Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu strašíte s F2P a přitom udělali jen vicemene maličkost a mužete si hrat zdarma do 20levlu...to je,ale F2P všichni ted začnou bařit wowko,protože si mužou hrat zdarma a vyexpit se AŽ NA 20LEVL YEEAH A PAK MUŽOU TŘEBA .... ehm..nic.

    Připadá mi to jak bulvár ze skoro nepodstatne věci udělaj velkej článek plnejch nesmyslů.
  • Vidim ze autor clanku ma "dobre" info. .. Trial wow (14day) bol stale len po lvl 20. To sa dalo dosiahnut za 6 dni.
    Cize co Blizzard urobi tymto krokom? Neurobi nic pretoze hrat trial aj 50 dni nema cenu kedze sa expit nebude dat, tak isto ako aj predtym.
    • přesně tak, prakticky to dokonce znamená že je to horší než předtím, protože když se založil account přes trial a zaplatila standard verze, dalo to dohromady celkem 44 (14+30) dnů zdarma.... teď bohužel ne...
    • za 6 dni?to se ti povedlo jak?uz davno pred CATA to clovek vyexpil za den.
      • To bol len priklad :)...
    • Tych 6 dni bolo myslene tak ze to nemalo ani predtym ziaden vyznam.. kolko dni najviac je zbytocne kedze sa to da vyexpit velmi, velmi rychlo.
  • má tu někdo z vás aspon holku? *12*
    • Podle sebe soudim tebe-na tom prislovi asi neco bude *2*
    • Jasne ale práve som z nej vypustil vzduch zroloval ju a zasunul pod postel
      Aby ju mama nenasla *1*
  • Vlk se nazral a koza zustala cela .. aneb uplne zbytecnej krok, kterej je na nic :) Omezeni na lvl 20 je hodne omezujici. To neni zadne Free to Play!
    • to vis akcionari by Blizazrd sezrali kdyby udelali wowko skutecne Free to Play, ale neco s tim poklesem hracu delat musej...
  • Já si wowko zahraju občas jako klasické RPG, nebo jako coop RPG s kámošem po LAN. Koupil jsem si všecky krabice až po cataclysm v originále, vlastně ani nevím proč, ale tím jsem s blizzardem skončil. Stál jsem si repack server a prostě to hraju na vlastním serveru se svými pravidly jako RPG. To mě baví. Jako online hra? Žádná mě nebavila... jsou to nudné, pomalé hry přeplněné spoustou opravdu otravných lidí, hraje to spousta lidí jako takový "zábavný facebook". Toť můj názor na věc.
  • To zas bude decek co cely prazdniny stravej u kompu... smutny
    • to zas bude blbcu co cely prazdniny trollujou v diskusich...smutny
  • Proč je v tom WOW logu značka X-Boxu?
  • Veškerá omezení zůstala stejná jako v původní trial verzi, tzn nedá se téměř vůbec komunikovat s okolím, používat trade, aukce atd. atd. Dosáhnout levelu 20 je otázka chvilky, za těch 14 dnů by nějaký wow pařan dosáhnul i 85. WoW nikdy nebude zdarma.
    • A kdo mi dal mínus je buď naivní nebo fakt ocas, jestli si myslí že tohle bude někdy opravdu free2play.
      • Možná že bude až přestane vydělávát respektvie prodělávát ale to asi potrvá hoodně dlouho nebu wow zruší a budou pokračovat ve svém dalším MMO
        • Až to přestane vydělávat, tak to prostě zruší.
  • nevim no.. casove neomezenej trial je sice peknej ale me vzdycky odradilo kupovani 4 krabic z toho tri uplne zbytecne.. jen protoze blizz rejzuje a rejzuje.. zas tak uzasna hra to neni.
    • jej genialita je v tom ze na hranie zadara nepotrebujes ziaden crac ani CDkey.
      • Ale rozdíl mezi neoffikem a offikem je asi tak velkej jako mezi mezi mužem a ženou.
        • Myslel si retardovaného muže doufám.
          • SuperHovna :D xD
  • jez ja sem si to myslel *1* ze se to stane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit