. Chtěl jsem, aby byli spokojení, ale asi není možné, aby byli spokojeni všichni.
  • Kdyby začali stávkovat a plánovat revoluci, tak odstraním přívod kyslíku a revoluci udusím *3* *15*
  • Palec hore my friend *4*
  • Hra je primálo realistická. To mi najviac vadí. 6/10
  • pripájam sa k ďakovačke. vďaka za tip.
  • ... proste to neni Tropico kde by ti zacli stavkovat nebo poradat ozbrojene recoluce. Takze pohoda.
  • Jenze to ze neni spokojen vlastne nicemu nevadi. Pokud maji jidlo vodu kyslik a par budov tam nasypes celkem nahodne tak jsi v pohode.
  • Planetbase me bavilo víc. Tohle je divný.
  • To máš pravdu, ale zároveň ty trouby nikdy neuspokojíš. Pamatuju si, jak mi jeden, hned po příletu, začal držkovat, že tam nemám posilovnu. Nejraději bych ho vyhnal z kopule, škoda že to není možné *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit