Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • beowafle
    už by to zas chtělo nějakou adventuru od Sokala. A nemusela by to bejt zrovna Syberia...
  • Ahoj.nevíte někdo náhodou kde bych si mohla zahrát syberii on-line,nebo stáhnout? *5* *4* *3* *2* *1*
    • da se to stahnout pres torrenty. Hanka
  • "Kate Walker tentokrát pustí po stopách tajemné mamutí stezky a jakási podivná odrůda ptáků ji naznačují možnost, že v nějakém odlehlém kraji tohoto světa mamuti přežili všechna ta tisíciletí" ?!?!?!?! WTF
    To snad už ví z dvojky ne ?!
  • Tak makáme Sokal, makáme, ať už je to venku. *3*
  • Informace, že hra bude dostupná i na PS3 není moc dobrá. Aby to nakonec nebylo celé ve 3D...
  • Tak tuto zprávu vidím strašně ráááád :) už se nemohu dočkat. Syberia je má nejoblíbenější adventura všech dob. Grafika, hudba, interakce, příběh, prostě vše na 1. Ale jsem samozřejmě milovník o ostatních Sokalových pecek :) Tak držím palce .... snad i u nohou.

    Good luck !!!
  • Lidi,s..te na to!No flame,no flame.Ta hra si to nezaslouží *3* *3* *3*
  • Jedničku jsem dohrál tak třikrát a dvojku jednou, takže jednoznačně palec nahoru a spojení s hlavní hrdinkou Still Life? Třikrát hurá! Už aby to bylo.
  • Drom
    Jednička byla super. Dvojka mě nepustila přes bug skoro hned na začátku hry. Takže do nějakého patche pro 2, kterého se asi nedočkáme, si tohle nechám újít.
      • Drom
        Mám verzi z GOG, ten bug je hned na prvním nádraží, kdy nejde hodit bonbony male holce o patro níž, je to celkem známý bug a ni na 5. přehrání celé scény se mi to nepodařilo obejít, tak jsem se na to vykašlal.
        • Chce to mít ty správný bombóny pokud si pamatuju takže žádnej bug

          každopádně se obávam jak to dopadně když to budou dělat tak aby to chápali i konzolový hráči
          • Ty si myslis, ze konzolovy hraci jsou podradni nebo snad hloupi? Kolik ti prosim te je?
            • hloupí a podřadní? to ne...ale retardovaní, to sou, stačí se podívat do diskuzí na tiscali a bw
      • Posel smrti tě nechyt?
        • No já mám s Poslem smrti pech.Už třikrát jsem ho rozehrál a díky tech.problémům jsem nedohrál(formátování disku atd.)-ale musím to napravit.A Syberia je bez komentáře.Pro mě naprostá dokonalost!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit