Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Co kdyby jsme vsichni zacali remcat az kdyz to vyjde?Tohle je akorat zbytecny flame.
  • Stěžujte si na PVP jak chcete, ale nejhorší PVP je v LOTRO. Zahrajte si ho a už nikdy nebudete kritizovat jiné PVP. *1*
  • Snad ma Bioware osetreny, aby prodej hry a predplatne za prvni mesice zaplatili vyvoj. Protoze napr. ja si projdu pribeh za jedie a bountera + mozna jeste nekoho jineho, zkusim nejake operace abych se utvrdil, ze jeste nejsem takova lama a sbohem.
    Me napr. mrzi ze kompaniony nemuzu mit 4 sebou naraz a musim se pripojovat k nejakymu serveru. Kotor atmosferu to docela ma .. no a az dohraju pribeh (doufam, ze bude stat zato a neubrali mu cas na ukor treba craftu) vyjde ME3, zahraju skyrim...

    PvP me moc nebralo, kdyz vyhraju tak se stydim, protoze tim souperi na sebe prozrazuju, ze jsem vetsi nolifer a kdyz prohraju, tak zas mam strach, ze si neuvedomil, ze on je ten vetsi blb.. (kdyz u toho drepi vic casu nez ja *1* ), o skillu se ma smysl bavit u hry kde ho neovlivnuje gear tzn. ciste jen cas o ktery sis zkratl realny zivot..
    • Ty kráso, ty jsi dobře mimo. Snad bude lepší nasednou zpět do autobusu a vyrazit směr Lázně Kroměříš, nemyslíš?
    • ,Protoze napr. ja si projdu pribeh za jedie a bountera + mozna jeste nekoho jineho, zkusim nejake operace abych se utvrdil, ze jeste nejsem takova lama a sbohem.,,

      to je sice pekne, ale ten pribeh bude postupne s ruznymi patchi pokracovat...takze je mozne, ze az si odehrajes ty sve 3 pribehy a odehrajes nejake to PvE, ze Bioware vyda patch s dalsim pokracovani...a tak porad dokola

      btw. zrovna PvP je faze, kdy clovek u te hry nemusi sedet X hodin denne a muze byt dobry, takze tvoje prirovnani moc nesedi
    • Vrook
      Očividně nejsi mmo hráč, stačilo to napsat. A to, že tě někdo porazí v PvP neznamená, že je větší nolifer, ale že je lepší hráč než ty. *3*
      • znamena , ze u toho sedi vic casu nez ja... mmo jsem hral 3 roky...jeste nejaky podobne chytry komentar?
        • zdeeneek
          A co treba komentar, ze nekdo se zvladne naucit pvp rychlej nez nekdo jinej? Ja hraju wowko (asi 2,5 roku, nijak to ale nehrotim, ze bych u toho sedel 12 hodin denne a podobne) a na pvp jsem uplne levej - ucil jsem se sice taktiky, ale pri boji strasne zmatkuju a vetsinou zapominam v tom zmatku co mam delat:) Tim padem muze byt lepsi i nekdo kdo se tomu venuje treba jen pul roku.
        • Cahir
          Hloupost. Stejně jako ve všem ostatním, zkušenosti a praxe jsou nezbytné, ale časem schopnější předežene toho méně schopného mílovými kroky.
          • Byt schopnejsi ale v pripade MMO znamena:
            Lepsi gear - tedy straveny delsi cas v danem MMO
            Vice zkusenosti s danou hrou, treninky s guildou... - vedet co na co je vhodnejsi pouzit, co znamena kdyz se kolem soupere rozsviti takovy svetylka atd.. opet tedy delsi straveny cas
            Lepsi ping a technicka uroven vybaveni hrace - kdyz mas kvuli slabemu pripojeni lagy jak ... nebo stroj s 10 snimky za vterinu a souper je nema tak jsi jasnej
            Vyssi skill
            Ale to je tak vsude. Muzes byt sebevic talentovany tenista ale pokud misto treninku chodis chlastat do hospy s kamarady, tak te mene talentovany co do toho dava desitky hodin tydne proste prevalcuje.
            Na to aby ses citil jako Geroj mas single player hry. Tam jsi vzdy nejlepsi a kdyz ne byva tam save/load. Na to byt TOP v multiplayeru vzdy znamena obetovat tomu spoustu casu. A pak je to na kazdem zda mu to za to stoji.
            • 2 Cahir ano , talent je jeden díl skladacky. Otazka je "jak podstatny" v danem pripade. To uz pak u MMO zalezi na vyvazeni PvP. Pokud nejsilnejsi vahu bude mit gear (napriklad - postava ma 1000HP a gearem si muze pridat +5000HP). pak byt dobry v PvP zakonite znamena investovat ten cas nezbytny pro ziskani toho gearu.
              Cele je to velmi krehka rovnice a proto gear v kazdem MMO rychle devalvuje. Prodejce (zde Bioware) chce zaprve udrzet stavajici hrace - tedy aby ti hraci videli ze to ze uz hraji rok a plati za to jim dava proti novackum vyhodu - a na druhou stranu nalakat nove dojne ovecky. Takze musi dat sanci novym dohnat ty veterany. A to je jen PvP. dal si chteji udrzet RP hrace ale nenastvat sankcemi ty co je RP nebavi. Pak si chteji udrzet PvE hrace a vylozene socializujici se typy. Kazdy chce neco jineho, kazdy chce svuj specificky novy content. Zatim neni MMo ktere by dokazalo kvalitne pokryt vsechny tyto komunity.
              Soucasne SWTor z toho co jsem odehral ja je zatim nejvice zamerene hlavne na PvE, ale to nebrani tomu aby se dalsimi updaty vyprofilovalo uplne jinam.
              Stejne jako jinde ale muze dojit k tomu ze zrovna tebe ty updaty otravi protoze prinesou zmenu smeru jinam nez chces. Nebo naopak te nadchnou jeste vic protoze to posunou smerem ktery se libi tobe. A to plati pro kazdeho individualne. Zmeny pres patche prijdou a cast lidi je bude chvalit a cast nesnaset.
            • Cahir
              Yep, ale když talentovaný a méně talentovaný tenista trénují oba desítky hodin týdně, tak je časem ten méně talentovaný nutně převálcován.
        • To nutne nieje pravda, ja mmo hravam uz 10 rokov a PvP ma nikdy nebavilo, defacto mi moc neslo a daval ma kazdy nabuseny manik co wowko hral napr 3 mesiace ale vedel to hrat.
    • Zkusenejsi PvP hrac=vetsi zavislak? Na tuhle rovnici jsi prisle jak? Navic ti snad muze byt jedno co si o tobe mysli nejaky Pepa z Francie,pokud se u hry bavis a neprehanis to s hranim.
      Nebo ne?
    • no a ty vyhruzky (gankovanim) hracum co jdou po pribehu, to je tak ubohy...asi to celkem presne vypovida o jejich mentalite (a nejakym komplexu,..).
      • cos to udělal, Pepiku ? *1*
        • sice to tak možná nevypadá, ale tohle nepatřilo se, srry :)
  • Já zase doufám, že recenze nebude psaná WoW fanboyem, protože by se zvrhla v to, že půlka bude o WoW....
    • Recenzi by mohl treba opet napsat pan Dan Vavra a vyzdvihnout vsechny ty novinky, co do zanru MMORPG SW Tor prinesl :-). Mozna by na tom dokonalem produktu nasel i par malinkatych chybicek, ktere nasel i na Skyrimu.
  • No podle me budou delat kupu patcho do 20 jelikoz beta byla opravdu beta a do finalni verze mela daleko, pokud neudelali nic s grafickymy chybamy tak tam kazdy na nejake narazi. Osobne si myslim ze by stalo za pockani cca pul roku nez to bude vse takrikajic OK.
    Osobne doufam ze bude recenze od nekoho kdo hral betu.
    • Morderon
      půl roku? to bych si musel hodit mašli jinak bych se zbláznil
  • Harshday
    To je na hov.. takové hry a já na to nemám čas *9*.
    • MrSanta
      To mi povídej. A bude hůř - únor Kingdoms of Amalur: Reckoning, březen Mass Effect 3 a do toho samozřejmě SW:TOR. A to ani nemluvit o plánu na další průchod Skyrimu se "zlodějem" a další mraky her, co mám v poličce a moc rád bych si je zahrál. A navíc s velkou pravděpodobností zase přibudou nějaké hry kvůli Steamu a jeho vánočnímu výprodeji. Vyhlídky nejsou zrovna růžové *1*
      • a taky diablo a kdoví kdy bude guild wars beta
  • Ja to zahram, budu gankovat a pronasledovat všechny ty pve nooby co si tady planujou užit pribeh, tak si uvedomte že když pujdete questit, budu tam a budu na vas čekat.
    No a až zajem opadne tak to proste odinstaluju.
    • no neboj ja to taky delam kdiz potkam i meni level zeho parktat killnu ale nezapomen nato ze karta se muze obratit treba jako ja ve wow m 10 killnul alik tak sem si zavolal napomoc posilu a pak smeho killovali dokut se neodhlasil ale my smesi zatim udelali kaficko pokecali pul hotky a kuk zase se zalogoval a zase sme nanej parkrat nabehli nedela my problem cekat na miste klidne 3 hotky XD sorry za moji cz
      • Kup si raději nějakou učebnici češtiny.Já teda nesnášim opravování hrubek někým na foru,sám jich sekám mraky,ale ty si teda extra borec:).Jinak nic ve zlym.
        • Neverim ze to neni troll. Tak hloupy post s tolika hrubkami dokaze vymyslet jen flamer nebo male dite.
          • Cítíš se teď lépe, uspokojil jsi své ego a předsudky o malých dětech a flamerech? Zkus si přečíst víc komentářů od Brambice a možná zjistíš, že se Nám omlouvá za jeho češtinu, protože je Polák. Zkus něco napsat naopak polsky ty, ať se tomu může zasmát...Návíc nevidím na jeho komentáři nic hloupého, takto to běžne fungovalo ve WoW, například Stranghleton Vale *3*
            • Dik za pochopeni
    • Cahir
      *1* Bojim, bojim.
    • Vrook
      Škoda, že ve hře je systém resu, kterej ti gankování docela znepříjemní a škoda, že z gankování nebudeš mít expy, takže všichni budou vyšší lvl než ty a škoda, že většina lidí bude v guildách, který případný gankery pěkně potrestaj, a škoda že poprvý potkáš v open world nepřátelskou frakci někdy na 25lvl. Prostě škoda no, ale užij si to. *3*
      • Tak tomu rikam casual fail:-D Uz jen pleny:-D
        • V kotor 1 si tiez do polky hry len behal, zhanal si spolubojovnikov a lod, az potom neskor ked si sa stal jediom, az potom si stretol prveho sitha :) Kotor 1 bol tiez casual fail?
          • Vrook
            hexxx: Myslíš si, že pokud se stane z gankování nějakej problém, kdy by gankovaly celý pvp guildy atd. jak ty píšeš, tak to BW nechá jen tak běžet? Nemyslim si. Z tohohle prostě strach nemám a pokud v těch vašich hrách, ať hrajete co hrajete, je gankování běžnou záležitostí, tak pochybuju o kvalitách jejich vývojářů/adminů. Jo a jinak nemyslim si, že kvalitní pvp guilda se bude obtěžovat s nějakym nudnym gankováním. *3*
            • @hexx: Skutocne nechapem, ale ty si vazne myslis ze hrozba ganku nas nejako vystrasi, odradi, uzemni... alebo co? *1*
            • Bude je banovat za to ze vyuzivaji moznosti hry? Precti si poradne server rulesety. Mas pravdu v tom ze ne vsechny PvP guildy gankujou, ale ubezpecuju te ze jich je opravdu dost a divil by ses kolik lidi povazuje zabijeni novacku, popr. pve hracu za vrchol zabavy (ja mezi ne nepatrim jen tak pro uplnost). Nepochybuju o tom ze si lidi casem na forech vykvici nejake penalizace, ovsem ganker si vzdy najde cestu.
          • Spousta lidi tady nejak stale nedokaze pochopit ze je to MMORPG a pristupuje k SWTOR jako k singlovce. Myslim je ze ceka drsne vystrizliveni po par ganknutich:-) Nemyslete si ze to budou izolovani jedinci, cele hardcore PvP guildy z ruznych her uz se na to domlouvaji:-)
            • sankuri
              Asi tak nějak.
            • Marquis
              Tak prostě půjdou na PvE server... kde je problém?
  • je to tady legrace teda :-D

    swtor se mě docela líbí ale Guild wars 2 vypadá jako konečně něco nového i když uvidíme jaká bude realita.

    Rád bych ještě dodal něco co se týče startu hry...někdo tady psal, že GW rozhodně nebude mít takový start jako SW. Ale na servrech o mmo je daleko vetsi hype a rating na GW viz. napr. mmorpg.com: Guild wars 1.místo rating 8.71.....pak dlouho nic a 2.misto planetside 2 s 8,12....3.swtor 8,07 a pak je asi 50 her mezi 8 -7,5......výsledek? Gw bude mít zatracene dobrej start. Navíc je bez polatků takže uvidíme jestli konečně příjde někdo kdo sesadí wow(spíš si to tajně přeju pač se to asi nestane .-))

    Kdyby nekdo chtel reagovat budu rád ale předem říkám, že je to pouze můj názor na věc a na obě hry se těším. Ale GW bude prostě nejvetsi posun v mmo od WOWka. :-p
    • Kdyby v GW vynechali ty pokémony a celkový asijský styl, možná. Znám dost lidí včetně mě, kteří tenhle styl nemusí. Já GW vůbec nevěřím, ale stejně tak nevěřím SWTOR. Na můj vkus ta hra je až příliš současná a podle mě nezaloží novou tradici, jaká byla a je třeba u WOW (které se mi mimochodem taky nelíbí). To třeba Age of Conan měl aspoň na MMO výbornou grafiku, i když zase měl spoustu jiných nedostatků. Kdyby tak existovalo něco na způsob Skyrimu ale MMO, nemělo by to chybu. *4*
  • LOL, LOL. Cist tyhle diskuze je fakt vtipny. Dovolte abych pridal svuj subjektivni (coz verejne priznavam) nazor. Po odehrani bety a pri zkusenostech z EQ2, Vanguardu, LOTRO, WARu, WOW, DDO a par freecek musim rict ze me SWTOR prekvapil prijemne. Mozna i proto ze oficialni informace, ktere jsem posledni rok a kus sledoval me naplnovaly desem z toho ze to bude WOW klon. Opravdu si nemyslim ze je. Libi se mi i provedeni, ktere z obrazku vypadalo desive, ale v pohybu to je dobre, libi se mi styl vypraveni pribehu, dialogove moznosti by mohly byt "normalnejsi", ale presto se mi celkove hralo dobre, ba lepe nez u jinych MMO. Soubojovy system dava velmi prijemny prostor pro strategii a kombinace povolani. Nekdy to zaskripe, kazdy system ma sve slabe stranky. Aby bylo jasnejsi pro koho je tato informace relevantni - jsem PVEckar, nez abych delal endgame raidy a honil gear, radeji zacnu hrat novou postavu a projdu co jsem neprosel.
    • pokud jsi zkusil vsechny tyto mmo tak to zabal a nehraj tenhle zanr, vsude jsi akorat lama ktera nikde nevydrzi nastalo takze se nenauci poradne hru a nekodaze poradne ovladat svuj char, takovi nejvic placaj nesmysly na forech.. a takovi jsou tady skoro vsichni lol tahnete do haje lampy jedny, ja si koupim TOR a budu ho hrat 40 let, a budu hrat a ne spamovat diskuse hownama :)))
      • Ukaz mi jedinou onlinovku u ktery se prumerne inteligentni clovek nenauci poradne ovladat svuj char maximalne do mesice po vymaxovani lvlu. :-) Me proste jen bavi vic neco budovat nez sedet na hromadce virtualnich uspechu a honit si ego tim ze mam čuprkůl vybavu a kazdej raid jsem absolvoval 100x. Jednou staci. I v obrovitanskym EQ2 nemam po tech sedmi letech, nebo jak dlouho to vlastne uz bezi, co delat krome opakovani jiz udelaneho. K cemu? Abych dokazal jinejm ze "umim ovladat svyho chara"? Radsi pomuzu kamosum a guilde, radsi zorganizuju nakou akci pro low-lvly, nebo si pustim nejaky singleplayer. To jsem ale lama... :-P
      • *1* *1* *1* Naopak, zkusil toho hodně a to je pro mě dostatečné oprávnění k tomu, aby psal na fora. Jeho názor je pro mě daleko podstatnější než tvůj názor. To on má větší zkušenosti, když toho zkusil tolik. To jeho názor je relevantnější.
      • Vis troliku,prave to delas. Spamujes diskuzi ''hownama''.
      • no vidíš, proto hraju trvale pouze Navyfield a jsem řekl bych už kolem 5ti let oporou v nejúspěšnější flotile(pro nechápavé-klan...jsou to lodě, proto flotila...), která na US serverech Navyfieldu působí a taky nejúspěšnější ne-asijsky hovořící flotile vůbec(japíci a korejci mají svoje servery, na ktere se nedá normálně dostat a hlavně ma celkem dost rozdílnej systém a nastavení hry od evropanů a američanů)
  • vetsi bandu trollu a flameru nikde jinde nez v komentarich na SWTOR,BF3 a MW3 nenajdete
    • Spis bych rekl tro(t)lu. Me docela rozesmiva to jejich "Je to fail protoze to nema endgame" kdyz endgame nevideli a mozna ani betu nehrali. Jinak Pvp bohuzel fail je, hral jsem lvl 10 a bylo to o tom ze se vsichni sebehnou a spamuje se ta nejsilnejsi abilita, chtelo by to nejaky systemy rotace. Na videu Bounty huntera na lvlu cca 40 to bylo prakticky to samy, coz me trochu mrzi, zajimavych abilit tam bylo hodne.
    • Este diskusie konzoli vs pc *5*
      • zapomels na skyrim, tam bylo 4000 prispevku tohle ma jen trapnych 178. podle toho taky vidíš že to nikoho nezajima
        • Vrook
          Tvoje máma nikoho nezajímá. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit