Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna věc mě strašlivě s_re. Co to kurnik je "ekvivalent AMD"? Pokud jsou placeni Intelem, pak je to v pořádku. Pokud ne, bylo by rozumné buď napsat jenom základní parametry procesoru (jelikož u 95% her na něm stejně nezáleží), nebo vypsat minima pro všechny relevantní výrobce.
    • Ekvivalent znamená podobně výkonnej. Najdi si výsledky benchmarků a hned se dozvíš, o jaký procesory se jedná. Kdyby šlo čistě o takty, tak můžeš lehce srovnávat, jenže ono to pouze o nich právě není... *3*
      • Já jsem se samozřejmě neptal na význam slova ekvivalentní. Neptal jsem se ani na to, o která CPU jde, ani jak to zjistím. Nejsem imbecil.
    • Kdo dělal dřív procáky? Intel(IBM) nebo AMD? Co používají vývojáři? Intel.. Nech svoje mindráky stranoi, má to svoje opodstatnění.
    • Uvádí se to tak téměř všude, protože vývojáři používají Intely :-)
      • Kromě jedné krátké periody s AMD XP a překročením 1GHz hranice bylo AMD vždy jen "alternativa"
    • To máš fuk, ne? Očividně to jede na všem, co není vykopávka.

      No a ekvivalent stejně většinou znamená CPU o stené frekvenci. No, u AMD spíše trochu vyšší.

      Už to naní jak kdysi, kdy AMD svoje CPU na 2,0GHz pojmenovali 2600+, jelikož se vyrovnaly Intelům na 2,6GHz.
    • Taky by mě zajímalo, proč to u grafik jde a u procesorů ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit