Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Ach jo... tak ještě jednou - dva jiný lidi, dvě jiný hry, dva subjektivní útvary, dojde konečně někomu, že se to takhle nedá srovnávat...

    V SCL bije klišoidnost příběhu do očí, o to víc, že ji nezachraňuje povedená hratelnost, spíš naopak, proto je v recenzi explicitně zmíněna.
  • EE jsem nehrál, ale něco není v pořádku, když mají po roce potřebu opravovat příběh. Na jednu stranu, ano, příběh je strašná břečka, na druhou stranu je to pošlapání svojí práce a vlastně všem hráčům, co hráli původní hru, vzkázali:" hráli jste břečku, ty opěvované recenze byly vykoupené nostalgickou vlnou."

    Absolutně nechápu recenze, jedné hře se vyčítá břečkovitý příběh a druhé ne? Jak se na to vlastně divat, takže prvně vyskočí pozitivní recenze na MT, takže té se vyčítat špatný příběh nebude, druhá už má špatné recenze, tak ji semeleme celou, když už ji meleme? Asi tak, jinak si to neumím vysvětlit.
  • maros.goc
    nevies ako je na to s pribehom Enhanced Edition? mali ho upravovat
  • maros.goc
    Original sin je tiež prevarená brečka, čo sa týka príbehu, krásny komorný úvod je zničený rozmáchlym generickym klise o bubu co chce znicit svet
  • Kdyby to udělala Bethesda takto má 10/10! a ty nad tím cákáš jak je to úžasný a nikdo nedělá hry jako Bethesda.

    Většího pokrytce aby člověk pohledal. *7*
  • příběhově je to úplně stejná břečka, možná ještě horší....
  • Morraw
    Už nějaký ten měsíc zpátky bylo celkem očividné, že ta hra nebude tak skvělá, jak ukazoval úplně první trailer. Na chvíli jsem to zapnul a opravdu mě to moc nechytlo. Když někdo napíše Forgotten Realms a D&D, tak si představím trochu jinak vypadající hru.
    Tu důležitější část - MP jsem nehrál, ale recenze na Steamu mluví jasně. Škoda, také jsem se těšil. Možná za pár měsíců bude hra opravdu vypadat tak, jako se prezentovala na začátku.
  • Pac Original Sin je zhruba 28krat lepsi jak tohle. a to jsem fanousek Sword Coast a ADaD.
  • "Kdybyste vzali sto náhodných fantasy románů, přepsali je do počítačového programu a pak ho nechali náhodně seřadit všechna vložená slova za sebe, měli byste dost velkou šanci, že by výsledek místy připomínal hlavní dějovou linku Sword Coast Legends."

    Jako souhlas, ale proč se to stejné třeba nevyčítá Divinity: Original Sin, je pro mě záhada.
  • vystizne napisane
  • tvoje pseudonazory su uz fakt trapne...obsidian spravil jedno z najlepsich RPG za poslednych x rokov...kdezto toto sa snazi byt neco co neni...je to len DA:O hodene do sveta forgotten realms s o dost horsim pribehom, co je dost smutne
  • ja to rači ani nebudu komentovat.. znám 7 lidí včetně mě, kteří to hrají i přes nedostatky na které nadáváme nas to baví.. takže fakt nevím co na to říct.. možná to, že je cítít, že by s tím šlo udělat víc.. a myslím, že víc s tím udělají už vzhledem k tomu co vše je ohlášeno..
  • A já se těšim až dodělaj Underrail http://www.underrail.com/.
  • mám pocit, že o Falloutu už tu vyšlo těch článků opravdu hodně. Já už vážně o Falloutu nic číst nepotřebuju. Raději bych si přečetl recenzi na Age of Decadence, což bude mít k původním Falloutům mnohem blíž než ten přeskinový Skyrim od Bethesdy
  • Protože většinou (nevím jak v tomhle konkrétním případě) to nejsou vývojáři nebo QA, kdo rozhoduje o releasu.
  • Opravdu nechapu vyvojare, proc hodi na trh neco takoveho. Vzdyt skodi sami sobe znici tak vsechno na cem pracovali x mesicu.
  • A nebo taky tohle je uz venku delsi dobu a recenze je ted. Ty hry o kterych mluvite teprve prijdou na radu a verte nebo ne, tak se tu ukazi.
    Life is strange jsem slysel jen chvalu a to at ve fight clubu nebo od kamosu.
  • Mno uvidime, nechame se prekvapit. Bohuzel jsem uz jim neco dal a za ty prachy si myslim i zabavu uzil a jeste uziju. Maji ted v roadmape pridavani obsahu a to i zdarma. Tak se necham prekvapit, ted si to jeste chvili zahraju a jinak prijdou dalsi veci a treba se za tu dobu neco vytvori.
  • Pochybuju, že to dodělají (jde mi hlavně o ten editor - kampaň bych klidně úplně oželel, stačily by příklady, modelové situace, do výuky tutorialu), protože na to nebudou mít peníze - já jim je rozhodně nedám.
  • Ono toho vyslo zajímavého daleko vic, holt na to nemaj v games kapacity.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit