Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulace wg /ale že ta hra dokáže rozčílit do nepříčetna/ *1* *1* *1*
    • To mi hovor včera som skoro rozbil monitor keď som bol schovaný s T95 v kríkoch s posádkou na 100%, sieť a špecialita maskovanie na 100% a zrazu sa mi vynoril cca 50m predo mnou strieľajúc E75...len tak akoby sa nechumelilo... no skrátka FAIL jak riť. Ešte dva dni mám prémiák a už im nedám ani cent !!! Je to všetko len o prachoch...keď ich budeš dotovať potom sa aj zahráš. Radšej si kúpim niečo podobné ako BF3 a hrať sa môžem aj tri roky bez DLC. Je to skrátka strašne drahé aby si hral na goldoch po celý čas. *16* *16* *16*
      • Důvod proč tomu tak je financování provozu serveru . Provoz jednoho serveru na vysokorychlostním připojení příjde ročně na nějáký 3-5 Milionu korun . Jelikož je u WoT v provozu takových serverů, pouze v evropě 14 . Kde myslíš že by na to měly brát . Je pravda ,že mohly jako Blizzard Entertainment zavést pravidelné měsíční poplatky ,ale to by neměli takovou hráčskou základnu.
      • Dokažu si představit BF3 mod 10vs10 tanků bez respawnu. Naprosto vyrovane šance, žadny pojebany spoting system, perfektní grafika, realisticky fyzikalni engine... wet dream.
        • Myslim ze na podzim chystaji nejake DLC zamerene na obrnenou techniku. Pry budou nejvetsi v serii a budou tam i houfnice. Tak uvidime.
  • Hm, mám prístup do tej ich alfaverzie World of Warplanes, ale poviem vám, je to hnus *9* Ak sa čo i len trochu zaujímate o lietadlá, neni o čo stáť...
  • Ted po patchi kdy udelali z IS 4 desitkovej tier jsem mel uz i par bitev 9 vs 9 IS 4 a to se u toho clovek opravdu zasmeje :-)
  • Skvela hra.

    Tesim se az spoji tanky, letadla a lode dohromady.
    • Nespojí.

      Vždy půjde o separátní hry. Prý se o to pokoušeli, ale výsledek je neuspokojil, takže půjde o oddělené tituly.
      • taky jsem to nekde cetl ....WOT není spatná hra jen ty nahodný mapy....(uz by mohli dat i jiný mody)..... me uz prestávaj bavit (MM je nekdy hodne vtipný)...CW nehraji nemam na to cas... a četu nemam s kým hrát toz mam smulu :)
  • Ehm spojeni letadel lodi a tanku neni tak mozne jak si nekdo z vas mysli ;) .. Porovnani map s tanky a letadly .. bylo by to na dlouho :)
  • Blahopreju preji WoT at lepe vybalancuji skirmish hrace a bude to fajn jooo muj "vytuneny" Sherman mi chybi:) - letadla me hodne lakaji :)
  • Mensi oprava: po Singapuru nepokukuji, Singapursky server uz necely rok bezi :)
  • přestalo mě to bavit v té době, kdy jsem se vyšplhal zhruba se středním tankům. Člověk pak šetří několik dní né-li týdnů než si může koupit nový tank ( což ještě jde, jelikož člověk hraje s nabušeným tankem ) a pak se plouží jak postřelená srna po bojišti s novým tankem který není vůbec konkurence schopný. Hraní je nudný a rozčilující. Spíše se těším na lodě...
  • zatim snad nejlíp zpracované tankové bitvy přinesla Red Orchestra, ale ta totáln selhala na stupiditě hráčů. nedej bože, když malé děcko skočilo do Tigra a odmítalo se hnout, dokud ostatní hráči nevyskákali ven a nenechali jej vjet doprostřed bojiště. Koncept byl ale perfektní + zapojení infantry

    RO2 vůbec nenaplnil potenciál svého předchůdce, i když je to taky v menším počtu myslících lidí dobrá zábava
  • wot jest absolutně zrůdný pay-2-win model. Platby za lepší munici je zlo. Už se jen modlím, ať se v tohle nezvrhne mechwarrior online

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit