Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra tedka podle me jede gut a zase jsem se k ni vratil a bavi me-vite jaky bude rozdil mezi f2p a placenym hranim?nebo spiz jak by vypadal prechod pro me na f2p?zablokuji mi nektere postavy atd?
    • USER47
      http://www.swtor.com/free/features

      Osobně zůstanu u placení, aspoň dokud nedojedu jednu či dvě další postavy...

      edit: pozdě:)
      • ..jako week limit flashpointu a bez op to je velke omezeni to uz asi radsi nehrat vubec-nato abych jel jen single uz mam odehrano prilis:)Kazdopadne pro zacinajici hrace to je dobre nastavene
      • mno ja uz mam prave vic.) 2 x 50,1 x 44 lvl..ok dik mrknu nato
    • Cahir
      http://www.swtor.com/free/features
  • a zas pandy onlinovka pro hlupaky, co treba rohan redaktore?
    • Ty vole, ty to stěžování máš asi předpřipravený automaticky, že píšeš pandy.
      • Trol.diskuzni
        S Rohanem má pravdu...
        • Whatever, jen poukazuju na to, že tam použil pandy, když jde o SWtOR.
          • jenze ja reagoval na clanek, ve kterem pandy zminuji... takze jsi ho necetl...a stve me, ze se jako udalost podzimu zminuji plysaci, pritom vyhazi rohan od tvurcu, kteri aspon hrace nepovazuji za uplny blbce...
  • kostejnesmrtelny
    Jak já tyhle WoWkillery miluju *14*
    • walltar
      Mě by spíš zajímalo co bude další zaručený wowkiller ..... o žádném velkém MMO na obzoru nevím.
      • kostejnesmrtelny
        Taky mě zrovna nic nenapadá. Relativně uspět by mohly ty GW2, slýchám často, že jsou hodně povedený. Nedovedu si ale moc představit, jak by z F2P modelu mohli ufinancovat vývoj end-game obsahu v tempu a rozsahu, na jaký jsou lidi u WoW zvyklý. Teda...byli zvyklý *7*
        • walltar
          Já myslím, že to nebude takový problém ... mají cash shop a ja už sem v něm utratil přes 30USD ( i když sem to platil zlatem ze hry ) a budou vydávat datadisky za které se bude platit. A když se podíváš kolik dneska MMO má ještě sub tak nevidím důvod proč by neměli uspět. Odliv hráčů tady bude určitě taky ale díky F2P je šance, že nebude tak velký.

          Ale všechno to bude na tom jestli bude anet schopný doplňovat content. PvP bude potřebovat víc módů a pokud odliv hráčů nebude velký tak budou muset nějak řešit nedostatečnou velikost WvW kde sou fronty třeba i 4h.

          Každopádně s wowkem se to nikdy nebude moct co do předplatitelů srovnávat. A já osobně myslím, že už ho žádná hra v tomhle nepřekoná ... i když výjde další MMO od blizzu tak ztratí hodně zákazníků, kteří mají jako hlavní herní systém konzoli a wow hrajou na starém PC.
        • https://www.youtube.com/watch?v=ns-IIn-DG-c vysvetluje asi vsetko.
          • kostejnesmrtelny
            Dík za odkaz. Co ten pán říká, má něco do sebe.
  • walltar
    Ale ten screenshot ste mohli najít nějaký lepší .... úplně sem se lekl těch textur.
  • Cahir
    SWTOR nepřechází na F2P, pouze ho přidává. Placení měsíčních poplatků zůstává a je to jediná možnost, jak mít hru otevřenou celou...
    • Cahir
      Dost dobře nechápu, jak může konstatování faktu a tedy nevyjadřování žádného stanoviska dostávat mínusy.
      • Trol.diskuzni
        Cahu, přece bys nebral internetové +/- vážně... Takový inteligentní chlapec-filozof a pozastavuje se nad evidentní malicherností!
    • Jistěže.
  • Trol.diskuzni
    Kde pak budou hráči v téhle záplavě her brát čas na loňské Star Warsy?

    Cahir se o to zasadí, úspěch bude veliký!
  • Cosi
    SW: The Old Republic by chtěl mít počet hráčů, jako prvních 6 týdnů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit