Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    btw, neni to freedom ale freedon nadd :).
  • Vykašlete se na tyhle žrouty času a děte radši za lidma co mate radi, zvlast takhle o svatcich..
  • celkem nechapu proc pisou Public Test Server kdyz musite mit active subscription coz znamena aktivni ne aktivovany tzn Test server je jen pro platici zakazniky kteri s pravdepodobnosti ze testovali za odmenu dostanou Wi-pe
  • jak se dostanu na Test server? v laucharu sem nastavli v options Enable Public Test Server Access na Yes a dal sem safe ale us se my neobjevyli ty 2 tlacitka co se meli objevit. ma nekdo sajnu co s tim?
  • Jak funguje to rozdeleni serveru na PvE a PvP?
    To jako blbou volbou serveru zpusobim, ze se za celou hru neutkam ani s jednim zivym hracem?

    Ja to celkove vubec nechapu. Uz jsem cetl nespocet clanku s tipama ke hre, ale to je furt do kola skilly, classy, blablabla, ale ze by nekdo pro skutecnou mmo lamu vysvetlil ZAKLADY, to ne.

    Nemel by nekdo odkaz na takovej clanek, nebo dost trpelivosti k nejakymu tomu vysvetlovani?

    SWTOR me nalakal z toho singleplayerovyho uhlu pohledu, ale stejne mi prijde divny hrat PvE server, pokud je to vlastne jen maximalne coop s hromadou lolkujicich kolemjdoucich...

    Mel bych si dat do zacatku pozor na nejaky zasadni rozhodnuti prave treba co se serveru tyce? Kde tam pak vlastne vsude clovek potkava ostatni hrace? Muzou se treba dve skupiny potkat v ramci jednoho questu a porvat se o zaverecnej loot? Hru jsem blb koupil, doted stahuju, a obrazek o ni mam porad HODNE rozmazanej... : /
    • PVE - na neutralnich planetach te nemuze nikdo z nepratel napadnout pokud si nezapnes PVP status
      PVP - muzou te napadnout kdykoliv a ty je taky
    • PvE = primarne proti mobum, ale porad muzes delat "PvP".
      PvP = primarne pro hrace kteri se radi bijou mezi sebou, ale porad muzes delat "PvE".
      S malo hraci se muzes potkat na obou typech serverech (myslim ze tam je sloupecek s populaci jestli je LOW, HIGH, etc.).

      Sam jsem kdysi hraval na PvP serveru s PvE guildou co chodila jenom raidy a do nejaky aren a battleground ani nepachla :) (ano, mluvim o WoWku).

      Dale, u MMO (nevim jak tedka u SW:TOR) vetsinou, co prvni zacnes zabijet (ac uz v parta, nebo sam), loot pujde k tobe (nebo do party, kde si to nejak rozdelite. Treba se systemem ze vyskoci okno kde kliknes Need (Potrebuju) nebo Greed (chcu prodat) nebo Pass (nechcu)). V instancich se nikdy nepotkas druhou partou nebo jinou osobou.
    • Jo tak kdybych si nejdriv klikl do vedle otevreneho okna, tak ohledne toho PvX jsem to tam mel
      http://gamingdialog.com/2011/12/19/star-wars-the-old-republic-swtor-basic-quick-guide-getting-started-character-creation-tips-pc/

      Stejne ale nechapu, ze neni k nalezeni clanek, kterej by mmo panicoj popsal, jak je ta hra vubec stavena.
      No to uz snad za chvili zjistim sam :)
      • Ono sa asi este nikde nenasiel hraco co by nevedel rozdiel medzi PvE a PvP serverom...

        Vlastne ide len o to ze nepriatelska frakcia ked si na PvE servery na teba nebude moct lubovolne utocit, corpsecampit atd. pokial ty nespravis nejaku pvp hlupost. Ak mas chut si zagankovat a nebavi ta byt obcas poriadne rozneseny na kopytach, tak PvP urcite.

        Inak ani na tom PvP servery to zatial nieje ziadna slava, uz som lvl 39 a tie oblasti su tak kur*vsky velke ze casto nestretnem ani nikoho zo svojej frakcie, natoz niekoho z nepriatelskej (to sa mi zatial stalo len 3 krat). Asi tomu pomaha aj fakt ze je so mnou na jednej planete v spicke tak 40 ludi, ale to je holt cena za rychle expenie *2*
  • Koukam ze bude asi lepsi si pockat nez se vsechno vychyta. Jinak muzete mi prosim doporucit nejaky hack&slash? Jedine co jsem tak nasel a stalo by za hrat tak d2 nebo titan quest.
    • Bastion
    • Asi Trine, nevypadá to vůbec zle.
      • Teda Dungeon Siege, Trine je plošinovka *2*
  • zajimavy ze PVP servery jsou volny porad :) ...
  • Fronty jsou okopírovaný marketingový tah od applu. Kdo je má je kreativní(novodobý "in").
    • hele zase za vsim nehledej marketing. Problem konrketne LOLu je slozitejsi. Skoncila na nem vetsina CZ/Sk sceny + tam meli zakladnu irove nebo britove taky tam frotny byly n ejhorsi. Byl sem na vlastni kuzi svedkem 3 dnu od zapnut a prvni vypadal cca 1100+ kju a cekaci doba skoncila na 3ech hodinach. Dalsi den uz to bylo jen 650cca a cekacka pres ohdku a neco a co sem byl vcera tak kju 250cca a byl sem do 30min ve hre. Opravdu na tom makli a sem za to rad sam sem totiz premyslel ze proste leavnu LoL a pujdu radsi jinam.
  • neskutecny fail! tahle hra je propadak jako prase, skonci na smetisti dejin! vcera jsem cekal ctvrt hodiny abych si mohl zahrat!! omg wtf co je?? snad platim za hru a ne za cekani, jdu hrat wowko tam to maj vychytany a ne jak v swtoru nehratelnej paskvil...
    • Zvláštní, že jsem ještě nečekal a to chodím do hry ve špičce. Asi ten server, kde jsem není full a za každou cenu se tam nechci připojit.
      Další tvůj koment snad nemá ani cenu číst nahlas. *3*
    • Vrook
      Mnohem větší fail byl pád serverů při launchi wowka. Ale co, nebudu ti urážet modlu, ještě by si se mohl vrátit do swtor a to asi nikdo nechceme. *3*
    • wowko je na svete uz asi 8 let ... jasny ze to maj vychytany... tohle je nova hra, vyprodana neuveritelnym tempem a necekali takovej napor...

      ale mas pravdu, radsi jdi na WoW jako kazdej spravnej kindersak a neotravuj tady
      • některým lidem to ani nemá cenu vysvětlovat...
    • hehe, "čekal jsem čtvrt hodiny!!" chtěl bych mít tvoje problémy...
    • vrať se k wowku a zůstaň tam ;)
  • Oni psali ze meli naschval nastavenej cap serveru na malo aby se populace rovnomerne rozprostrela a ze ho budou vyrazne zvetsovat postupem casu.
    • Vrook
      Jojo čili logickej postup. Lidi samozřejmě whinujou všude kde se dá, ale tohle je prostě snad nejlepší řešení, jak zamezit nevybalancování serverů v blízký budoucnosti.
      • tak divej whinujou. Ja pracuju byvam tak +- 10hodin v praci kdyz zapocitam cestu. Pak prijdu domu podlema drobnosti a chci hrat. Koupil sem si kolektorku tudiz sem za to vyplazl 3k. Zaplatil sem si to na 1/4 rokud dopredu tzn celkem me to stalo 4000kc. Opravdu se divis ze chci hrat a ne resit co me nezajima? Chapu jejich argumenty a chapu i proc je resp byl zavsiveny LoL ale porad je to jejich starost ne moje. Ale sem rad ze to vyresili rychle a maji u me hodne velke plus. Touhle hrou u me studio Bioware zase stouplo a dostalo se tam kde sem jej delsi dobu mel. Jen doufam ze to nepodelaj jak druhej dil DAO:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit