Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel se obávám, že ve výsledku to povede ke zdražení obsahu. Rozdíl mezi ofic. cenou nákupu bodů přes kartu v Kč a cenou kuponu na ebay může být klidně 20%. Pochybuji, že současně se zrušením bodů zlevní. Navíc otázka co udělají obchodníci s tou tunou kuponů co jim zbývá, určitě to paralelně poběží aspoň rok.
  • Tak to vypadá že i v tomto bodě budeme rozdělení. Nevadí taky je to názor. *3*
  • aj mne je to jedno radšej by mohli zrušim MMO RPG , lebo to je hra pre ludi čo sa chcu stať troskami v živote , však dexter , wowkarsky kok*t.
  • Naopak jsem docela rád, že to konzole takhle brzdí, protože alespoň nemusím každý rok kupovat nové komponenty, ale vydrží mi tak 3 až 4 roky...
  • Máš absolutní pravdu a souhlasím s každou řádkou co jsi napsal. PCčkářům ( včetně mě ) prostě vadí že konzole brzdí vývoj jak oblasti grafické a fyzikální. Např máme DirektX 11 ale pořád se dělají hry pro dx9 a proč? Ono je potom problematické portovat napříč platformami. Konzole prostě na průměrné dnešní PC nestačí. Kdyby nebylo konzolí kde mi bychom mohli bít *9*
  • Piggsy
    Přesně tak.
  • u xboxu je mi to jedno ale klidně by mohli zrušit celou tu službu game for windows ( nezkutečně mě s e re)
  • To ste naozaj všetci tak zabednení Trollovia? Rozlišovať medzi PC-čkármi, XBOX-čkármi, PS-čkármi? Ja osobne vlastním xbox360 mám na ňom cez 200 hier a stále pritom hrávam hry na PC. Prečo? Pretože niektoré hry vychádzajú len na konzoly iné na PC, niektoré hry sú lepšie na PC (mmorpg,..) niektoré s ovládaním zase na xbox360. Pravý hráč sa nerozlišuje podľa toho na akej platforme hrá a počtom hier ale tým ako vie oceniť výnimočnosť hry, podporiť vývojárov kúpou hry, poriadne si zahrať, zažrať sa do deja hry.
  • Slova wow a kvalitní v jedný větě... To bude nějakej renonc.
  • Jen to zruste, a k tomu celej xbox, aspon prejdou hraci k nam do wowka na kvalitni pc hrani, docela nam ridnou stavy tak to chce doplnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit