Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim no.. casove neomezenej trial je sice peknej ale me vzdycky odradilo kupovani 4 krabic z toho tri uplne zbytecne.. jen protoze blizz rejzuje a rejzuje.. zas tak uzasna hra to neni.
    • jej genialita je v tom ze na hranie zadara nepotrebujes ziaden crac ani CDkey.
      • Ale rozdíl mezi neoffikem a offikem je asi tak velkej jako mezi mezi mužem a ženou.
        • Myslel si retardovaného muže doufám.
          • SuperHovna :D xD
  • Závislost je svinstvo. Kuřáků jsou taky miliony *3*
    • Ze vseho nejhorsi je zavislost na internetovych diskuzich. Ze jo?
  • Proč je v tom WOW logu značka X-Boxu?
  • Já si wowko zahraju občas jako klasické RPG, nebo jako coop RPG s kámošem po LAN. Koupil jsem si všecky krabice až po cataclysm v originále, vlastně ani nevím proč, ale tím jsem s blizzardem skončil. Stál jsem si repack server a prostě to hraju na vlastním serveru se svými pravidly jako RPG. To mě baví. Jako online hra? Žádná mě nebavila... jsou to nudné, pomalé hry přeplněné spoustou opravdu otravných lidí, hraje to spousta lidí jako takový "zábavný facebook". Toť můj názor na věc.
  • Nudna omalovanka, kdyby mi za to hrani platili tak bych si to mozna rozmyslel :)
    • Nudná omalovánka kterou hraje 11milionu hrůču. To bude asi tim jak je nudna.
      • 11milliónů vs 2 miliardy.
  • blizard se vsem haterum akrorat tak muze vysmat do ksichtu, protoze jsou zavodou diky tedle hre
  • "Přijít o všechen ten nahraný čas? Přijít o vrituální přátele a spolubojovníky? Připravit se o průzkum dalších oblastí a questů? " JJ s radostí .world of boring.
  • vydelavaj na zavislakach
  • 14ti denní trial byl omezen taky do 20týho levelu. Ten sem udělal stylem lážo plážo za asi 8 dní a zbylích 6 dní sem neměl co dělat, protože expit bez expu je nuda :D
    • Ale notak jak jsi nemel co delat wowo neni o jedne postave a za 14 dni sotva vyzkousis vsechna povolani/rasy ason do toho 20 levelu...
      • nevim proč bych měl zkoušet všechna povolaní a rasy když chci hrát jenom za jednu. Nejsem mentálně narušen abych musel hrát za všechny jenom proto že tam sou.
  • neviem ako vy, ale ja som to hral 2 mesiace zadarmo, vytiahol som dve postavi na lvl 70 a potom som si nasiel lepsie hry k hraniu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit