Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,
    můžete mi prosím někdo popsat jak si to mám sakra zaktivovat, abych si to mohl zkusit zahrát?! Všechno v pohodě vyplním, dám hrát dole a napíše mi to chyba Vyplním to znova a napíše mi to, že mail už je používaný. Už jsem si těch mailů založil asi 5 a furt to dělá dokola!!! *10* šel jsem tedy do jednoho z těch mailů a tam to zkusil nastavit přes ten odkaz na německé stránky, když se mi to horko těžko podařilo a do mailu mi poslali ten aktivační odkaz, tak jsem kliknul na sosnutí wow a zase dokola, že nejsou informace o uživateli a že chtěj zase všechno vyplnit *10* je to pořád dokola a zaktivovat to prostě nejde ta chujovina *10* buď, že se vyskytla chyba i když mám vše dobře vyplněné, nebo že se mail už používá a nebo, že nejsou informace o klientovi i když jsem vše vyplnil a dostal do mailu ten aktivační klíč *10* Tak jestli je tohle to slavný wow, o kterém každej básní a komplikuje se to takhle už i při samotný aktivaci, tak na to kašlu a jdu radši za ženskejma a na pivo!!!
  • Tohle přece neni Free2Play, ne? To je prostě demo.
  • muzou takhle omezit stahovani her, clovek si to stahne a zdarma hraje ale zase dostanou min penez z prodeje
  • Takže tento článek přináší jednu dobrou a druhou špatnou úvahu. Začnu tou špatnou...

    Špatná: WoW prostě zkomírá a tak se snažej blbouni nahnat nové hráče. Prostě nelíbí se jim, že si příští měsíc nekoupí Bentley, ale budou se muset spokojit s Jaguarem. Můj názor je takovej, že tahle hra je prostě u konce- srdce ještě stále bije, ale mozek už je dávno mrtev. Ještě si dovolim dát jednu otázku. Mage - jsou tri talentové stromy, jeden je dobrý (resp. nutnost) k PvP, druhý k PvE. Otázka zní, k čemu je třetí?

    A dneska koukám kam mi zmizely Conquest Pointy z Aren a Valory? No a co čert nechtěl - Vicious PvP Set for everyone a z valoru se staly Justice - paráda. Za mě, "polibte mi mou kakaovou dirku Blizzardi". A teď k tomu dobrému...

    Dobrá: Vzhledem k tomu co blbštajni od blizzardu dneska předvedli, jsem se z WoWem rozhodl skoncovat, nezávisle na tom, co jsem si teď přečetl. Ze skvělé hry je dnes páchnoucí břečka... Ale protože jsem vždycky miloval lowlvl PvP, pak tohle vidím jako dobrou příležitost, zase si užít Warsong Gulch. Prostě si přes Dungeon Finder nahrabu itemy a pak hurá a bude PvP mazec. Když se nad tím tak zamýšlím, je to opravdu skvělá zpráva. Budu hrát zadarmo a jen to co mě baví - LOWLVL PVP. Takže Blizzardi se nakonec ukázali jako prima chlapíci, ačkoli to pravděpodobně nebyl jejich záměr...

    Táhni placený WoWe, nastal čas free lowlvl PvP šílenství...
    • o změně valor na justice se mluví už hodně dlouho a navíc to není nic nového, jediný rozdíl je, že když u předchozích datadisků přišel nový patch s novou Arena sezonou a raid Tierem, na raid sety se udělaly nový Emblémy a PVP set buď přestal existovat nebo stál jenom honory, bez potřeby Arena pointů, nevím na co si stěžuješ
      • Upřímně si stěžuju už na skoro všechno, nelíbí se mi jak se hra změnila, nelíbí se mi talent trees system, nelíbí se toho opravdu hodně. Teď už dokonce můžeš raidovat přes raid browser. To je prostě hnus a k ničemu, už samotnej dungeon finder tě hodí v 90% případů do naprosto neschopné party. A teď raid? To už neni ani k smíchu...
        • Da se pochopit, ze te stvou zmeny v talent stromech, ale nechapu proc si stezujes na dungeion/raid findery, nikdo te nenuti je pouzivat...
        • Tushan
          to neni dungeon finder ale fagot finder *1*
  • Bych chtěl vidět jak se dá "strávit klidně dva měsíce" expením do 20ky.. když po neustálym zjednodušování hry a progressu jde vyexpit do 85ky skoro za dva tejdny. I když pro mě od vanilly hra ztratila kouzlo, vůbec se mi nelíbí dnešní fenomén zavádění f2p. Představa, že jsem hc hráč nějaký placený hry, kde je víceméně uzavřená kvalitní komunita, a najednou přijde převedení do f2p a servery se začínaj plnit neskutečnym množstvím děcek a blbečků, který se chytli něčeho zadarmo a přitom hře vůbec nerozměj a nechápou jí.. no nevim. Navíc aby hra fungovala tak, že je sice zadarmo, ale aby byl hráč top, tak si kupuje věci za real prachy.. taky nevim. Už vidim za dva roky wowko: f2p a blizz bude vydělávat na placenejch mountech.
    • Koukám, že po vzoru xenofobie by se mělo zavést nový slovo - noobofobie :-).
    • Takový keci jako "co tady dělají ti noobové a co tady chcou děti" fakt nesnáším. Tys na začátku přišel a hned jsi byl high lvl a věděls kde nejlíp expit, co dělat a podobný. F2P hry beru jako novou krev do těch her. Přeci jenom HC hráči stárnou, přestávají platit, nebo jdou jinam. Jo přicházíjou pořád noví lidi, takže Blizzard má dost hráčů, ale čím víc lidí, tím víc se mezi nima najde kvalitních hráčů. A pochybuju že třeba WoW začne někdo komu to totálně nejde platit na několik měsíců. Prostě u toho zůstanou lidi co by tam byli tak jako tak, nebo ti dobří. A navíc ty se k těm nováčkům ani nedostaneš, nebo si chodíš na 20 pro free killy?
      • Tys to nepochopil. Když sem mluvil o hc hráčích a rookies, tak sem uz nemluvil o wowku, ta hra je pro mne stejne uz ztracena. Takze si pro zadny free killy nechodim. Ja chapu, ze pro vyvojare je dneska produktivnejsi varianta f2p, ale ja jako hrac nemam v zajmu produktivitu jejich podniku, ale kvalitu hry, kterou hraju. Rivalita mezi zkusenejma hracema a rookies tu byla vzdycky, ale ja ani nemluvim o rookies nebo newbies, mluvim o tech, co hru zacnou hrat jenom proto, ze je najednou zadarmo a driv nebyla, aniz by o ni meli pred tim nejakej zajem. Takze treba TF2 vypada po prechodu na f2p tak, ze je tam milion hracu, co nic neumej (sorry ale to opravdu snizuje kvalitu hry), a pridali tam cepice, ktery si muzes za real money koupit... nová krev?.. super
  • xixixao
    Do 20. levelu za Blood Elfy? Proč ne, hrál jsem jen Draenai... - A pak jsem si uvědomil, kolik GB instalačky bych musel stáhnout :) Ale když bude o prázdninách hnusně...
  • blizard se vsem haterum akrorat tak muze vysmat do ksichtu, protoze jsou zavodou diky tedle hre
  • Vzkaz pro Petra Poláčka:

    Ne, že by mi to zrovna vadilo, ale pro normalniho cloveka, co wow nidky nehral je zavádějící ten odkaz na registraci, je to jen na US realmy (servery), stačí změnit na začátku odkazu z us na eu, jen at nedojde k omylu, že se někdo zaregistruje, stáhne potom americkýho klienta a bude se divit, kde je drak'thul :D (realm, kde hraje 99% Čechů).
  • Závislost je svinstvo. Kuřáků jsou taky miliony *3*
    • Ze vseho nejhorsi je zavislost na internetovych diskuzich. Ze jo?
  • Nudna omalovanka, kdyby mi za to hrani platili tak bych si to mozna rozmyslel :)
    • Nudná omalovánka kterou hraje 11milionu hrůču. To bude asi tim jak je nudna.
      • 11milliónů vs 2 miliardy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit