Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Právě jsem dojížděl ME 2, mám cca 27 hodin nahraných, hlavní kampaň dojetá, všechny planety objevené a přesto mám ještě úkoly, co musím splnit+obsah, co si můžu dostahovat za menší peníz (cca 200).


    A tady dělají ze hry, co bude mít tak 7-8 hodin na nějtěžší, něco skvělého a ještě se tváří, že jsou mistři světa, když přidají "DLC". Kdyby ty "DLC" hodili do základní hry, tak se možná dostaneme na nějakých 10 hodin. Jo ačkoliv Bioware a EA nemusím, tak série ME ukazuje, jak by mněli hry vypadat a co by měli nabízet už v základu.
  • je to opravdu tak. za 2-3 roky se bude platit plna cena 1000,- za demoverzi, a kdyz budete chtit cokoliv navic, bude se platit. Chces flintu ? zaplat, chces novy obleceni ? zaplat. chces lepsi motor ? zaplat. a porad a porad.... hry uz jsou pekne v prde*i. herni prumysl nese velky prachy a ponese i v budoucnu, televize je mrtva a lidi se chtej bavit.
    • XorxoxTalarius
      Proto jsem rad ze nezavislou scenu. :)
  • thepiratebay.org =)
    • Njn, pirati si budou muset mesic posckat...
  • Koupíme si v pudoucnu vůbec pořádnou a kopletní hru? Asi ne, tak jdu nainstalovat torrent klienta.
    • Jenom se chci zeptat,proč stahuješ přes torrenty,když je uložto a ostatní servery?
      1.stahovat přes torrenty je opravdu nelegální,jelikož při stahování také data sdílíš.A to bych neriskoval,zvlášť teď,když je ta ACTA atd
      2.torrent je pomalý jak.....Když jsem si jednou chtěl stáhnou SG-A(a to prosím pouze jeden díl),nechal jsem to zapnutý 4 hodiny a nestáhnul se ani MB,a nebyla to chyba torrentu.Z uložto to mam za 15-30 minut.
      • Já to myslel tak, že pokud to takhle pude dál, tak začnu opravdu hry stahovat a né kupovat. Přes torrenty normálně nestahuju, naposled snad před půl rokem, když jsem si chtěl vyzkoušet Zaklínače a to mi frčelo 4MB/s, takže takové ulož.to se může jít proti tomu klouzat.
      • Trol.diskuzni
        Pánové, najeďte si na rutracker.org místo toho hádání... *3*
      • Veskoslav
        Co to plácáš s prominutím?

        1. Nelegální to není, jelikož upload můžeš vypnout a nic nemusíš sdílet.
        2. Proboha víš, jak vůbec funguje torrent, když toto napíšeš?:)


        A stahovat z ulozto rychlostí 300 kb/s, když průměrná rychlost u slušně "obsazeného" orrentu je 1,3 Mb/s je opravdu zoufalost.... *1*
    • Jake ovce vandraku?? Pokud nekdo neni v hlave pomalejsi jak ty tak si COD kupuje snad z vlastniho rozhodnuti :) OVCE :D Hlavne ze NJN :D Takove vyrazy pouzivaji jen decka. Cesi = nejzavistivejsi narod na svete!
    • Valve jsou davno miliardari diky STEAMu....
      • Veskoslav
        Někdo nepocchopil smysl sdělení, co?
  • hlavně, že idioti posunuli Pc verzi na 24 července, takže si to opravte na ps3 a xbox to vyjde 24 dubna, ale pc za půl roku.. fakt bomba a tak jsem se na tu hru těšil
    • Overwatch
      Díky za upozornění.
  • Lawliet
    Takže díky tomuto vydali hru o 7 týdnů dřív za plnou cenu a zbylou část hry si vydají opožděně a zvlášť zpoplatněnou! Good job guys tak se dělají prachy, že bych to už někde viděl?
    • A najde se spousta pitomců co to koupí. Nekupovat, protestovat!
    • Staci se rozhlednout,tech prikladu by se naslo tolik,az to hezke neni *1* .
  • Za chvíli se z klasických edic stanou zřejmě jen takové trochu větší, placené demoverze.
    • Jediné na čem záleží je,jak dlouho lidi budou ochotní za tyhle nesmysly platit...
  • Cti jako "prodame jim znova to co melo byt ve hre od zacatku" *15*
    • No je to dost smutne, ze to tak funguje.

      Mimochodom... pekny nick *15*
    • jojo jako MAFIA 2
      • XorxoxTalarius
        To co vyslo k mafii, nemelo byt v puvodni hre ;) Jen tak pro informaci :)
        • XorxoxTalarius
          Vazne by mne zajimalo kdo tu blbost, ze obsah z DLC mel byt v puvodni hre vypustil do sveta. A vazne mne udivuje ze se najdou lidi co tomu veri. Nejspise ti sami co verily ze na Irak se utoci kvuli jadernym zbranim, Kadafi masakroval civilisty a v Syriy armada strili do bezbranych a neozbrojenych demonstrantu. :)
    • Tahle tlusta holka má pravdu!
  • Adam Homola? Nepsal na eurogamer? Dnes je tu už asi třetí článek od tohoto autora.
    • Trol.diskuzni
      Špeh z Eurogameru! Bratři a sestry, do zbraně!! *16*
    • Overwatch
      Psal.
      • On přestoupil?
        • uz to tak vypada, ale ze to vztal zhurta :D stakovou si muze vzit pulka GT dovolenou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit