Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zas bude decek co cely prazdniny stravej u kompu... smutny
    • to zas bude blbcu co cely prazdniny trollujou v diskusich...smutny
  • Preed
    Je to presne to co pred tym,20 lvl je prd a vsetko je to odbmedzene,ziadne F2P to nie je.
  • jez ja sem si to myslel *1* ze se to stane
  • Veškerá omezení zůstala stejná jako v původní trial verzi, tzn nedá se téměř vůbec komunikovat s okolím, používat trade, aukce atd. atd. Dosáhnout levelu 20 je otázka chvilky, za těch 14 dnů by nějaký wow pařan dosáhnul i 85. WoW nikdy nebude zdarma.
    • A kdo mi dal mínus je buď naivní nebo fakt ocas, jestli si myslí že tohle bude někdy opravdu free2play.
      • Možná že bude až přestane vydělávát respektvie prodělávát ale to asi potrvá hoodně dlouho nebu wow zruší a budou pokračovat ve svém dalším MMO
        • Až to přestane vydělávat, tak to prostě zruší.
  • Vlk se nazral a koza zustala cela .. aneb uplne zbytecnej krok, kterej je na nic :) Omezeni na lvl 20 je hodne omezujici. To neni zadne Free to Play!
    • to vis akcionari by Blizazrd sezrali kdyby udelali wowko skutecne Free to Play, ale neco s tim poklesem hracu delat musej...
  • Vidim ze autor clanku ma "dobre" info. .. Trial wow (14day) bol stale len po lvl 20. To sa dalo dosiahnut za 6 dni.
    Cize co Blizzard urobi tymto krokom? Neurobi nic pretoze hrat trial aj 50 dni nema cenu kedze sa expit nebude dat, tak isto ako aj predtym.
    • přesně tak, prakticky to dokonce znamená že je to horší než předtím, protože když se založil account přes trial a zaplatila standard verze, dalo to dohromady celkem 44 (14+30) dnů zdarma.... teď bohužel ne...
    • za 6 dni?to se ti povedlo jak?uz davno pred CATA to clovek vyexpil za den.
      • To bol len priklad :)...
    • Tych 6 dni bolo myslene tak ze to nemalo ani predtym ziaden vyznam.. kolko dni najviac je zbytocne kedze sa to da vyexpit velmi, velmi rychlo.
  • Tushan
    ted už bych wow nehrál ani zadarmo
    • kostejnesmrtelny
      Tak to už jsi velkej kluk *3*
      • ja ani zadný rpg kromě chvilky nad diablem 2 nehral a nemrzí mě to jsou to hlouposti
        • Je tedy fajn, že jsi hrál alespoň to pravý hardcore RPG - Diablo 2 :-D Mám ho rád, ale přece jenom to s RPG typu Baldurs Gate či Fallout moc společnýho nemá. :)
          • jeeee tys mi ted vnukl napad projet vsechny Baldury a icewind dale... Diykyyyyyyy
    • Ja uz zadnou MMO hru co zabere tolik casu
  • Bych chtěl vidět jak se dá "strávit klidně dva měsíce" expením do 20ky.. když po neustálym zjednodušování hry a progressu jde vyexpit do 85ky skoro za dva tejdny. I když pro mě od vanilly hra ztratila kouzlo, vůbec se mi nelíbí dnešní fenomén zavádění f2p. Představa, že jsem hc hráč nějaký placený hry, kde je víceméně uzavřená kvalitní komunita, a najednou přijde převedení do f2p a servery se začínaj plnit neskutečnym množstvím děcek a blbečků, který se chytli něčeho zadarmo a přitom hře vůbec nerozměj a nechápou jí.. no nevim. Navíc aby hra fungovala tak, že je sice zadarmo, ale aby byl hráč top, tak si kupuje věci za real prachy.. taky nevim. Už vidim za dva roky wowko: f2p a blizz bude vydělávat na placenejch mountech.
    • Koukám, že po vzoru xenofobie by se mělo zavést nový slovo - noobofobie :-).
    • Takový keci jako "co tady dělají ti noobové a co tady chcou děti" fakt nesnáším. Tys na začátku přišel a hned jsi byl high lvl a věděls kde nejlíp expit, co dělat a podobný. F2P hry beru jako novou krev do těch her. Přeci jenom HC hráči stárnou, přestávají platit, nebo jdou jinam. Jo přicházíjou pořád noví lidi, takže Blizzard má dost hráčů, ale čím víc lidí, tím víc se mezi nima najde kvalitních hráčů. A pochybuju že třeba WoW začne někdo komu to totálně nejde platit na několik měsíců. Prostě u toho zůstanou lidi co by tam byli tak jako tak, nebo ti dobří. A navíc ty se k těm nováčkům ani nedostaneš, nebo si chodíš na 20 pro free killy?
      • Tys to nepochopil. Když sem mluvil o hc hráčích a rookies, tak sem uz nemluvil o wowku, ta hra je pro mne stejne uz ztracena. Takze si pro zadny free killy nechodim. Ja chapu, ze pro vyvojare je dneska produktivnejsi varianta f2p, ale ja jako hrac nemam v zajmu produktivitu jejich podniku, ale kvalitu hry, kterou hraju. Rivalita mezi zkusenejma hracema a rookies tu byla vzdycky, ale ja ani nemluvim o rookies nebo newbies, mluvim o tech, co hru zacnou hrat jenom proto, ze je najednou zadarmo a driv nebyla, aniz by o ni meli pred tim nejakej zajem. Takze treba TF2 vypada po prechodu na f2p tak, ze je tam milion hracu, co nic neumej (sorry ale to opravdu snizuje kvalitu hry), a pridali tam cepice, ktery si muzes za real money koupit... nová krev?.. super
  • Tu strašíte s F2P a přitom udělali jen vicemene maličkost a mužete si hrat zdarma do 20levlu...to je,ale F2P všichni ted začnou bařit wowko,protože si mužou hrat zdarma a vyexpit se AŽ NA 20LEVL YEEAH A PAK MUŽOU TŘEBA .... ehm..nic.

    Připadá mi to jak bulvár ze skoro nepodstatne věci udělaj velkej článek plnejch nesmyslů.
  • muzou takhle omezit stahovani her, clovek si to stahne a zdarma hraje ale zase dostanou min penez z prodeje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit