Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já jen nechápu co bedlo k takovému REDESIGNU?!!! a ještě je to delší v případě XBOXU dokonce větší a tlustší. Člověk si říká žijeme v době nanotechnologií a že i konzoli půjdou někam do méně... ale ono né. Přiznám se ten dev kit vypadal mnohem lépe. Než tahle vyzáblá kostra.

  • Jack1947

    Ovladač je jediné plus🙂

  • Jack1947

    Nechápu proč se rozhodli tak měnit... vždyt to působí směsně!

  • J.V.Stalin

    Např?

  • Radkaa

    Konzole hezká, bohužel z představených her mne skoro nic nezaujalo...☹

  • Nelíbí. Mám rád čistý a funkční design. Tady je to moc samoúčelných vifikundací...

  • iSpirit

    čistý, elegantní a přesto moderní design. Tady se povedlo vše. Klobouk dolů. Bavím se tedy o digitální verzi, ta klasická je trošku zmrvena diskem, ale digitalu nemám co vytknout.

  • Coffin.Corner

    Problém není špína ale pot. 

  • Tak už jen fakt, že řešíš jak design konzole sedne do pokoje, mluví za vše. Jinak nový Xbox design je MNOHEM povedenější než PS5 a to říkám jako člověk, který si koupí PS5 v den vydání.

  • Koupím si ho v den vydání, ale nebudu design slepě chválit, přijde mi nevzhledný, naležato dokonce až odpudivý. Ale hlavní je dobré tiché chlazení (snad bude) a dobré hry (určitě budou), vzhled je mi vcelku ukradený.

  • MrDonut

    To bys rad vedel co? :D

  • A copak ti manželka leští? 😀

  • MrDonut

    me to lesti manzelka :D

  • Nevím, jak to Sony designuje. Ovladač ale s tím bílým zaobleným vzhledem připomíná spíše Microsoft :-) A design konzole je fakt divný, nelíbí se mi. Je jasné, že každý preferuje něco jiného, ale takovéto tvary jsou mimo, nechápu, jak se k něčemu takovému mohli dopracovat, vždyť se to nikam nebude hodit.

  • spoock

    ámen, mám to podobně, veskutečnosti je to stejně chytač prachu, který jednou za čas musím utřít

  • MrDonut

    Sto lidi, sto chuti...Na me to pusobilo vlastne dost podobne jako novy dizajn Games. Ze zacatku jsem byl v soku, nasledovalo mirne zklamani z nenaplneni meho ocekavani (coz se dalo pochopitelne cekat) a po podrobnem prozkoumavani a okoukavani uz mi to zacina prirustat k srdci a verim, ze az mi to bude parkovat pod telkou, nebudu si dokazat predstavit, ze by to vypadalo jinak...sejne jako nove Gamesy :)

  • Právěže naopak, proč by měla konzole splývat se zbytekem? Dělám si s nad nějaký maskovaný obyvák aby mi na PSko nelezli lichožrouti? PS5 půjde hezky vidět, nepotřebuju mít všechno černé a nudné. Černá je PS4, černé je Nintendo Switch(mám šedé joycony), PSVR škatula taky černá a i komp bedny jsou většinou černé. Podle mě to docela trefili, Microsoft design je old news. Stejně bych se nedivil kdyby vydali i nějakou černou verzi, takže kde je vlastně problém? Jestli někdo koupí xbox kvůli "hezčího" designu tak ať, bude ta přerostlá alexa trčet doma jemu.

    Kde se vůbec vzala ta moda "obyvák černý, kuchyň bílá", to nemáte (spotřebitelé) trochu fantazie? 

  • virgil

    Krása! 😍

  • spoock

    ámen, zlatý bílý ovladač


  • TheGGG

    menší ale tlustší... já mám v pokoji spoustu bílého, včetně různé elektroniky, takže mě to tam sedne skvěle. A mix bílé a černé je vždy pěkný na pohled, než černá kostka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit