Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna věc mě strašlivě s_re. Co to kurnik je "ekvivalent AMD"? Pokud jsou placeni Intelem, pak je to v pořádku. Pokud ne, bylo by rozumné buď napsat jenom základní parametry procesoru (jelikož u 95% her na něm stejně nezáleží), nebo vypsat minima pro všechny relevantní výrobce.
  • Hardwarový nároky nejsou o moc vyžší než byli u prvního dílu,ale na druhou stranu ani grafika není nijak výrazně hezčí...
  • U lidi s BF3 maji jistotu, ze uz maji Origin a muzou odhadnout jejich pocet, tak je treba chteji pouzit jako testovaci skupina na zatizeni. Kdyby tam pustili vsechny najednou, zacnou tahat Origin, delat accounty atd... a kdyby kvuli tomu spadl Origin, tak by to vytocilo jak hrace BF tak ME.
  • Cahir
    V jedničce byla zpestřením taková ta tropická planetka Virmir, ve dvojce se mi líbila Tuchanka.
  • Hnusný konzole! Sviněěěě!

    Dýky nim si to může zahrát každej! A ne jenom drsňáci jako já s PC od maminky za 30 klacků!

    Hnusní konzole!
  • Pride mi to uplne smiesne ze este niekto v tejto dobe riesi systemove poziadavky na PC ak ta hra je primarne robena na konzole...
  • Hairy_Ass
    Doufám, že autoři trochu zapracovali na propracovanosti herního prostředí, aby už to nebyly ty prázdné místnosti a chodby, jako v prvním a druhém díle. Zatím mě o tom trailery moc nepřesvědčili.
  • Mě by zajímalo, proč budou mít přístup do MP dema dříve lidé co vlastní Battlefield 3 a ne majitelé předchozích Mass Effectů, nebo lidé s předobjednávkou? Osobně sice mám BF 3 ale štve mě zo za lidi co podporují Mass Effect tím, že si koupili předchozí díly a jako odměnu nedostanou ani tohle.
  • A ještě se dlouho pojede.
  • ježiš jak já se nato těšim *3*
  • Pokuď fungují na několik let starém enginu, tak ano :-)) Může se to pak po letech měnit v "pouze" minimálech, když vylepší engine o pár odlesků a přidaj pár polygonů, ale celkově to rozběhne furt ta stejná sestava jako dříve, max pokles fps o 5-10.
  • Umaroth
    to se ti zsa, spis je to o tom ze ME3 bezi v podstate na starickem UT3 enginu ( vylepsenem, zvanem 3,5 ale porad...)
  • to je proto kdyz vyjde nejakej konzlolovej port a ma tam naroubovany radoby dx11 efekty ktery stahnou FPS na 10%, tak se timhle clankem vzdy ujistis ze tomu tak v tomhle pripade nastesti neni :)))
  • Hry na konzole a na PC mají pořád stejné požadavky a nebo se mne to zdá? :)
  • mna len napadlo, naco su dobre tieto clanky, ved za tych 6 rokov sa (podla mna) ludia uz naucili naspamat tuto minimalnu a doporucenu konfiguraciu :)
  • klasika na unreal engine
  • jindra.veliky
    a jede se na full *15*
  • Umaroth
    To je velice pěkné, to rozběhne skoro každý (ne-li uplně každý)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit