Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Derp: Nier vyzerá perfektne! Určite môj top kandidát na prípadné voľné letné večery.
    • Nier FTW :)
    • Nier je pecka, za me zatim hra roku, hraji uz po treti a kazda nova hra je uplne jina....
  • je vidět, že se opět projevil trend vydávání nedodělaných her... však to (možná) někdy dodělají.
    • KrPa
      3letý trend, začal tím hlavně skyrim
      • Skyrim? Delas si legraci? Bethesda nevydala od zacatku svy existence jedinou nezabugovanou hru.
      • Skyrim jsem si koupil v den vydání, tuším 11. 11. 2011? Okamžitě jsem začal hrát a jediný bug jsem zaznamena až když jsem bojoval s gigantem asi po deseti hodinách hry.
        • Tak Skyrim je masivní hra, je to hodně o štěstí/smůle narazit na bug.
          Skyrim jsem hrál 20h bez problémů a pak během 2hodin 3 otravné bugy...
  • mikezz
    Tento rok som sa tešil a predobjedal dve hry: Mass Effect a Syberiu. Obe obrovské sklamania a objednávky zrušené. Ach jo. Hlavne tá Syberia...Sprasené pokračovanie srdcovky fakt zabolí. Autori si museli byť vedomí svojich možností, nechápem to rozhodnutie ísť do full 3D, hlavne keď kopa indie a menších štúdii dokázalo aj v súčasnosti spraviť v 2,5D zázraky. Ach jo...
    • bukrr
      Remember, no preorders.
    • True story, obě hry zklamání.

      Zatím jediná hra, která opravdu stála za předobjednávku byla Persona 5. U té snad ani nikdo nepochyboval, že to bude hit :)

      A ty ostatní dobré hry, co letos vyšly, bych spíš označil za pozitivní překvapení, které moc lidi neočekávali: Nioh, Nier Automata, Horizon Zero Dawn, ... FF15
      • Nioh, Zelda, Nier, Persona, Yakuza 0, RE7, Ringed City, Gravity Rush 2 Nejlepší rok za poslední roky...
      • Jeste bych zminil skveli gravity rush 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit