Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bojujeme proti pirátství - tím že díky Originu ženeme stávající kupující do náručí pirátů .
    EA zaslouží potlesk .
    • MrSanta
      Origin má nějakou zvláštní funkci, která z poctivých kupujících udělá piráty? *8*
      • Samozrejme, nie je to Steam :)
  • Člověk by čekal, že se tu budou objevovat pozitivní reakce na dobrou optimalizaci, ale ne.. stejně se tu z větší části budou projevovat blbečkové, který nemají nic jinýho na práci, než si pořád na všechno stěžovat
    • Dobrá optimalizace aneb konzoloidní derivát/šmejd? *3*
      • ty si fakt pako
        • Proc by mel byt pako, kdyz si stezuje na spatne graficke spracovani. To ze ta hra vychazi na vsechny platformy jen znamena, ze ji utahnou 6 let stare konzole. Sice je fajn ze se chapci posnazili a troscku poresili optimalizaci, ale PC jsou dneska vykonove nekde jinde
          • Cahir
            Ta série byla optimalizovaná vždy dobře, ne jen v případě tohoto dílu. Kde jsi sebral, že má špatné grafické zpracování?? Když vyšel první ME, všichni chvalořečili, že je to nejlépe vypadající rpgéčko. Když vyšla dvojka, grafické zpracování bylo opět vnímáno kladně. A trojka vypadá rozhodně lépe než 2 roky stará dvojka, nemůže tedy v současnosti nikoho urazit. Takže to tvoje "špatné grafické !S!pracování" jsi si vycucal z prstu.
      • to by mělo být naopak ne?(špatná optimalizacee)
  • Hnusný konzole! Sviněěěě!

    Dýky nim si to může zahrát každej! A ne jenom drsňáci jako já s PC od maminky za 30 klacků!

    Hnusní konzole!
    • Ringwraith
      Zajímalo by mě, jestli bych dostal 9 plusek i kdyby bych to napsal přihlášenej. *1*
    • Umaroth
      jako ironický trolollo dobrý, jestli to myslíš vážně tak je mi te lito :D
      • smejki
        Descartes sice říkal, že se má pochybovat, ale tohle je snad jasné, ne?
      • Spis jestli ty to myslis vazne *7*
  • i k hraní dema bude nutné mít origin *4* *4* děkuji nechci
    • bože tak to chce origin myslíš jako promitiv nezahrát si dobrou hru kvůli originu je jako nesežrat ořech kvůli skořápce...demence.
      • Nechapem preco niekto obhajuje Origin, podla ich EULA ti mozu vykefovat mamu, vynutit si napr hesla k uctom a keby sa velmi snazili tak ta mozu aj legalne zabit a pred na organy. Je to sice velmi malo pravdepodobne, ale ja nikdy nebudem suhlasit s niecim coho podmienkou (okrem inych ftakovin) je to, ze si jedna strana moze obsah dohody lubovolne menit.
      • demence je nechat si kadit na hlavu a ještě za to hlasitě děkovat tomu kálejícímu
      • ne to je jako nekupovat si od urciteho prodejce orechy pac si k nim musim vzdy prikousnout i oplatku daneho prodejce...
  • Co mi trochu vadi na ME... postavy su vacsinou nehybne.. po miestnostiach okrem vas a vasich partakov nevidite vacsinou nikoho prechadzat, vzdy kazdeho najdete na tom istom mieste, aj keby ste sa tam vratili o 200 rokov neskor, tak tam stale bude stat ako solny stlp. Ale to je asi jedna z mala veci, co mi na tejto hre vadi, inak ma ME velmi bavi.
  • Nechať si Origin a všechny online aktivační služby povšechně vetknou v oblast rektální...

    Obchodní strategie a boj s piráty je jejich problém, nikoliv můj.
  • Mě by zajímalo, proč budou mít přístup do MP dema dříve lidé co vlastní Battlefield 3 a ne majitelé předchozích Mass Effectů, nebo lidé s předobjednávkou? Osobně sice mám BF 3 ale štve mě zo za lidi co podporují Mass Effect tím, že si koupili předchozí díly a jako odměnu nedostanou ani tohle.
    • U lidi s BF3 maji jistotu, ze uz maji Origin a muzou odhadnout jejich pocet, tak je treba chteji pouzit jako testovaci skupina na zatizeni. Kdyby tam pustili vsechny najednou, zacnou tahat Origin, delat accounty atd... a kdyby kvuli tomu spadl Origin, tak by to vytocilo jak hrace BF tak ME.
  • Umaroth
    To je velice pěkné, to rozběhne skoro každý (ne-li uplně každý)
    • Hry na konzole a na PC mají pořád stejné požadavky a nebo se mne to zdá? :)
      • Pokuď fungují na několik let starém enginu, tak ano :-)) Může se to pak po letech měnit v "pouze" minimálech, když vylepší engine o pár odlesků a přidaj pár polygonů, ale celkově to rozběhne furt ta stejná sestava jako dříve, max pokles fps o 5-10.
        • Ale viditelně i přesto hratelnost neumí udržet na stejné úrovni . Dvojka byla propadák stejně jako DA2 ...
          • Hrál jsi vůbec ME2? A proč pořád všichni srovnáváte DA 2 a ME 2? Na ME dělá úplně jiný tým vývojářů než je ten, který pracuje na DA. Casey Hudson (snad jsem mu teď nezkomolil jméno) imho nikdy neudělal špatnou hru, tak nevím, proč by měl začínat s ME3.
            • Správně tenhle borec dělal na prvnim KOTORU,Neverwinter nights,Buldurs Gate 2, Jade Empire a pochopitelně serie Mass Effect všechny tyto hry celosvětově nespadly pod 90% a jsou to defakto nejlepší rhy od BIOWARE
      • Umaroth
        to se ti zsa, spis je to o tom ze ME3 bezi v podstate na starickem UT3 enginu ( vylepsenem, zvanem 3,5 ale porad...)
    • mna len napadlo, naco su dobre tieto clanky, ved za tych 6 rokov sa (podla mna) ludia uz naucili naspamat tuto minimalnu a doporucenu konfiguraciu :)
      • to je proto kdyz vyjde nejakej konzlolovej port a ma tam naroubovany radoby dx11 efekty ktery stahnou FPS na 10%, tak se timhle clankem vzdy ujistis ze tomu tak v tomhle pripade nastesti neni :)))
  • Hairy_Ass
    Doufám, že autoři trochu zapracovali na propracovanosti herního prostředí, aby už to nebyly ty prázdné místnosti a chodby, jako v prvním a druhém díle. Zatím mě o tom trailery moc nepřesvědčili.
    • ve dvojce byli prázdné chodby?Ale ale jsi si jistej že si dvojku vubec hrál?
      • Hairy_Ass
        Jo, třeba tady ta - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3f/Mass_effect_2_screenshot.jpg

        Propracovanost prosím nezaměňovat za volně pohozené bedny všeho druhu, které tam jsou jen od toho, aby se měli nepřátelé za co krýt. *5* *2*
    • Cahir
      V jedničce byla zpestřením taková ta tropická planetka Virmir, ve dvojce se mi líbila Tuchanka.
      • Hairy_Ass
        To nemyslím, spíš celkově detailnost prostředí. V prvních dvou ME byly všude stejný stoly, židle, postele... a krom sutin a terminálů nikde nic moc nebylo, bylo to takové sterilní.
        • Hlavně v jedničce škoda těch prázných planet na průzkum...
  • Pride mi to uplne smiesne ze este niekto v tejto dobe riesi systemove poziadavky na PC ak ta hra je primarne robena na konzole...
    • Takže by se mělo uvádět: Xbox/PS nebo výkonově alternativní smartphone?
    • asi tak .. tak 5 let to vyznam nema .. ted, kdy se PC, ktere utahne dnesni hry, da poridit za cenu mobilu, a mobily maji pomalu vykon soucasnych konzoli ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit