Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral som betu. Nezaujala ma. Teraz som rad ze tych par EU mi ostali v penazenke.
  • Tahle hra je klasicky priklad toho jak to dopadne, kdyz o hre rozhoduji nenazrani ekonomove ... proste prehypovana a totalne zmrsena hra, ala spatny klon WoW ve svete SW. Misto toho, aby se drzeli sveho kopyta singlplayeru, tak udelaji tento hnus, no ale fanousci jim to nechali sezrat i s navijakem a ted je to mrtva hra a myslim, ze ten jejich F2P model jim moc nepomuze, akorat do hry prijde vice urvanych neplaticich deticek
  • SWOW:ToR byl mrtev už když vyšel. Kromě dabingu a asi nejhůř odladěného MMO engine nepřinesl do wowkowsky zahnívajících vod MMO nic nového. Zejména nic, kvůli čemu by se vyplatilo po dohrání jedné příběhové linky za jednu frakci a jedné za druhou frakci tu hru hrát - a už vůbec ne platit. A na to stačilo vydat to jako single s coopem za 1/20 nákladů.
    Drobné kosmetické facelifty, i kdyby byly denně, z takhle špatné hry dobrou neudělají ani v průběhu několika let. Jediné funkční řešení pro Bioware je nechat to v "umírajícím módu" dokud to generuje aspoň nějaký zisk a pracovat na komplet nové verzi, co bude mít s tímto paskvilem společné jen těch 5-10% a těch 90% nepovedeného balastu, co tvoří zbytek hry i s lidma zodpovědnýma za vývoj současné verze vyhodí.
    A budou doufat, že jim uživatelé dají druhou šanci.
    • walltar
      Já myslím, že v Bio by udělali dobře kdyby se drželi singleplayer her a o další MMO už se nepokoušeli.
  • ja vam to poviem takto, rad hravam rano ked je na planete tak 10-15 ludi, lebo vtedy mi to nelaguje. vecer a o vikendoch sa to skoro neda hrat, teda pvp absolutne.
    • Kup si lepší počítač nebo připojení. Mám na obrazovce X desítek lidí a problémy nemám.
  • On to jeste nekdo hraje? *3*
    • USER47
      Řekl bych, že to pořád hraje celkem dost lidí. Akorát asi ne dost na to, kolik by EA potřebovali, aby se jim vrátily ty stovky milionů dolarů vyplácaný na vývoj:).
      • Kdyby vývoj. Většina šla na voice cover. Teď například ukázali nový gear. Přebarvený předchozí. Hnus.
        • USER47
          Tak voice acting je nedílnou součástí nákladů na vývoj:). S tím gearem souhlasím, nejhorší je, že ve hře snad neexistuje dobře vypadající zbroj pro Jedi Knighta (nemluvě o nesundatelnejch kapucích úplně na všem:/).
          • "Neexistuje dobre vypadajici zbroj"
            Podle koho? Tebe? Me se treba rakata zbroj libila hodne. Neni nic lepsiho nez uvadet subjektivni nazor jako fakt.
            • No já ti nevím, ale když po 3/4 roce nedokážou udělat "prkotinu", na kterou nadávají tisíce hráčů jako možnost sundat kapuci róby - a ty róby jsou fakt hnusný (zejména v kombinaci s animací postav stylu "mám v zadku zaražený pravítko") tak to není subjektivní názor, ale prostě fakt.
    • ja to hraju a v guilde hraje aktivne asi 45- 50 lidi
      • 45-50 no to je mozne , kdyz vas hodili, ze vsech serveru na kupu a tech 45-50 lidi to je polovina populace na serveru ze ?
        • ne... na kazde planete je vetsinou kolem 50-60 hracu republiky a za imperium zatim nehraju tak nevim na ty hlavni lodi je vetsinou kolem 180-250 lidi populace asi nebude nejvetsi ale na flashpointy a na heroic questy je lidi vzdy dost
      • Můžu se zeptat na server a název guildy? Díky.
        • Server Tomb of Freedon Nadd nazev guildy je LovciLebek tech Ceskych guild je tam vic a nektery Cesi v guilde ani nejsou swtor se da hrat jako singleplayer a ke slozitejsim ukolum se vracet na vetsim levelu to by me asi nebavilo ja zatim nemam 50 level tak nevim jakej je endgame nicmene uz ted si sem jistej ze rozjedu pribeh jeste aspon jedne postavy nejradsi bych samo udelal vsechny :D ale uvidime jak na tom budu treba za mesic :)
          • Garantuji ti ze pri delani 3 x 50 postavy jiz z tech Q a vubec vseho budes znechucen, jelikoz je to z 80% to same jen pribehove Q jsou jine
            • to je taky dost mozne nicmene postavy se tu xp velmi rychle a vlastne jedinej duvod proc jsem do swtor sel byla prave pribehova linie :) ostatni mi zas tak uplne povedene taky neprijde
          • Díky. Já jsem zkušený SWTOR hráč, jsem na stejném serveru. Jen mě zajímala ta guilda, kde je tolik aktivních lidí, to se jen tak nevidí.
  • kdyby radši slevili měsíční výpalný.. se na mě nezlobte, ale 300kč za měsíc mi připadá opravdu trochu hodně. Hrál jsem to čtyři měsíce, singleplay je opravdu skvělý, multiplay moc dobrý není, ve čtyřech arénkách brzo omrzí (huttball mě už dokonce sr...). A chodit FP dokola za ty prachy měsíčně.. ne díky. Bylo to fajn a goodbye. Ten obsah tam měli takhle rychle ládovat od začátku. Uvidím co s tím udělá free to play.. ale těmhle modelům moc nevěřím.
    • Základ je mít guildu a mít s kým hrát. Pak to nejsou jen FP, ale i Operace, world boss hunt atd. 300 Kč jsou tak 2 obědy ...
      • 300 za půl hodiny? tak bych se chtěl mít, já jsem na to na brigádě dělal 6 hodin
        • co to bylo za brigadu ?? 50kc za hotku kdiz se nechas vokradat XD
    • Základ je mít guildu a mít s kým hrát. Pak to nejsou jen FP, ale i Operace, world boss hunt atd. Jinak 300 Kč hodně? To mám za půlhodinu práce. Ale i tak, jsou to zhruba 3 normální obědy. To není moc ani pro průměrného člověka.
      • walltar
        No tak ne on každý vydělává 100K měsíčně v republice ve které je průměrný plat necelých 25K na který nedosáhne ani polovina populace. A navíc když tu hru hraješ jako singl tak už se to vyloženě nevyplatí.
  • ja som hral zatial len trial do lvlu 15 vsetky republikove classy, teraz skusim imperium. je to celkom fajn hra, aktivne hram aj wowko ale nemyslim ze je vhodne ich porovnavat spolu, obe maju plusy aj minusy, ale obe ma bavia
    • Trol.diskuzni
      GW2 >>> Hledání min >>> SW:ToR >>> CoDko >>> Tamagotchi >>> WoW
      • Tikov
        Hledání min až druhé? Vždyť jde o nejepičtější hru na PC http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/hledani-min-jako-film
      • fakt nevim proč tolik nenavidiš wow, je to skvela hra
        • WoWko bejvalo dobry pred par lety. Ted je to jen sracka, kterou nastavili tak aby ji mohli hrat lidi s downovym syndromem a obema amputovanyma rukama.
          • presne hral sem wow 4 roky super ale posledni 2 data to de kednu mozna pomalu ale jiste tet panda bude hrat plno deticek sem zvedavej na pristi data
      • fizola
        Velmi nechápem túto reakciu :D ale som rád že si sa s nami podelil o svoj rebríček
      • USER47
        Jdi už do p*dele s tímhle spamem.
  • SW jsem si koupil a nějakou dobu platil, teď mám GW2....a na SW si dycky najdu čas, všíchni víme, kde je chyba, tak se budu těšit na F2P model a hrát o volných chvílích, je to srdcovka :)
    • Trol.diskuzni
      GW2 >>> SW:ToR
      • obě hry jsou kvalitní dost a dost na to, aby se dali hrát zadarmo :)

        a jsou také naprosto odlišné šmudlo ;)
  • preco je v tagoch starcraft, ked to so starcraftom nema nic spolocne ?
    • Cahir
      Star
  • Trol.diskuzni
    Kde jsou ty kecy o tom, jaký bude SWToR wowkiller... Tohle je snad největší wowkiller failure v dějinách všech wowkillerů! *2*
    • To ze SWTOR bude wowkiller psali jen idioti. Ti kdo se tomu ted vysmivaji jsou bud ti sami idioti, nebo jeste vetsi idioti kteri si mysli jak strasne vyhrali.
      • Cahir
        To není tak úplně pravda, reklama byla takových keců plná...
    • nejvetsi fail je GW2
      • Tak timhle si mě dostal :-D GW2 by snad ani nemohl bejt WoWkiler už jen proto že je free to play. Akorát teda si ho musíš koupit jako bys řek že bude WoWkiler Dota 2. *1*
      • trošku se rozepiš, rád se zase pobavím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit