Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to by mělo být naopak ne?(špatná optimalizacee)
  • Ty by ses měl naučit hlavně česky *15*
  • Dobrá optimalizace aneb konzoloidní derivát/šmejd? *3*
  • Člověk by čekal, že se tu budou objevovat pozitivní reakce na dobrou optimalizaci, ale ne.. stejně se tu z větší části budou projevovat blbečkové, který nemají nic jinýho na práci, než si pořád na všechno stěžovat
  • ne to je jako nekupovat si od urciteho prodejce orechy pac si k nim musim vzdy prikousnout i oplatku daneho prodejce...
  • zejo kdyz uz umi francouzsky, nemecky a cinsky tak tu anglictinu by se taky moh plynne naucit *11* (fakt myluji tyhle chytroliny)
  • vidim to na hru Učebnice češtiny pro základní školy
  • K tomu bych chtel dodat, ze akorat cekam na hru ktera mne poradne prozhavy.
  • Nauc se anglicky ja sem se ucil uz odmala, diky hram se mi znalosti jen prohlubuji, neni to tak tezke no.
  • Myslim ze ME byli vzdy perfektne optimilizovane navic ted s upgradem na rychlejsi cpu, se nemam ceho bat naopak,budu mit nejakou tu zalohu.
  • Správně tenhle borec dělal na prvnim KOTORU,Neverwinter nights,Buldurs Gate 2, Jade Empire a pochopitelně serie Mass Effect všechny tyto hry celosvětově nespadly pod 90% a jsou to defakto nejlepší rhy od BIOWARE
  • ve dvojce byli prázdné chodby?Ale ale jsi si jistej že si dvojku vubec hrál?
  • bože tak to chce origin myslíš jako promitiv nezahrát si dobrou hru kvůli originu je jako nesežrat ořech kvůli skořápce...demence.
  • Co mi trochu vadi na ME... postavy su vacsinou nehybne.. po miestnostiach okrem vas a vasich partakov nevidite vacsinou nikoho prechadzat, vzdy kazdeho najdete na tom istom mieste, aj keby ste sa tam vratili o 200 rokov neskor, tak tam stale bude stat ako solny stlp. Ale to je asi jedna z mala veci, co mi na tejto hre vadi, inak ma ME velmi bavi.
  • těšil jsem se al enebude cz.....tak že papa
  • Ringwraith
    Zajímalo by mě, jestli bych dostal 9 plusek i kdyby bych to napsal přihlášenej. *1*
  • Hrál jsi vůbec ME2? A proč pořád všichni srovnáváte DA 2 a ME 2? Na ME dělá úplně jiný tým vývojářů než je ten, který pracuje na DA. Casey Hudson (snad jsem mu teď nezkomolil jméno) imho nikdy neudělal špatnou hru, tak nevím, proč by měl začínat s ME3.
  • CrocoRay
    No vždycky bych podle doporučené konfigurace ještě netvrdil, že to půjde automaticky na full se vším všudy. Ale pokud máš super dobrou grafiku, tak to je samozřejmě jiná, i když pochybuju, bo bys psal, že se pojeden na full asi v každé diskuzi *1*

    Jinak já mám 9800gt 1GB RAM a spokojil bych se i s vysokým (ne nutně nejvyšším) nastavením grafiky (to už by té doporučené mělo odpovídat).

    Jinak nároky jsou fajn, na ty si nestěžuju, ta moje 9800gt je fakt vykopávka. *3*
  • Zayl
    Tak tak, aspoň si zahraju ME 15 na mobilu. *2*
  • Hairy_Ass
    Tak v zásadě by mi to vadit nemělo, alespoň bych ušetřil na HW, ale představoval jsem si rok 2022 trochu víc pokrokový, po stránce technologií. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit