Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    Popravdě mi víc sedí design Xboxu, na můj vkus je tenhle design největší úlet v celé řadě PSek, nicméně, až vydají jednou Slimku, tak už to tak unikátní nebude. Vzpomenu na krásnou PS3 Fat a pak ty její další zmenšeniny, tak mi bylo smutno.

  • Kdyby místo modrých pruhů byly zelené, tak máte xbox.

  • iSpirit

    čistý, elegantní a přesto moderní design. Tady se povedlo vše. Klobouk dolů. Bavím se tedy o digitální verzi, ta klasická je trošku zmrvena diskem, ale digitalu nemám co vytknout.

  • virgil

    Krása! 😍

  • MrDonut

    Sto lidi, sto chuti...Na me to pusobilo vlastne dost podobne jako novy dizajn Games. Ze zacatku jsem byl v soku, nasledovalo mirne zklamani z nenaplneni meho ocekavani (coz se dalo pochopitelne cekat) a po podrobnem prozkoumavani a okoukavani uz mi to zacina prirustat k srdci a verim, ze az mi to bude parkovat pod telkou, nebudu si dokazat predstavit, ze by to vypadalo jinak...sejne jako nove Gamesy :)

    • spoock

      ámen, mám to podobně, veskutečnosti je to stejně chytač prachu, který jednou za čas musím utřít

      • MrDonut

        me to lesti manzelka :D

        • A copak ti manželka leští? 😀

          • MrDonut

            To bys rad vedel co? :D

  • Nevím, jak to Sony designuje. Ovladač ale s tím bílým zaobleným vzhledem připomíná spíše Microsoft :-) A design konzole je fakt divný, nelíbí se mi. Je jasné, že každý preferuje něco jiného, ale takovéto tvary jsou mimo, nechápu, jak se k něčemu takovému mohli dopracovat, vždyť se to nikam nebude hodit.

    • Jack1947

      Ovladač je jediné plus🙂

  • Jack1947

    Tak lepší jako Nový Xbox ale stejně nic extra DESIGN  Nebude erozhodně ta hlavní věc na PS5.

    • victor

      Design je strašný ...teď ještě co se ukáže  s kompatibility rumors  ....asi po létech mne to táhne jinam :/

      • Jack1947

        Nechápu proč se rozhodli tak měnit... vždyt to působí směsně!

  • victor

    Simply design by Sony  .....PS2 Slim nepokořena. 

    Nelíbí se mi  - Howg :(

  • Nelíbí. Mám rád čistý a funkční design. Tady je to moc samoúčelných vifikundací...

    • J.V.Stalin

      Např?

  • Radkaa

    Konzole hezká, bohužel z představených her mne skoro nic nezaujalo...☹

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit