Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nevím jestli je dobrý nápad... bojovat se asi nějak musí ale i konstruktivněji.

  • twicer
    Chápu, na druhou stranu já se někde registruju minimálně jednou týdně, takže klient navíc už mě nemůže vyvézt z míry. Spíš mi vadí že díky roztříštěnosti jsou některé klienty v opravdu žalostném stavu, bez funkcí které jinde už dávno považuješ za standart. Navíc, tohle už z principu věci nikdy neskončí, maximálně proběhne nějaké centralizace že se budeš moci přihlásit pomocí nějaké služby třetích stran jako je v součastnosti twitter, nebo facebook.
  • Harshday

    Mě jen vadí, že každá tato kravina potřebuje registraci. Mám na tyto vedlejší herní clienty zvlášť mail, ale už je toho opravdu hodně. Battle.net, Steam, Origin, GoG, Epic, Rockstar Social club, client od bethesdy, uplay a určitě bych ještě něco našel.

  • drasta

    Tak ja vam moc dekuju obema za analyzu.  Vubec mne nenapadlo ze jde o penize.  Celou dobu jsem si hlupak jeden myslel ze jde Gearboxu a princip a delaj to jen kvuli review bombingu presne jak to pisu ve svem popichovacim prispevku.

  • SalemCZ

    Tak teď nevím jestli Social Club není obchod, ale jenom klient.  Jinak ale Social Club je jenom R*, ale já mluvím o celým Take-Two 

  • twicer

    Jojo, často hlavně záleží na osobních preferencích, stvým přístupem chápu že Origin access je pro tebe jasná volba, ale zároveň tebe nějaký epic store nemusí absolutně zajímat a je na stejné úrovni jako všichni ostatní.

  • species

    Po precteni tveho postu mam smisene pocity, dosel jsem k uvedomeni ze budu muset asi mit social club verzi na kterou, u gtaV kamos porad nadava. Ale zase na druhou stranu mam radost ze nebudu muset cekat pul roku jako na metro a borderlands

  • Steam by mel situaci vyuzit. Misto blokovani spatnych recenzi by mel vytvorit prostor pro vyjadreni nespokojenosti. Muze napr. udelat recenze na spolecnosti. Tam se lidi vyradi, a neposkodi stare hry.

  • Carnage666

    No jo ale co v tom accesu je? Za 25 euro na rok dostaneš starší hry nebo ty nový který stojí za prd :D  Na GoG jsem zapomněl to je fakt to bude tím že ho nepoužívám.

  • Harshday

    Je to možné, já workshop ani marketplace nepoužívám. Nemám s tím tedy nějak obrovské zkušenosti. Nevím jestli je to problém, že stárnu apod., ale koupím hru, kolikrát jen zapnu, v lepším případě hodinu zahraji a už se k ní nevrátím. Proto jdou tyto věci mimo mě.

  • michaelfoucault

    Jsem upřímně za tuto funkci rád. 


    Páchat bombové atentáty v místu určeném recenzím je přinejmenším dětinské.

  • twicer

    *zatím jde tato feature vypnout

  • twicer

    Jak říkáš, nevíš jak to funguje. Stím co dokáže socialclub dělat za bordel by jim to trvalo roky.

  • twicer

    No srovnával bych hlavně jednotlivé programy, ne služby co poskytují. Pak můžeš zase vytáhnout že steam má skvělý workshop, steam marketplace, možnost sdílet účet a dalo by se dřenit dál..

  • Harshday

    Dovolím si nesouhlasit, třeba Origin je už nějakou dobu hodně dobrý, hlavně jeho origin access, který stojí jen 25 euro na rok. A hlavně si zapomněl na GoG, ten pomalu a jistě pořád získává na popularitě. 

    Když to shrnu, tak za mě je to GoG->Origin->Steam a o mám na steamu víc jak 250 her. V Uplay mám jen hry co jsem dostal k hardware a nebo to vyžadovaly hry ze steamu. Epic jsem viděl až teď nedávno, kde jsem dostal více her ke grafice.


  • Carnage666

    Mam pocit že R* svůj "store" mají a to je R* Social Club kde jde myslim taky koupit rovnou hra, který je nutný mít u GTAV i když je hra ve Steamu a dokonce žádná krabicovka na PC nejde aktivovat na Steamu. To byl taky důvod proč jsem kdysi kupoval digital verzi přímo ve Steamu. Ale tak jako tak nezkoušeli to co teď dělá Epic.

    Se svym samostatnym storem to zkusila Bethesda a těžce pohořela a proto všechny nový hry jako RAGE2, Wolfenstein Young Blood a dokonce i F76 jsou a nebo budou na Steamu. Jen se trochu bojim že později otočí a přejdou taky na Epic. Takovej Microsoft na tom asi taky není nejlíp a jediný co stojí za řeč je Forza, Gears a možná State of Decay s jejich WIN10 storem ale jim je to asi úplně jedno vzhledem k tomu že jim sype Xbox no a nebo začnou svoje hry taky dávat i na Epic viz. The Outer World (vim že to není úplně pod Microsoftem ale přesto vyjde jen na WIN10 store a Epicu)

    Dokonce mi přijde že ani Origin není žádná sláva, resp. to jde vidět docela když nejsou schopný dodat český store + jejich poslední hry stojí za prd nebo mají prostě nízký prodeje.

    Co tim vším chci říct je to že většina obchodů kromě Originu je jen exkluzivně na hry od daných vývojářů a jedinýmu komu to funguje je Ubisoft kterej ještě k tomu využil hate co se snesl na Epic a te´d se plácají po ramínku jaký mají prodeje na uPlay protože lidi radši nakoupí tam než na Epicu.

  • A pritom maji ten social club ci co, GTA V jsem nikdy nehral, takze nevim, jak to funguje, ale udelat z toho store podobny Battle.net by  asi moc namahy nedalo.

  • Ano, ale z pohledu hráče a zákazníka se mi logicky tento vývoj a pokřivování trhu nelíbí. Místo aby se snažili mít prodeje co nejlepší a snažili se bojovat o zákazníka, tak ti prakticky dají najevo, že pokud jim to někdo zaplatí, tak jim je zákazník úplně ukradený. Respketive je to přesně ten nejhorší typ "konkurence" jaký si jako zákazník můžeš přát, ale někteří ještě neprocitnuli a stále tomu nadšeně tleskají.

  • SalemCZ

    To si spíš udělají vlastní Store, jediný 2K nemá snad svůj store.

  • Veskoslav

    A na jednorožce věříš? Jenom si spočítali, že ztráta z prodeje na Steamu vyváží balík, co jim dětská armáda Epicu dala...Nic víc...A ujištění? 2K byly "sv*ně" už předtím viz Mafie. Nic se nezměnilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit