Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel zase se svymi kategorickymi soudy nezklamal nazvat The Darkness nebo Chronicles of Riddick akcnimi flaky bez pribehu je vrchol ignorantsvi
  • MickeyMutant
    "Tomb rejdr" je obecně asi numero uno.
  • MickeyMutant
    Má smysl k tomu balfrogu ještě doplnit, že syndicate není syndikejt? Asi ne. Pavel i v podcastech vyslovuje převážně po svém, tohle je ale připravovaný text recenze a je škoda, že spousta lidí od toho odejde se syndikejtem v hlavě.
  • první Riddick měl vynikající scénář a úžasné hlášky...škoda, že se Starbreeze nepodařilo už nikdy vytvořit stejně dobrou hru. Athena se dala hrát, ale proč se zaměřila na nejslabší složku prvního Riddicka (nic moc střelecké pasáže), to moc nechápu. A Syndicate vypadá jako horší Athena, achjo.
  • Ono u spousty věcí jsou to možná i pozůstatky z dob, kdy jsme nikdo neuměli anglicky, ale při diskuzích o hrách jsem ty anglický termíny a názvy samozřejmě používali. Já třeba Falloutům nikdy nebudu říkat fólaut, vždycky to pro mě byli a budou "falouty"...
  • ezechiel25-17
    Pavel co ho slyším interpretuje některé termíny jinak. Ale ne špatně, ale OSOBITĚ :D Kde je konec endžajnům. *13*
  • Kde píšu o životní chybě?:)
  • MrSanta
    Dobrá videorecenze *4*
  • Pěkná recenze nejzbytečnější AAA hry tohoto roku :)
  • michaliuz18
    no ty kokso recenzent spravit zivotnu chybu , nikoho to netrapi len ty sa musis ozvat :D
  • dr.gonzo
    chtělo by to víc videorecenzí.
  • Ocelot
    KOnec byl dobrej :D
  • Black_Hand
    vtip je ten, ze se seka jenom hra, a ne zbytek.
  • idem pozerať a vtom: video, sek, video, sek, video, lag, video, sek na 5 sekúnd, video, loading.....vypínam games.cz, idem na youtube, dávam fullhd recenziu na Syndicate v angličtine, ide krásne plynulo bez jediného seku.....pls v 21.storočí odkaz na youtube poteší :DD
  • Jen nepatrný rejpnutí, bullfrog se čte "bulfrog", ne "balfrog":).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit