Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by to bavilo....až na to, že při hraní potřebuješ sluneční brýle protože ty světelný efekty se prostě nedají vystát.
  • skoda ze je to blbost, celkom by som si zahral nieco co sa prostredim podoba deusu.
  • A ano, jediné co mě zaujalo, byla taky hudba u traileru. Opravdu jediná věc, která stojí za to ohledně tohoto ea paskvilu.
  • A proč to nevzít třeba tak, že hra může mít jak kvalitní SP tak i MP?

    to bychom asi chtěli moc že, za ty peníze...
  • prej AAA hry, dobrej vtip...

    to že má nějaká hra marketingovou masáž (ano ea, ukazuju prostředníček na tebe), ještě neznamená, že je / bude AAA. Ani na to jedno B nemá.
  • 6 / 10 je ještě hodně pozitivní hodnocení za tenhle brak.

    Po půl hodině hraní jsem to odložil na neurčito, až bude herní sucho. A ano, po 2 letech hra, co jsem si nekoupil a nelituji!
  • U tebe to taky chapu *5*
  • jindra.veliky
    u The Darkness to chapu *5*
  • Luke
    No! A to jsem měl co dělat, abych neřekl [:kylstrejk:] a [:molyneuks:]!
  • Luke
    No to dělám furt a vono ne a ne a ne. Každopádně rada starších usoudila, že u nás problém není.
  • to máš pravdu, všichni říkaj wowko .-)
  • deridon
    Use the Force, Luke. Třeba to pak pujde lépe. :)
  • To neni možný, proč se vůbec někdo obtěžuje dělat videorecenzi na tuhle stupiditu? K tomu ještě samotná recenze je katastrofální, jak projevem, tak obsahem. A za výslovnost by zasloužil recenzent vytahat za uši...
  • Luke
    Taky mě to překvapilo, zdroj se hýbe dobře. Jediné, co mě napadá je špatný převod FPS z videa do systému, takže to ještě prověřím a zjistím, jak se tomu pro příště vyhnout.
  • Spades
    tomb raider jako tůmb rejdr uz sem slysel, ale treba wórkreft nerekne nikdo :D
  • jj podle textove recenze bych tomu dal 6/10 ale teprve video recenze me presvedcila ze se to nevyhrabe nad 5tku .. i kdyz, clovek vzdy muze pred koupi sjet par youtube gameplay videi ..
  • blahorodie
    Aku zostavu ste pouzili na testovanie ?
    Nejako vam to neslape *1*
  • tyhle hry maji vycházet když je herní sucho(léto) u mne tak 7/10
  • to máš skoro to samé jak s BF nebo MW alias CoD, ale mně osobně tato hra kvůli AI naprosto zklamala.... skoro bych to přirovnal k odpadu herního průmyslu. Nevím, zda bylo záměrem tvůrců se přiblížit, k velice dobře hodnocenému Deus Exi nebo jen chtěli ze známého jména staré klasiky a aktuálního hladu hráčů po tomto stylu hry vytřískat peníze. Já se kloním k B. Tato hra mne zaujala pouze hudebním trailerem.
  • Lynch
    Musí se to brát takhle: Koupit si coop hru bez SP nebo s průměrným SP? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit